Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola Niepubliczne

Aktualności:

29-04-2014

6 latki z PN Nr 1 wyróżnione w konkursie

      Zostaliśmy wyróżnieni w konkursie ogłoszonym przez  Miejski Dom Kultury i redakcję dwutygodnika "Ziemia Lubańska"    na "Pisankę i Palmę Wielkanocną".

 

29-04-2014

3 DNI - 3 KRAJE - 3 WĘDRÓWKI W NP1

    6 latki z PN Nr 1  po raz kolejny już wzięły udział w corocznym rajdzie pieszym pod nazwą Łużyckie Wędrówki. Starszaki  pokonały trasę koncertowo, a i wrażeń przyniosły całe mnótwo. Do zobaczenia na następnej wędrówce

23-04-2014

KOLEJNA GRUPA Z NP1 W "DOMU PACHNĄCYM CHLEBEM"

  Dzisiejszy dzień następna grupa dzieci z PN Nr 1 - tym razem 6 latki -  spędziła dzień  w Raszowie w starej izbie chlebowej gdzie organizowane są warsztaty i pokazy pieczenia regionalnego specjału. Mogliśmy sami zrobić ciasto, wygarnąć żar z pieca, przystroić bochenek chleba.
Mieliśmy też okazję samodzielnie zrobić masło i posmakować miodu z pobliskiej pasieki. 

18-04-2014

WIELKANOCNY ZAJĄCZEK W NP1

Ciasno w norce u zajączka,
przygotowań jest gorączka,
bo Wielkanoc jest tuż, tuż
czas życzenia złożyć już !!!
Dzisiaj dzieci z  NP Nr 1 odwiedział Wielkanocny Zajączek. Opowiadał ciekawe historie, bawił się z dziećmi i zostawił w ogrodzie całe mnóstwo upominków. Dzieci w zamian przygotowały dla Zajączka barwne przedstawienie.Do zobaczenia za rok.

18-04-2014

5 latki z NP1 w " Domu pachnącym chlebem"

                      W środę 5 latki z PN spotkały się w Raszowie w starej izbie chlebowej gdzie organizowane są warsztaty i pokazy pieczenia regionalnego specjału. Mogliśmy sami zrobić ciasto, wygarnąć żar z pieca, przystroić bochenek chleba.

Mieliśmy też okazję samodzielnie zrobić masło i posmakować miodu z pobliskiej pasieki. Mniam
 

12-04-2014

ZAJĄCZKOWA RODZINA W NP1

      KOLEJNE CUDOWNE SOBOTNIE PRZEDPOŁUDNIE SPĘDZONE W PRZEDSZKOLU. TYM RAZEM 4 LATKI Z PANIĄ DOROTKA I PANIĄ MARYSIĄ WPROWADZIŁY NAS W BARDZO RADOSNY I ŚWIĄTECZNY NASTRÓJ. PRZEDSZKOLE OPANOWANE ZOSTAŁO PRZEZ LICZNA ZAJĄCZKOWA RODZINĘ. MALI ARTYŚCI PIĘKNIE ZAPREZENTOWALI SIĘ W PRZYGOTOWANYM PRZEDSTAWIENIU. W PODZIĘKOWANIU DZIECIOM, WYSTĄPILI RÓWNIEŻ RODZICE.

03-04-2014

AUDYCJA MUZYCZNA " HIPOPOTAM I ŻABA" W NP1

AUDYCJA MUZYCZNA - "HIPOPOTAM I ŻABA"

flet piccolo, tuba, instrumenty klawiszowe
Malutki flet, a z drugiej strony wielka i ciężka tuba. Czy wielkość instrumentów muzycznych świadczy o sile ich głosu? Jakie możliwości mają mniejsze lub większe instrumenty? Czy długi i skomplikowany utwór może konkurować z krótkim i prostym? Które muzycy lubią najbardziej? Testując różne kompozytorskie szaleństwa, próbowaliśmy odpowiedzieć na powyższe pytania podczas dzisiejszej audycji umuzykalniającej.

03-04-2014

AKCJA 272 SŁOWA W NP1

UWAGA RODZICE DZIECI URODZONYCH W 2011 ROKU, KTÓRE OD WRZEŚNIA  2014 ROKU ZACZNĄ UCZĘSZCZAĆ DO NASZEGO PRZEDSZKOLA !!!

WARTO SKORZYSTAĆ . ZAPRASZAMY 

29-03-2014

WIOSNA, WIOSNA, WIOSNA ACH TO TY.... W NP1

      Pod tym hasłem 5 latki z Przedszkola Niepublicznego Nr 1 zaprosiły w sobotni poranek swoich rodziców oraz bliskich do wspólnej wiosennej zabawy. Były występy, tańce, piosenki i mnóstwo wspaniałej zabawy. Po takiej dawce pozytywnej energii wszyscy rozstali się w cudownych nastrojach i zapasem uśmiechu co najmniej do następnej zimy.

21-03-2014

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W NP1

    W DNIU DZISIEJSZYM NASZE KOCHANE PRZEDSZKOLAKI WYSZŁY NA SPACER DO PARKU NA KAMIENNEJ GÓRZE W CELU ZNALEZIENIA PANI WIOSNY. AKCJA POSZUKIWAWCZA ZAKOŃCZYŁA SIĘ OGROMNYM SUKCESEM I CUDOWNĄ SŁONECZNĄ WIOSNĘ PRZYPROWADZIŁY DO NASZEGO PRZEDSZKOLA.

  Wiosna idzie
Wiosna idzie, co to będzie?
Jeszcze tyle śniegu wszędzie.
I na dachu i na płotku,
w polu, w lesie i w ogródku.

Wiosna idzie nie ma strachu!
Zaraz zniknie śnieżek z dachu.
Już na pola i na łąki
lecą gońce jej, skowronki.
Lecą do nas wiosny gońce,
ciepły wietrzy, ptaki, słońce!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...