Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

21-04-2024

Koordynacja wzrokowo – ruchowa

Koordynacja wzrokowo – ruchowa może być zdefiniowana jako zdolność, która pozwala na wykonywanie czynności wymagających od nas jednocześnie użycia oczu i rąk.

21-04-2024

Rytmika ( ptasia orkiestra )

W tym tygodniu odbyły się zajęcia z rytmiki pt. Ptasia orkiestra. To zabawa muzyczna z wykorzystaniem instrumentów takich jak : trójkąt, dzwonki oraz pałeczki. Dzieci z przyjemnością wystukiwały odgłosy ptaków. Fruwały jak ptaki z kolorową bibułą, świetnie się przy tym bawiąc.

21-04-2024

Studio fotograficzne ( podwodny świat )

Dzieci ze żłobka starszego miały okazję poznać podwodny świat. Studio fotograficzne chcąc przedstawić swoją ofertę, postawili olbrzymi namiot na sali, gdzie dzieci mogły zobaczyć w środku bajkę o podwodnym świecie ryb, żółwi, płaszczek. Na koniec dzieciom zrobiono pamiątkowe zdjęcia. Maluszkom bardzo się podobało.

21-04-2024

Tęczowa chmurka

Na zajęciach plastycznych dzieci wykonały pracę przedstawiającą tęczowa chmurkę. Do jej wykonania użyły papierowych talerzyków oraz kolorowej bibuły. Praca jest świetnym ćwiczeniem rozwijającym umiejętność rozpoznawania i nazywania podstawowych kolorów. Tęczowa chmurka wyszła piękna i kolorowa.

19-04-2024

Biedronki - tęcza

15-04-2024

Tor przeszkód

Zabawy dla dzieci nie muszą być szczególnie skomplikowane, aby maluchy przyjemnie spędziły czas. Przykładem tego jest tor przeszkód, który poprawia koordynację ruchową i wzmacnia pewność siebie dziecka, które raczkuje i zaczyna chodzić.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...