Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

22-09-2022

Maluszki - adaptacja

Pierwsze dni adaptacji w grupie maluszków. Dzieci poprzez zabawę przyzwyczajają się do nowego otoczenia, swoich nowych kolegów oraz pań opiekunek. Z każdym dniem na buziach dzieci widać więcej uśmiechów.

18-09-2022

Rekin i rybki

Rekin i rybki to zabawa ruchowa w której dzieci ćwiczą sprawność ruchową palców i całego ciała.

18-09-2022

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września to Święto Kropki, który symbolizuje odwagę, kreatywność i zabawę. Z tej okazji dzieci ze żłobka świętowały aktywnie i kreatywnie ten dzień….

11-09-2022

Kolorowy zawrót głowy

Malowanie doskonali sprawność manualną dziecka oraz ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci przy pomocy pędzelków i wody malowały wodne kolorowanki.

11-09-2022

Zabawa na placu zabaw

Dzieci wybrały się na spacer na plac zabaw przy żłobku. Ruch na świeżym powietrzu sprawił dużo radości.

11-09-2022

Jabłuszko, gruszka czy miś…

W tym tygodniu dzieci poznały swoje znaczki na szafkach w szatni i wieszaczkach na ręczniki w łazience. Od tej pory nie będą miały problemów z odnalezieniem swoich rzeczy.

11-09-2022

Zabawy klockami

Zabawa klockami w dzieciństwie pozytywnie wpływa na rozwój wyobraźni przestrzennej, umiejętności planowania i konstruowania.

11-09-2022

Adaptacja

Dziecko, które przychodzi do żłobka widzi nowe dzieci, nowe miejsce, zabawki oraz nowe opiekunki. Zaczyna zauważać nowe możliwości spędzenia czasu na wspólnej zabawie i odkrywaniu nowych atrakcji.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...