Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
06-09-2016

W myśl naszego hasła, chcemy, by coraz więcej ludzi lubiło Lubań. Warto wiedzieć, za co polubić nasze miasto, warto także mieć, coś, co będzie zawsze o nim przypominać.

Lubań posiada bogatą ofertę darmowych i odpłatnych materiałów informacyjno-promocyjnych. Są one dostępne w Informacji Turystycznej, Muzeum Regionalnym oraz Łużyckim Centrum Rozwoju. Cześć z nich dostępna jest również w formie elektronicznej na stronie miasta Lubań.  Wśród nich znajdują się książki, broszury, przewodniki, mapki oraz różnego rodzaju pamiątki i gadżety. Poniżej prezentujemy najciekawsze z nich.

Zainteresowanych wydawnictwami drukowanymi zapraszamy do Informacji Turystycznej, gdzie znajdziecie Państwo aktualnie dostępne publikacje o mieście i regionie. Na miejscu dostępne są również materiały informacyjne, szczegółowy plan miasta, powiatu, Górnych Łużyc, weekendowy przewodnik po mieście, mapy turystyczne oraz materiały promocyjne. W Informacji Turystycznej nabyć można także ciekawe pamiątki z Lubania i gadżety promujące miasto.

 

Plan miasta

Więcej informacji:

Informacja Turystyczna
ul. Bracka 12
59-800 Lubań
tel. 75 722 25 41
promocja@luban.pl

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową materiałów promocyjnych, kontakt poprzez e-mail: promocja@luban.pl

Materiały informacyjne do pobrania w wersjach elektronicznych (pdf):

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...