Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

16-05-2021

Zabawy w piaskownicy

Piasek stymuluje rozwój fizyczny – dzieci ćwiczą małą i dużą motorykę. Maluchy kopią i przesiewają piasek. Pracują nad mięśniami oraz nabywają zdolności manipulowania przedmiotami.

14-05-2021

Powtórka z bezpieczeństwa na drodze

Kolejne ,,bezpieczne zajęcia”, w ramach projektu, były utrwaleniem i podsumowaniem umiejętności właściwego zachowania się na drodze.

16-05-2021

Wiosenne drzewko

Praca plastyczna, która kształci wyobraźnię i zdolności myślenia a przede wszystkim daje satysfakcję z pozytywnie wykonanego zadania.

16-05-2021

Matematyczne lody

Matematyka w zabawie to najlepszy sposób na naturalne przyswojenie podstaw tej dziedziny nauki. Wystarczy od najmłodszych lat uczyć dzieci myślenia, porównywania, klasyfikowania i orientacji przestrzennej, aby pokazać, że matematyka potrafi być również ciekawą zabawą.

16-05-2021

Tulipany

Zajęcia plastyczne są ćwiczeniem małej motoryki, rozwijają kreatywność u dzieci i uwrażliwiają na piękno. Wszystkim dzieciom praca wyszła doskonale i sprawiła wiele radości.

14-05-2021

Wrażliwość i empatia nagrodzone

W dniu 12 maja br. w Lubaniu odbyło się wręczenie nagród laureatom Powiatowego Konkursu Literacko - Plastycznego promującego rodzicielstwo zastępcze.

12-05-2021

Piknik wiosenny

„Zielona polana, na polanie kocyk, na kocyku my, pod kocykiem mchy, trawa i patyczki, mròwki i kamyczki. Nad kocykiem niebo, śpiew ptaków, blask słońca - - można by tak leżeć i marzyć bez końca…..”

10-05-2021

,,Bezpieczny Dolnoślązak” – kolejne zajęcia w SP2

W czwartek, 6maja br., trzecioklasiści po raz kolejny uczestniczyli w zajęciach projektu: ,,Bezpieczny Dolnoślązak”.

09-05-2021

Wodna niespodzianka

Zabawy plastyczne wywierają ogromny wpływ na rozwój dziecka. Pozwalają wydobywać u dzieci twórczość. Maluchy mają też okazję obserwować efekty własnych działań oraz doświadczać wyciąganie wniosków.

09-05-2021

„Czerwony Kapturek”

Teatralne przedstawienie utworu literackiego za pomocą gestu, mimiki oraz ruchu. Miało ono na celu doskonalenie aktywności twórczej w zakresie słowa mówionego. Przedstawienie rozwijało także koncentrację, wyobraźnię, myślenie jak i również pamięć.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...