Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

05-07-2022

Aktywna tablica w SP2 i SP4

Dwie lubańskie podstawówki zdobyły dofinansowanie w łącznej kwocie 70 tysięcy złotych. Środki te pozwolą wyposażyć szkoły w sprzęt i pomoce dydaktyczne, które usprawnią proces kształcenia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

24-06-2022

Lato w mieście

Jak co roku, z ofertą wakacyjnych zajęć wychodzą do lubańskich dzieci jednostki miejskie. MDK postawił na sztukę, MiPBP na odkrywanie świata, OWD na integrację, emocje i rozwój osobisty. Nowością są półkolonie zorganizowane w Szkole Podstawowej nr 4.

06-07-2022

Rewelacyjne wyniki z egzaminów naszych ósmoklasistów!!!

Gratuluję uczniom rodzicom ale przede wszystkim nauczycielom uczącym, którzy podjęli profesjonalnie trud pracy zdalnej i stacjonarnej! Praca z Wami to prawdziwa przyjemność! Miłych i udanych wakacji. BM

03-07-2022

Bezpieczne wakacje

Przed rozpoczęciem wakacji w przedszkolu przeprowadzone były zajęcia dotyczące przypomnienia zasad bezpiecznego spędzania wakacji. Bezpieczeństwo podczas wypoczynku letniego jest bardzo ważne o czym wie każdy akademik.

03-07-2022

Zielona nocka w Akademii Malucha

Aby tradycji stało się zadość nie mogło zabraknąć zielonej nocy w Akademii Malucha. Przygotowane zabawy sprawiły maluchom wiele przyjemności.

03-07-2022

Pożegnanie najstarszych Akademików

W Akademii Malucha odbyła się uroczystość pożegnania najstarszych dzieci, które od września rozpoczną naukę w szkole.

03-07-2022

Czysta woda Małym Akademikom zdrowia doda

Znaczenie wody w życiu człowieka to podstawowa zasada o której wiedzą już mali akademicy. Postanowili jednak zgłębić temat i poznać jak wygląda i zbadać jej czystość.

03-07-2022

Dzień miodu

Podczas czerwcowego spotkania z pszczelarzami mali akademicy obchodzili dzień miodu. Dowiedzieli się skąd bierze się ten złoty i słodki przysmak a także jak wygląda praca pszczelarzy.

03-07-2022

Zdobywamy góry

W czerwcu mali akademicy wybrali się na wycieczkę dydaktyczna w góry zdobywając stóg izerski. Pogoda w tym dniu była doskonała.

03-07-2022

Zgadywanki muzyczne

Dzisiaj odbyło się spotkanie muzyczne ze absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia im. Oskara Kolberga w Lubaniu. Dzieci wysłuchały krótkich fragmentów znanych utworów z bajek wykonanych na skrzypcach przez Weronikę Różańską. Była dobra zabawa.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...