Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

05-07-2024

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 5 w Lubaniu

Burmistrz Miasta Lubań ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora: Przedszkola Miejskiego nr 5 im. Juliana Tuwima z siedzibą w Lubaniu, ul. Mieszka II 1, 59-800 Lubań.   Organ prowadzący...

21-06-2024

Zakończenie roku szkolnego

Uczniowie lubańskich szkół radośnie powitali wakacje.

30-06-2024

Audycja muzyczna

Dzieci ze żłobka starszego miały przyjemność poznać panią Celestynę ze szkoły muzycznej w Lubaniu, która przeniosła nas do prawdziwej krainy dźwięków. Zajęcia dydaktyczno muzyczne z użyciem instrumentów takich jak kalimba, ukulele oraz skrzypce. Pani Celestyna pięknie nam zagrała oraz zaśpiewała piosenki ze znanych bajek. Maluszki chętnie próbowały grać na instrumentach, na koniec wręczyły dyplom oraz kwiatki.

30-06-2024

Zabawy na dworze

Nie trzeba nikogo przekonywać, jak ważne dla rozwoju, zdrowia dziecka są zabawy na świeżym powietrzu. Zabawy z piłką czy zjeżdżalnie wnoszą wiele radości, rozwijają koordynację wzrokowo ruchową, dziecko się wyszaleje i rozładuje nagromadzoną energię.

30-06-2024

Zabawy i ćwiczenia ruchowe

Główną potrzebą dzieci w wieku żłobkowym są zabawy i gry ruchowe. Dbałość o zdrowie, harmonijny rozwój sprawności i zaradność ruchową są ważnymi celami w wychowaniu dzieci.

30-06-2024

Kolorowe lody

Na zajęciach plastycznych dzieci barwiły lody przygotowane z płatków kosmetycznych, nabierały odpowiedni kolor farby pipetą. Praca jest świetnym ćwiczeniem rozwijającym umiejętności trzymania oraz rozpoznawania i nazywania podstawowych kolorów. Lody wyszły kolorowe i smaczne.

29-06-2024

Euro 2024 w Akademii Malucha

Euro 2024 z naszymi tatusiami. Wszyscy jesteśmy zwycięzcami.

29-06-2024

"Z tatą biegam, z tatą skaczę i nie może być inaczej " - Dzień Taty w Akademii Malucha

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Tatusiów.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...