Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

08-06-2021

Dzień kosmosu- młodsza grupa żłobkowa

W kosmos puszczą dziś rakietę, odliczają aż do stu, i ja z nimi też polecę startujemy zaraz wziuuuu

07-06-2021

Poznajemy emocje

Celem ćwiczenia jest kształtowanie umiejętności wyrażania własnych emocji. Na zakończenie zajęć dzieci wykonały pracę plastyczną namalowaną farbkami pod tytułem: jestem radosny, jestem zły.

07-06-2021

Dzień Dziecka

Atrakcji z okazji Dnia Dziecka w naszym żłobku nie brakowało. Były bańki mydlane, zabawy z piłką, zawody w przeciąganiu liny. Największą i najsmaczniejszą atrakcją było kupowanie lodów.

07-06-2021

Kolorowe frotki- ćwiczenia

Zabawy dla dzieci, które wspierają rozwój małej motoryki. Wzmacniająca również mięśnie rąk i paluszków, a także rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową.

07-06-2021

Góra Grosza

Bardzo dziękujemy uczennicom i uczniom z klas I - III, którzy wzięli udział w ogólnokrajowej inicjatywie Góra Grosza. Wszystkie zebrane pieniądze zostały przekazane do organizatorów akcji. Zebraliśmy kwotę 514,12 zł.

07-06-2021

Dzień Dziecka w 3a.

Wspaniały dzień, cudowne wrażenia, kreatywne zabawy i moc wrażeń.

07-06-2021

Warsztaty z robotem Photon.

W ciągu dwóch pierwszych dni czerwca br., uczniowie edukacji wczesnoszkolnej naszej ,,dwójeczki”, zaprzyjaźniali się z robotem Photon.

07-06-2021

,,Rośliny przyjazne pszczołom i innym owadom zapylającym” – Edycja VII 2021.

W ramach programu ,,Gmina przyjazna pszczołom”, Mi PBP Oddział Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu, zaprosił uczniów powiatu lubańskiego do udziału w konkursie wiedzy przyrodniczej ,,Rośliny przyjazne pszczołom i innym owadom zapylającym”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...