Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

25-02-2024

Sztuczny śnieg

Magiczny śnieg powstał po wymieszaniu przez dzieci mąki ziemniaczanej i pianki do golenia. Zabawa śnieżną masą rozwija umiejętności manualne i usprawnia małą motorykę, a przede wszystkim ciekawą zabawę.

25-02-2024

Rytmika - Roboty

Zabawa muzyczno – ruchowa. W tym tygodniu odbyły się zajęcia z rytmiki pt. ROBOTY. Dzieci na zajęciach zamieniły się w roboty. Była także kosmiczna zabawa ufoludków na planecie. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach, bawiąc się przy tym doskonale.

25-02-2024

Układanie według wzoru

Precepcja wzrokowa pozwala zrozumieć otaczający świat. Ćwicząc koordynację wzrokowo – ruchową, dziecko pogłębia swoje umiejętności, poszukuje kolejnych rozwiązań i tym samym dostarcza nowych bodźców.

25-02-2024

Przebiśnieg

Przebiśnieg kwiat który zwiastuje wiosnę. Praca plastyczna która rozwija umiejętności takie jak : koncentracja, praca w skupieniu oraz kreatywność. Dzieci przyklejały przebiśniegi wycięte z płatków kosmetycznych.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...