Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

20-09-2021

Maluszki - Pierwsza praca plastyczna

Nasza pierwsza praca plastyczna- jesienne drzewko. Poszło nam świetnie ! Prace mogą Państwo oglądać na tablicy przed naszą salą.

20-09-2021

Maluszki - Adaptacja cz.2

Pierwsze zabawy na dworze

20-09-2021

Maluszki - Adaptacja

W naszym żłobku jest bardzo miło, Oby nam zawsze tak miło było.

18-09-2021

Międzynarodowy Dzień Kropki

Dzień Kropki jest świętem kreatywności, odwagi i zabawy. Organizowane zajęcia i zabawy pomagają dzieciom odkryć talenty i poznać ich mocne strony.

18-09-2021

Głodne świnki

Świnki zostały wykonane z plastikowych butelek po wodzie. Dzieci karmiły świnki ziarenkami fasolki. Taka zabawa ćwiczy koordynację ręka-oko , która jest niezbędna do wykonywania codziennych czynności, takich jak rysowanie, manipulowanie, ćwiczenia gimnastyczne czy czynności samoobsługowe.

18-09-2021

Basen z piłeczkami

Zabawa to nie odłączny element każdego maluszka. Suchy basen wypełniony kolorowymi piłeczkami to niewyczerpane źródło ruchowej i kreatywnej zabawy dla naszych dzieci.

12-09-2021

Zabawy stolikowe

Układanie klocków pobudza kreatywność i wyobraźnię. Dzieci wymyślają swoje własne budowle i konstrukcje, uczą cierpliwości i koncentracji.

12-09-2021

Więcej ruchu dla maluchów

Ćwiczenia i zabawy ogólnorozwojowe dla dzieci były radosnym ,spontanicznym działaniem, a także pozwalały dzieciom rozwijać się i dawały możliwość osiągnięcia sukcesu.

12-09-2021

Bańki mydlane

Wspaniała zabawa. Łapanie kolorowych baniek sprawia frajdę wszystkim dzieciom. W ten sposób ćwiczymy oddech, koncentrację i precyzję ruchów.

12-09-2021

Pierwsza praca plastyczna

Praca plastyczna z odbitych rączek dzieci ma na celu rozwijanie sprawności manualnych i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Kolorowe proporczyki wiszą w naszej sali.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...