Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola Niepubliczne

Aktualności:

03-11-2014

"DZIEŃ DOŚWIADCZALSKIEGO W NP 1 CZYLI BADAM, DOŚWIADCZAM, EKSPERYMENTUJĘ"

        W piątek zainaugurowaliśmy comiesięczny cykl zabaw badawczych mających na celu dostarczenie dzieciom niezliczonej ilości nowych przeżyć związanych z odkrywaniem właściwości rzeczy i zjawisk. Zadziwialiśmy, budziliśmy ciekawość i prowokowaliśmy do odkrywania. Miny dzieci.....bezcenne. Dziękujemy rodzicom za włączenie się do a zabawy. 

28-10-2014

"Dzień trochę inny niż wszystkie"- próbna ewakuacja w NP 1

              Dnia 28.10.2014 w naszym przedszkolu miała miejsce próbna ewakuacja przeciwpożarowa.
Celem akcji było nabywanie przez dzieci umiejętności właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia, zapoznanie ich z zasadami bezpiecznej ewakuacji, zapoznanie personelu i
dzieci   z praktycznym prowadzeniem ewakuacji osób przebywających w budynku.

22-10-2014

KOLOROWE WTORKI W NP NR 1

          Zdrowe odżywianie stało się w naszym przedszkolu priorytetem, gdyż wiemy, że nawyki żywieniowe wykształcone w dzieciństwie procentują na późniejsze lata. Dlatego stworzyliśmy i realizujemy wiele ciekawych programów zarówno ogólnopolskich jak i wewnątrzprzedszkolnych   m.in, „Pięć porcji", „Mamo Tato wolę wodę”, a w tym roku „Kolorowe wtorki", gdzie dzieci raz w miesiącu realizować będziemy tematykę zdrowotną związaną z danym koloremi.Poznawać będziemy  produkty spożywcze, które są w danym kolorze, robić z nich pyszne przysmaki lub soki. W tym miesiącu królował kolor POMARAŃCZOWY. 

30-09-2014

PRZEDSTAWIENIE W WYKONANIU RODZICÓW ORAZ DZIECI GR IV NP1

  A tak rodzice rozgrzewali nas przed przystąpieniem do bicia Rekordu Guinnessa.


 
Przedstawienie "Żeby zdrowe zęby mieć..."
 
 
Przedstawienie w wykonaniu rodziców i dzieci z grupy IV
 
Obsada :
 
Doktor Ząbek – Ryszard Malung – tato Mai
Pani Szczoteczka – Agnieszka Malung – mama Mai
Kaczor – Grzegorz Boruch – tato Krzysia
Natka Szczerbatka –Ewelina Boruch – mama Krzysia
Drzewo – Grzegorz Dudkiewicz – tato Oliwii
Kaczuszki:

30-09-2014

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE NR 1 BIERZE UDZIAŁ W BICIU REKORDU GUINNESSA

              We wtorek dzieci z Przedszkola Niepublicznego Nr 1 wzięły udział w niecodziennym wydarzeniu     - a mianowicie przystąpiły do akcji ustanowienia   Rekordu Guinnessa   w największej liczbie osób myjących zęby w tym samym czasie. 

30 września 2014 r. o godzinie 12:00 przez 2 minuty wspólnie 
  szczotkowały zęby z  dziećmi z całej Polski!

28-09-2014

Przedszkolaki z NP 1 biją REKORD GUINNESSA

            WE WTOREK (30.09.2014) BIJEMY REKORD GINNESSA W NAJWIĘKSZEJ LICZBIE OSÓB MYJĄCYCH ZĘBY W TYM SAMYM CZASIE !!!!!!!!!

Do udziału zachęciła nas Akademia Aquafresh - największy w Polsce program profilaktyki higieny jamy ustnej realizowany w przedszkolach. 
We wtorek o 12:00 trzymajcie kciuki.

19-09-2014

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W SŁONECZNYM PRZEDSZKOLU

      W tym roku po raz drugi obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione przez Sejm, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci.
  Z inicjatywą ustanowienia Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka wystąpił   w czerwcu ubiegłego roku rzecznik praw dziecka Marek Michalak. Idee tę poparło Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Sejm, który przyjął uchwałę ustanawiającą dzień 20 września Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka.

26-08-2014

"Mamo, tato - idę do przedszkola"- program adaptacji 3 latków w NP 1

      Kolejny raz ruszył nasz autorski program "Mamo, tato - idę do przedszkola" Program został stworzony z myślą o dzieciach i rodzicach, którzy po raz pierwszy we wrześniu przekroczą próg przedszkola. Piersze lody zotały przełamane. Pani Monika i pani Arleta wprowadziły pierwsze grupy swoich "maluchów" w świat przedszkolaka. Było wesoło. Dzieci i rodzice bawili się świetnie.  Czekamy teraz na nasze "maluszki" we wrześniu. 

08-07-2014

PRZEDSZKOLAKI Z NP1 NA DNIACH LUBANIA

      Dni Lubania obfitowały w wiele atrakcji więc nie mogło i nas tam zabraknąć. Nasze przedszkolaki uświetniły Dzień Aktywnej Rodziny, gdzie na rozstawionej   scenie bawiły swoimy występami rodziców, bliskich i  przybyłych w tym dniu do rynku mieszkańców . Za otrzymane brawa i słowa uznania - dziękujemy.

07-07-2014

"ZIELONA NOC" W NP1

        Tradycją naszego przedszkola jest, że dzieci odchodzące do szkoły - spedzają noc w przedszkolu. Tak było i w tym roku .Podczas tej cudownej nocy na dzieci czekało wiele przygód - od pikniku na trawie, poprzez pidżamowe party po tajemnicze poszukiwanie zaginionego klucza i kwiatu paproci. Zabawa jak zwykle była wspaniała.Mamy nadzieję, że to nocne spotkanie będzie jednym z tych, które zostanie w pamięci na długie, długie lata.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...