Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola Niepubliczne

Aktualności:

25-02-2015

Zajęcia otwarte warsztatowe w PN 1

"Slimak, ślimak wystaw rogi..." - pod takim hasłem odbyły się we wtorek w grupie 3 latków zajęcia warsztatowe z elementami logorytmiki, w których czynny udział wzięli rodzice wraz z dziećmi.Zajęcia poprowadziła p.Arleta Czuchryta, a miały one na celu usprawnienie narządów mowy oraz uwrażliwienie na muzykę,tempo,rytm, melodie,barwe.dźwięku. 

16-02-2015

KARNAWAŁOWO - WALENTYNKOWO W PN NR 1

      14 lutego połączyliśmy dwie fantastyczne uroczystości - bal karnawałowy z Walentynkami. Na bal przybyły dzieci wraz z rodzinami. Oprócz tańców, plasów i konkursów były również niespodzianki w wykonaniu rodziców. Mamy nadzieję, że ten karnawałowo - walentynkowy nastrój w jaki udało nam sie wprowadzić uczestników balu utrzyma się przez cały rok. 

10-02-2015

Biały wtorek w PN Nr 1

      W ramach projektu "Kolorowe wtorki", podczas których realizujemy tematykę żywieniową - 10 stycznia królował w naszym przedszkolu kolor BIAŁY. W Tym dniu odwiedziła nas Królowa Śniegu wraz z całą asystą. W myśl powiedzenia „Pij mleko – będziesz wielki” nasz bajkowy gość również nie pogardził szklanką ciepłego mleka. Drama w wykonaniu naszych 6 latków sprawiła, że było magicznie … 

23-01-2015

Jasełka dla Babci i Dziadka w NP Nr 1

        W czwartkowe popołudnie sala Miejskiego Domu Kultury zapełniła się po brzegi. W tym dniu dzieci z naszego przedszkola przygotowały niespodziankę dla swoich babć i dziadków. Za sprawą wspaniałych występów był to czas pełen radości, niesamowitych wrażeń i wzruszeń. Wnuki nie szczędziły gardeł w śpiewach, a kunsztem aktorskim zachwyciły całą zgromadzona widownię.

16-12-2014

Czerwony wtorek w PN Nr 1 czyli wizyta "Czarownicy Marudnicy"

          W ramach projektu "Kolorowe wtorki", podczas których realizujemy tematykę żywieniową - 16 XII królował w naszym przedszkolu kolor CZERWONY. W Tym dniu odwiedziła nas Czarownica - Marudnica, która chciała przekonać dzieci, że jedzenie warzyw i owoców wcale nie jest zdrowe. Na szczęście z pomocą przybyła Super Drużyna Dobra Rada, która wytłumaczyła Czarownicy i wszystkim dzieciom jakie znaczenie ma codzienne spożywanie owoców i warzyw. Szybko przekonaliśmy "Marudnego" gościa do naszej racji. po czym każda z grup udała się do swojej sali, aby przygotować dla Czarownicy Marudnicy zdrowe przekąski, w których królowały oczywiście czerwone owoce i warzywa.

06-12-2014

Dzieci z PN nr 1 w poszukiwaniu Świętego Mikołaja

          Jak co roku ten grudniowy dzień zapowiadał się bardzo ciekawie. Dzieci już od rana wypatrywały długo wyczekiwanego gościa. Jakież zdziwienie było, gdy okazało się, że Mikołaj już był i zostawił nawet ślady. Całym przedszkolem postanowiliśmy wybrać się na poszukiwanie Świętego. Mieliśmy wiele szczęścia, bo nie odjechał daleko - znaleźliśmy go w parku na Kamiennej Górze. Wraz z naszymi zaprzyjaźnionymi bałwankami przyprowadziliśmy go do naszego przedszkola, ugościliśmy, pobawiliśmy się, pośpiewaliśmy....I oczywiście zaprosiliśmy na przyszły rok.

27-11-2014

Czy to wczoraj, czy to dziś- dzieciom jest potrzebny miś

Czy to wczoraj, czy to dziś- dzieciom jest potrzebny miś"- 5 latki z NP1 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej. W związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia, we wtorek 25 listopada - 5 latki z PN Nr 1 zostały zaproszone do lubańskiej biblioteki. A jak wieść niesie „Czy to wczoraj, czy to dziś - dzieciom jest potrzebny miś”, to zaproszone dzieci przyniosły ze sobą swoje pluszowe przytulanki. Wizycie towarzyszyła doskonała zabawa i wiele wspaniałych atrakcji. Za zaproszenie pięknie dziękujemy.

 

25-11-2014

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W NP 1

          Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!"

 

18-11-2014

Kolorowy wtorek w NP 1

Wyprawa z Krzysztofem Kolumbem
– w poszukiwaniu owoców drzewa kakaowca

05-11-2014

ŚWIATOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK W NP 1

      5.11.2013. w Przedszkolu Niepublicznym Nr 1  obchodziliśmy „Dzień postaci z bajek”
Bajkowy nastrój gościł w naszym przedszkolu od samego rana. Tego dnia do przedszkola zawitały: Królewny Śnieżki, Roszpunki, Batmany, Spider- Man, Koty, Misie i wiele innych ulubionych bohaterów bajek.
 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...