Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola Niepubliczne

Aktualności:

13-11-2013

JEDEN KROK W STRONĘ ŻYCIA W PRZEDSZKOLU NIEPUBLICZNYM NR 1

        W środę nasze przedszkole odwiedziła młodzież z ZSP im, Adama Mickiewicza w Lubaniu. Starszaki zostały zaproszone do wzięcia udziału w autorskim projekcie pt. :Jeden krok w stronę życia", który jest prowadzony w ramach inicjatywy pod nazwą :projekt Korba". Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu wiedzy dzieci w zakresie pierwszej pomocy. Koordynatorką projektu jest absolwentka naszego przedszkola - Wioleta Matysiak z kl. II a.

29-10-2013

ŚWIĘTO JABŁKA W PRZEDSZKOLU NIEPUBLICZNYM NR 1

    W dniu 25.10.2013 r. w Przedszkolu Niepublicznym nr 1 w Lubaniu odbyło się "Święto Jabłka". W tym dniu dzieci wzięły udział w przedstawieniu zorganizowanym przez nauczycielki, uczestniczyły w róznego rodzaju konkursach oraz zabawach ruchowych. Dzień upłynął wszystkim w bardzo wesołym nastroju, za który dziękujemy.

" Jabłuszko, jabłuszko, jabłuszko pełne snów

  Jabłuszko, jabłuszko, jabłuszko tam i tu......" 

24-10-2013

" SŁONECZKO" W PROGRAMIE INNOWACYJNYM

  Jak już wcześniej informowaliśmy - w ubiegłym roku szkolnym Przedszkole Niepubliczne Nr 1 w Lubaniu zgłosiło się do projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Spośród 94 przedszkoli komisja rekrutacyjna zakwalifikowała 20 przedszkoli z całego Dolnego Śląska wśród których znalazło się również lubańskie „Słoneczko”.

20-10-2013

PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE

    Przedszkole Niepubliczne nr 1 w Lubaniu we współpracy z Biblioteką Miejską zaplanowało dla swoich wychowanków cykl spotkań polegających na zachęceniu dzieciaczków do czytania książek. W trakcie dwóch spotkań, które juz się odbyły pracownice biblioteki przygotowały dla dzieci wiele ciekawych atrakcji. Dziękujemy bardzo 

Biblioteka, biblioteka,
takie miejsce na Was czeka.
Są tu bajki i słowniki
i komiksy z Myszka Miki.
 

15-10-2013

WYPRAWA PO SKARB PIRATÓW Z PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO NR 1

    "Na złote monety, srebrne łyżki i wszystkie diamenty świata - pasuję Cię na pirata !!!
W sobotni poranek zabraliśmy 4 latki wraz z rodzicami na "Wyprawę po skarb piratów". Wyprawa zakończyła się sukcesem - skarb znaleziony, buzie uśmiechnięte, czas spędzony z rodziną ...bezcenny.
 

21-09-2013

DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA

        Dzień Przedszkolaka w Przedszkolu Niepublicznym nr 1 w Lubaniu, zbiegł się w jednym czasie   ze świętem ziemniaka. Farma na rozdrożu jak zwykle przyjęła nas serdecznie, a i deszczyk był tak miły, że poczekał, aż do naszego powrotu do przedszkola. Bawiliśmy się wyśmienicie - dzieci wróciły zadowolone i uśmiechnięte - a to dla nas największy sukces.

A.CZ.

04-07-2013

POŻEGNANIE 6-LATKÓW

Ostatni tydzień obfitował w wiele uroczystości związanych z zakończeniem roku szkolnego.
Ze swoimi macierzystymi placówkami żegnali się absolwenci szkół podstawowych, gimnazjów oraz najstarsza młodzież . Warto w tym miejscu przypomnieć, że przed bardzo ważnym etapem swojej edukacyjnej drogi stanęli również absolwenci przedszkoli .

27-06-2013

CZYTANIE DZIECIOM - NAJLEPSZA INWESTYCJA

Za nami XII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Czytanie dzieciom – najlepsza inwestycja”.
Sukces tego przedsięwzięcia w „Słonecznym” Przedszkolu Niepublicznym Nr 1 po raz kolejny pokazał, jak wielka jest w dzieciach potrzeba kontaktu z literaturą, a rodzicom i wychowawcom przypomniał, że czytanie jest inwestycją w przyszłość naszych dzieci, kapitałem, z którego będą korzystać przez całe życie.

18-06-2013

BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK

        W dniu 15.06.br. (sobota) w Przedszkolu Niepublicznym nr 1 w Lubaniu odbył się festyn rodzinny pod nazwą " Bezpieczny przedszkolak".  Imprezie przyświecało piękne słońce, wspaniałe humory, cudowne dzieci i ich wspaniali rodzice. Dyrekcja przedszkola jak również cała załoga serdecznie dziękują służbom, które wzięły czynny udział w tym przedsięwzięciu tj. Służbie Zdrowia, Straży Pożarnej, Policji, Straży Miejskiej.  Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i zapraszamy za rok.

A. Cz.

09-05-2013

WITAJ MAJOWA JUTRZENKO

W dniu 07.05.br. w Przedszkolu Niepublicznym nr 1 w Lubaniu odbyła się uroczystość związana z uchwaleniem KONSTYTUCJI 3 MAJA. Sześciolatki, nasi mali - wielcy patrioci przygotowali wraz ze swoimi paniami ładny i wzniosły oraz bogaty w treści program artystyczny.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...