Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkole nr 3

Aktualności:

26-05-2021

Dzień Mamy i Taty

26 maja obchodzimy Dzień Mamy, warto uczcić go składając w tym dniu życzenia naszym mamom. Niecały miesiąc później - 23 czerwca obchodzimy dzień Taty i jest to idealny moment na złożenie życzeń i podziękowaniu tacie za wszystko, co dla nas robi.

25-05-2021

Alpaki w przedszkolu

W tym tygodniu nasze przedszkole odwiedziły alpaki. Alpaki, to zwierzęta o bardzo łagodnym usposobieniu. Są płochliwe i delikatne, zupełnie pozbawione agresji. Szczególnie pozytywnie nastawione są do dzieci.

16-04-2021

Jesteśmy różni, lecz równie ważni

Dzieci z grupy IV i V Przedszkola Miejskiego nr 3 w Lubaniu włączyły się do realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjno - społecznego: „Jesteśmy różni, lecz równie ważni”.

12-04-2021

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Emocja”

Grupa V z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Lubaniu zrealizowała kolejny IV moduł „Empatia” w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Emocja”.

19-03-2021

21 MARCA DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI

W tym roku nasze przedszkole włączyło się w obchody „Dnia Kolorowej Skarpetki” Podczas krótkiej pogadanki udało nam się ustalić, że każdy z nas jest na swój sposób inny, różnimy się pod wieloma względami i ta inność i różnorodność jest naturalną rzeczą.

12-03-2021

Twórczy przedszkolak

W ramach projektu „Teatr” przedszkolaki z grupy II rozwijały swój twórczy potencjał.

12-03-2021

Moc słów

W kolejnym module programu edukacyjnego "Emocja" dzieci z grupy V Przedszkola Miejskiego nr 3 w Lubaniu poszukiwały odpowiedzi na pytanie „Czy słowa mają moc?”

05-03-2021

Czyściochowe Przedszkole

„Czyste ręce mamy, bo o zdrowie dbamy”, pod takim hasłem odbyły się kolejne zajęcia w ramach realizacji programu „Czyściochowe przedszkole”. Przedszkolaki podsumowały swoją wiedzę dotyczącą higieny osobistej dzięki książeczkom edukacyjnym, które otrzymały od firmy Rossmann.

26-02-2021

Realizacja projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”- moduł: Mały Miś w świecie emocji

  W  tym tygodniu w grupie 1 w naszym przedszkolu zrealizowany został moduł znanego projektu z Małym Misiem w roli głównej. Przedszkolaki poznawały sposoby radzenia sobie ze...

24-02-2021

Skąd się biorą produkty ekologiczne?

„Skąd się biorą produkty ekologiczne” to nowy, ogólnopolski program edukacyjny dla przedszkoli opracowany wspólnie z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...