Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
10-06-2024
Ach co to był za dzień…! Organizowanie Festynu Rodzinnego z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca wpisało się już na stałe do tradycji naszego przedszkola. Piątkowe popołudnie spędziliśmy w miłej atmosferze, był to czas beztroskiej zabawy, śmiechu i radości. Najważniejszym punktem spotkania były występy artystyczne dzieci z poszczególnych grup, które były dedykowane Rodzicom. Po części oficjalnej na uczestników spotkania czekało mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja służb mundurowych, loteria fantowa, malowanie twarzy, tatuaże, balonowe cuda, bańki mydlane, kolorowe warkoczyki, dmuchańce, stoisko sportowe, mała gastronomia i kawiarenka. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Takie spotkania niewątpliwie wzmacniają więzi, stwarzają sytuacje do aktywnego spędzania wolnego czasu i zbliżają ludzi. Dziękujemy wszystkim, którzy przez udział w festynie przyczynili się do integracji naszej społeczności. Dziękujemy naszym sponsorom, którzy wsparli organizację tego przedsięwzięcia. Lista darczyńców jest imponująca. Są to:
PONAR LUBAŃ
JELENIA PLAST JELENIA GÓRA
MAR-POL MARTA BEDNARCZYK
SKLEP LIDL W LUBANIU
MITUTOYO
ELEKTRO-INVEST JĘDRZEJ KOMAN
BOERNER INSULATION WYKROTY
ZAMEK CZOCHA
KINO WAWEL W LUBANIU
KLUB REGENERACJA
SALA ZABAW BAJTUŚ W LUBANIU
SALON FRYZJERSKI PANI ANNY WÓJTOWICZ
HURTOWNIA CYTRYNKA Z LUBANIA
HURTOWNIA „NOVA”
HURTOWNIA MROŻONEK „ MORSIK”
HURTOWNIA CHITRY Z LUBANIA
PIEKARNIA WÓJCIK Z LUBANIA
„GREGOR BUD” GRZEGORZ RYCHLICKI
PRACOWNIA „STYLOVA” PATRYCJA GARCZYK
DEKORACJE KWIATOWE ZDZISLAW PTAK
„ APPETIT SERVICE” MICHAŁ KRASKA
Ponadto składamy podziękowania dla: Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu, Ochotniczej Straży Pożarnej w Henrykowie Lubańskim, Sołectwu Kościelniki Górne i Janówka oraz Łużyckiemu Centrum Rozwoju w Lubaniu za wypożyczenie zestawów biesiadnych i namiotów, p. Dorocie Wajcfelt oraz uczennicom SP2 w Lubaniu za przepiękny pokaz wokalno-zumbowy oraz Radzie Rodziców naszego przedszkola i wszystkim Rodzicom, którzy włączyli się w organizację tego wydarzenia. Bardzo cenna jest dla nas Państwa współpraca z nami. Do zobaczenia za rok!
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...