Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

29-11-2021

Gdzie jest Mikołaj?

Zapraszamy na interaktywny spektakl teatralny dla dzieci "Gdzie jest Mikołaj?". a także gry i zabawy oraz spotkanie z samym Mikołajem! Każde dziecko otrzyma prezent!

29-11-2021

Warto obejrzeć! Z archiwum NURT-u

Dolnośląska Grupa Literacka NURT zaprasza na literacką podróż w czasie. Na swoim kanale YouTube prezentuje kolejny archiwalny materiał filmowy - spotkanie z 2016 z cyklu "Słowem otwarte wtorki", którego bohaterem był poeta Bogusław Szambelan.

29-11-2021

„Wciąż kreatywni!” – spotkanie bibliotekarzy

Od kilku lat Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubaniu jest organizatorem konferencji bibliotekarzy pod hasłem „Zainspiruj się”.

26-11-2021

Seniorzy z UTW nie zwalniają tempa

Od wielu dni pogoda za oknem jest typowo listopadowa. Jeśli ktoś uważa, że pochmurne, krótkie dni nie sprzyjają spacerom i nie napawają optymizmem to powinien wziąć przykład z seniorów...

25-11-2021

Grupa socjoterapeutyczna

Dzięki środkom finansowym z Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lubaniu od września w Ośrodku Wsparcia Dziennego odbywają się zajęcia socjoterapeutyczne. Profesjonalne...

25-11-2021

Zapraszamy na kolejne spotkania

Warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców.

25-11-2021

Gaja Grzegorzewska - spotkanie autorskie

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Lubaniu zaprasza na spotkanie z autorką kryminałów.

25-11-2021

Poetycko-muzyczny wieczór wspomnień z DGL NURT

W piątek 19 listopada, w ramach projektu „Festiwal Wierszy Ciepłych i Pogodnych im. Huberta Horbowskiego“, odbył się „Poetycko-muzyczny wieczór wspomnień“.

24-11-2021

Występ Kabaretu pod Wyrwigroszem odwołany

Z przykrością informujemy, że sobotni występ Kabaretu pod Wyrwigroszem został odwołany. Za zaistniałą sytuację wszystkie osoby, które planowały wybrać się na spektakl przepraszamy.

24-11-2021

Tajemnice Lubania - prelekcja

Chcielibyście poznać tajemnice naszego miasta? Jest okazja!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...