Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Ośrodek Wsparcia Dziennego

Aktualności:

21-01-2015

Integracyjne spotkanie seniorów z uczniami Gimnazjum nr 3 w Lubaniu

Każda impreza szkolna jest okazją do integrowania uczniów, przeżywania wzruszeń, kształtowania postawy współuczestnictwa i współdziałania w życiu. Szczególnie cenne są uroczystości pozwalające przeżywać chwile radości w gronie bliskich: rodziców, dziadków. Ważne jest przecież, by dzieci doceniły troskę i miłość, jaką darzą ich dziadkowie. Powinny przyzwyczajać się do okazywania swoich uczuć osobom starszym, nauczyć się doceniać wiedzę i tradycję, jaką przekazują im babcie i dziadkowie.

19-01-2015

Spektakl teatralny "Legendy Tatr"

Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu zaprasza małych mieszkańców miasta Lubań na spektakl teatralny agencji Art- Metanoia z Krakowa zatytułowany „Legendy Tatr”.

08-01-2015

Wypoczynek zimowy w mieście

Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu, zaprasza dzieci w wieku 8-12 lat na zimowy wypoczynek w dniach 19-30 stycznia 2015 r..

22-12-2014

Czas spotkań

Koniec roku dla wielu z nas jest czasem przedświątecznym, nakłaniającym do rozważań, przemyśleń oraz wspólnych spotkań. Każdy przeżywa święta w sposób indywidualny i nadaje im wiele różnych znaczeń. Towarzyszą nam wtedy głęboko wpisane w serce wspomnienia radosne, ale często również wspomnienia bolesne. Na Święta Bożego Narodzenia czekamy zazwyczaj z utęsknieniem

17-12-2014

Magia Świąt w Ośrodku Wsparcia

Święta Bożego Narodzenia to dla dzieci czas radości, magii oraz oczekiwania na ten jeden dzień w roku, w którym spełniają się niektóre marzenia i pragnienia. Pracownicy Ośrodka Wsparcia Dziennego w Lubaniu, wspierają kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej i w ramach zajęć opiekuńczych tworzą magiczną atmosferę świąt, poprzez rozbudzanie w dzieciach kreatywnej twórczości w zakresie przygotowywania dekoracji świątecznych, ubierania choinki a także śpiewania kolęd i pastorałek.

30-10-2014

Uczestnicy Ośrodka Wsparcia Dziennego laureatami w ogólnopolskiej kampanii edukacyjno- profilaktyczn

 

Kampania „Zachowaj Trzeźwy Umysł” – realizowana jest od 2002r., przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych i Fundacji „Trzeźwy Umysł”. Ideą i założeniem kampanii jest promowanie konstruktywnych postaw, zdrowego stylu życia oraz atrakcyjnych dla dzieci i młodzieży zachowań prospołecznych jako alternatywy wobec wielu patologii.

 

05-09-2014

Wakacyjna przygoda z teatrem

Oferta Ośrodka Wsparcia Dziennego w Lubaniu skierowana dla małych mieszkańców miasta Lubań w zakresie inicjatyw lokalnych na rzecz obcowania ze sztuką teatralną opiewała w bogaty repertuar.

05-09-2014

Wakacje w Ośrodku Wsparcia Dziennego

 

Wakacje to wspaniały czas, wyczekiwany przez każde dziecko. Wakacje są czasem do wypoczynku i rozwijania zainteresowań. W myśl tej idei dzieci w wieku od 7 do 13 lat  pozostające na terenie miasta Lubań, skorzystały z półkolonii letniej organizowanej w siedzibie Ośrodka Wsparcia Dziennego.

 

20-08-2014

Zaproszenie na spektakl teatralny 26-08-2014

 

Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu, zaprasza małych mieszkańców miasta Lubań na spektakl teatralny zatytułowany „ MIASTECZKO RUCHU DROGOWEGO ” w dniu 26-08-2014r., o godz. 09:00 do sali lustrzanej Miejskiego Domu Kultury ul. Kościuszki 4 w Lubaniu . WSTĘP BEZPŁATNY

 

 

 

04-08-2014

Spektakl teatralny "Niezwykłe przypadki foczki akrobatki"

 

Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu, zaprasza małych mieszkańców miasta Lubań na spektakl teatralny zatytułowany „Niezwykłe przypadki foczki akrobatki”, który odbędzie się w dniu 08-08-2014r., o godz. 09:30 w sali lustrzanej Miejskiego Domu Kultury ul. Kościuszki 4 w Lubaniu. WSTĘP BEZPŁATNY

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...