Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

23-01-2024

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego z dnia 12 stycznia 2024 r. w sprawie przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej na terenie województwa dolnośląskiego w 2024 roku.

22-01-2024

Bioróżnorodność motorem lubańskich inwestycji

Ponad 10,5 miliona złotych są warte inwestycje, które Gmina Miejska Lubań zrealizuje dzięki wsparciu funduszy unijnych.

22-01-2024

50 lat minęło, jak jeden dzień

Z początkiem stycznia, na dobry początek nowego roku, w lubańskiej Sali Ślubów, odbył się jubileusz pięćdziesięciolecia małżeństwa dwóch par - Państwa Haliny i Adama Melów oraz Elżbiety i Tadeusza Pietraszkiewiczów.

22-01-2024

Kwalifikacja wojskowa w Lubaniu

Celem kwalifikacji wojskowej jest wprowadzenie danych do ewidencji wojskowej oraz określenie zdolności fizycznej i psychicznej do pełnienia służby wojskowej osób podlegających obowiązkowi stawienia się do kwalifikacji wojskowej oraz tych, które zgłosiły się w trybie ochotniczym, a mają ukończony 18. rok życia.

22-01-2024

Ogłoszenie o przetargu

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Lubań o czwartym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż lokalu mieszkalnego Nr 4 znajdującego się w budynku położonym w Lubaniu przy ul. Granicznej 5 wraz z udziałem we współwłasności nieruchomości gruntowej

18-01-2024

KOMUNIKAT

Lubański szpital wznowił planowe przyjęcia do szpitala oraz udzielanie świadczeń medycznych.

16-01-2024

Rozstrzygnięcie konkursu ofert

Wyniki otwartego konkursu ofert dot. wspierania i upowszechniania kultury fizycznej z elementami profilaktyki uzależnień.

16-01-2024

Dla poprawy jakości powietrza

Zanieczyszczenie powietrza to problem, który dotyka wiele miast w Polsce. Przestarzałe, nieefektywne źródła ciepła są źródłem niskiej emisji. Ich skutkiem może być smog, a przede wszystkim zwiększona zachorowalność na choroby układu krążenia i oddychania.

16-01-2024

Komunikat Burmistrza Miasta Lubań

Informujemy, że opublikowaliśmy wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Miejskiej Lubań.

16-01-2024

Ogłoszenie o przetargu

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Lubań o drugim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5 znajdującego się w budynku położonym w Lubaniu przy ul. Mikołaja 22 wraz z udziałem we współwłasności nieruchomości gruntowej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...