Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

26-09-2012

Sezon grzewczy

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp.z o.o. w Lubaniu informuje, że przyłączanie odbiorców do sieci następuje po pisemnym zgłoszeniu przez zarządcę budynku.
Po otrzymaniu zgłoszenia następuje sprawdzenie stanu napełnienia wodą instalacji wewnętrznych na budynkach przez pracowników PEC. W przypadku braku wody z zarządcą zostaje uzgodniony termin napełnienia instalacji wewnętrznej budynku. Po jej uzupełnieniu budynek może zostać włączony do systemu.

26-09-2012

Dotacje dla organizacji pozarządowych

Istnieje możliwość pozyskania dotacji w wysokości do 7000 zł w Regionalnym Konkursie Grantowym w ramach Programu "Równać Szanse".

19-09-2012

Zielona Linia

Zielona Linia, to pierwsze w kraju Centrum Kontaktowe dla Klientów urzędów pracy z całej Polski. Założycielem Centrum jest Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich w Warszawie, jednostka Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Zielona Linia umożliwia kontakt Klienta z urzędem za pośrednictwem różnych kanałów dostępowych (telefon, e-mail, formularze internetowe, konta osobiste na portalu) zamiast osobistej wizyty w urzędzie.

29-08-2012

Komunikat CEIDG

UWAGA PRZEDSIĘBIORCY!!!
Przypominamy, że wszelkie czynności związane z wpisem do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) – prowadzonej przez Ministra Gospodarki są BEZPŁATNE.

27-08-2012

Zawiadomienie o wyborze MOPS/D/341-5/12

Zawiadomienie o wyborze MOPS/D/341-5/12

21-08-2012

Zostań Najlepszym Beneficjentem w tym roku - konkurs "Dolnośląski Lider RPO"

Zapraszamy lokalne samorządy, instytucje, uczelnie wyższe, placówki opieki medycznej i przedsiębiorców, którzy są beneficjentami Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego, do wzięcia udziału w konkursie „Dolnośląski lider RPO”. Prócz specjalnie na tę okazję zaprojektowanej statuetki, zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

21-08-2012

Zrób zdjęcie i pojedź do Brukseli – konkurs fotograficzny „Europa w moim regionie”

Wyjazd dla dwóch osób do Brukseli i nowoczesny sprzęt fotograficzny można wygrać w konkursie fotograficznym „Europa w moim regionie”, organizowanym przez Komisję Europejską na jej Facebooku. Celem konkursu jest pokazanie i rozpropagowanie ciekawych projektów realizowanych ze środków unijnych.

06-08-2012

Ostrzeżenia meteorologiczne

OSTRZEŻENIE Nr 67
Zjawisko/Stopień zagrożenia: Silne burze z gradem/2

INFORMACJA O NIEBEZPIECZNYM ZJAWISKU Nr I:41
Zjawisko: wezbranie z przekroczeniem stanów ostrzegawczych

06-08-2012

Pozarządowy Fundusz Pożyczkowy

Projekt pn.: „Fundusz Pożyczkowo-Poręczeniowy jako narzędzie zapewnienia trwałości instytucji ekonomii społecznej” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oferuje...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...