Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
06-11-2023

13 października 2023 roku w budynku Ufficio Primo w Warszawie odbyła się uroczysta gala podsumowująca Ogólnopolski Konkurs SKO dla szkół i nauczycieli za rok szkolny 2022/2023. Podczas gali opiekun SKO – Izabela Kozak otrzymała srebrną odznakę za swoje działania w zakresie edukacji ekonomicznej oraz promocji oszczędzania wśród uczniów. Nagrodę wręczyła Małgorzata Kocoń – dyrektor Biura Młodego Klienta w Banku PKO BP.

W konkursie, którego celem było przedstawienie działań związanych z edukacją ekonomiczną, popularyzacją SKO oraz prowadzeniem bloga na platformie SzkolneBlogi.pl, szkoła otrzymała nagrodę drugiego stopnia. 

Gala była nie tylko ciekawym doznaniem artystycznym, ale również prawdziwą ucztą intelektualną. Wśród mówców znalazła się Magdalena Bigaj - wybitna twórczyni, autorka książki "Wychowanie przy ekranie" oraz prezeska Fundacji Instytut Cyfrowego Obywatelstwa. Pani Bigaj została także umieszczona na liście "100 Kobiet Roku 2022" przez magazyn Forbes Woman, co świadczy o jej znaczącej pozycji w świecie biznesu i kultury.

Podczas gali wystąpił również Grzegorz Chłopek, Wiceprezes PKO TFI, który poruszył temat zarządzania finansami z perspektywy dzieci i dorosłych. Jego wystąpienie z pewnością dostarczyło wiele wartościowych wskazówek i porad, które mogą pomóc w oszczędzaniu oraz lepszym zarządzaniu budżetem.

Całość wieczoru zwieńczył koncert Natalii Kukulskiej, która zachwyciła publiczność swoim pięknym głosem i energetycznym występem. Była to prawdziwa gratka dla miłośników dobrej muzyki i kultury.

Galę poprowadził znany dziennikarz i prezenter telewizyjny, Tomasz Wolny.

To wyjątkowe wydarzenie stanowi dowód na to, że edukacja ekonomiczna oraz oszczędzanie są coraz ważniejsze w dzisiejszych czasach, a ich promowanie wśród młodzieży jest niezwykle istotne. Ta uroczystość połączyła w sobie wartościową rozrywkę, wiedzę oraz sztukę.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...