Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
14-05-2021

Kolejne ,,bezpieczne zajęcia”, w ramach projektu, były utrwaleniem i podsumowaniem umiejętności właściwego zachowania się na drodze.

   Policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu, które prowadziły zajęcia w klasie IIIb, na początku prelekcji przypomniały o podstawowych zasadach w ruchu drogowym w tym; prawidłowej jeździe na rowerze, na hulajnodze, przechodzeniu przez  przejście dla pieszych w miejscach do tego wyznaczonych oraz stosowania się do sygnalizacji świetlnej.

   Zajęcia te miały przede wszystkim na celu wyjaśnić jak należy się zachowywać, aby być zawsze bezpiecznym. Następnie policjantki sprawdziły praktyczną wiedzę uczniów na temat podstawowych zasad bezpieczeństwa i zachowania się na drodze. Posiadana przez uczniów wiedza w zakresie bezpieczeństwa zasłużyła na najwyższą ocenę, czyli 6!

Miejmy nadzieję, że zawsze omawiane na zajęciach zasady będą respektowane i przestrzegane przez młodych użytkowników drogi.                                                                                               

 ,,Mały Samorząd”

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...