Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Nieruchomości Miasta Lubań

Aktualności:

23-11-2012

Weź udział w Narodowym Teście Przedsiębiorczości i wygraj

Jesteś przedsiębiorczy i masz 18-29 lat?
Potrzebujesz funduszy i wiedzy na rozwinięcie swoich pomysłów?
Weź udział w Narodowym Teście Przedsiębiorczości i wygraj 60 000zł na start!

22-11-2012

Ogłoszenie o przetargu

BURMISTRZ MIASTA LUBAŃ
o g ł a s z a
pierwszy przetarg ustny nieograniczony

na sprzedaż nieruchomości zabudowanej budynkiem wykorzystywanym na cele inne niż mieszkalne oznaczonej jako działka Nr 42/13, Obręb III, AM 4 o powierzchni ogólnej 236 m2, położonej w Lubaniu przy ul. Armii Krajowej.

22-11-2012

Ogłoszenie o przetargu

BURMISTRZ MIASTA LUBAŃ
o g ł a s z a
czwarty przetarg ustny nieograniczony

na sprzedaż lokalu wykorzystywanego na cele inne niż mieszkalne Nr L1 o powierzchni ogólnej 77,50 m2, znajdującego się w budynku przy ul. Dąbrowskiego 39 wraz z oddaniem w użytkowanie wieczyste ułamkowej części gruntu.

11-10-2012

Instrument Szybkiego Reagowania

PARP ogłasza trzeci, największy nabór firm do projektu Instrument Szybkiego Reagowania. W dniu 3 września 2012 r. rozpoczęła się kolejna rekrutacja firm, które odczuwają negatywne skutki spowolnienia gospodarczego i chcą skorzystać z pakietu usług doradczo-szkoleniowych w ramach projektu ISR.

26-09-2012

Dotacje dla organizacji pozarządowych

Istnieje możliwość pozyskania dotacji w wysokości do 7000 zł w Regionalnym Konkursie Grantowym w ramach Programu "Równać Szanse".

19-09-2012

Zielona Linia

Zielona Linia, to pierwsze w kraju Centrum Kontaktowe dla Klientów urzędów pracy z całej Polski. Założycielem Centrum jest Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich w Warszawie, jednostka Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Zielona Linia umożliwia kontakt Klienta z urzędem za pośrednictwem różnych kanałów dostępowych (telefon, e-mail, formularze internetowe, konta osobiste na portalu) zamiast osobistej wizyty w urzędzie.

29-08-2012

Komunikat CEIDG

UWAGA PRZEDSIĘBIORCY!!!
Przypominamy, że wszelkie czynności związane z wpisem do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) – prowadzonej przez Ministra Gospodarki są BEZPŁATNE.

21-08-2012

Zostań Najlepszym Beneficjentem w tym roku - konkurs "Dolnośląski Lider RPO"

Zapraszamy lokalne samorządy, instytucje, uczelnie wyższe, placówki opieki medycznej i przedsiębiorców, którzy są beneficjentami Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego, do wzięcia udziału w konkursie „Dolnośląski lider RPO”. Prócz specjalnie na tę okazję zaprojektowanej statuetki, zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

21-08-2012

Zrób zdjęcie i pojedź do Brukseli – konkurs fotograficzny „Europa w moim regionie”

Wyjazd dla dwóch osób do Brukseli i nowoczesny sprzęt fotograficzny można wygrać w konkursie fotograficznym „Europa w moim regionie”, organizowanym przez Komisję Europejską na jej Facebooku. Celem konkursu jest pokazanie i rozpropagowanie ciekawych projektów realizowanych ze środków unijnych.

06-08-2012

Pozarządowy Fundusz Pożyczkowy

Projekt pn.: „Fundusz Pożyczkowo-Poręczeniowy jako narzędzie zapewnienia trwałości instytucji ekonomii społecznej” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oferuje...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...