Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

20-02-2017

Światowy Dzień Kota

W piątek 17 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Kota.W tym dniu,od samego rana panowała w żłobku radosna atmosfera .

19-02-2017

Dzień kota u najmłodszych

Dzisiaj mruczki, puszki i miałczki mają swoje Święto. Dzieci w żłobku uczciły święto swoich pupilków :-) Naśladowanie zachowań kotków, turlanie włóczki, malowanie buzi to elementy dzisiejszej zabawy.

17-02-2017

Wizyta Pani stomatolog

W środę 15 lutego odwiedziła nas Pani stomatolog.

17-02-2017

Walentynki

Za nami wspaniałe święto zakochanych.14 lutego w naszym żłobku dzieci również obchodziły Walentynki.

14-02-2017

Bal karnawałowy u najmłodszych

Szóstego lutego odbył się w żłobku bal karnawałowy. Tego dnia dzieci przyszły przebrane w piękne stroje karnawałowe. Zabawom i tańcom przy skocznej muzyce nie było końca :-)

14-02-2017

Zabawy stolikowe

 Zabawy stolikowe kształcą zdolności poznawcze, pamięć, spostrzeganie, uwagę i myślenie. Mogą kształtować cechy charakteru, takie jak: rzetelność, koleżeńskość, systematyczność .

14-02-2017

Rytmika

Zajęcia muzyczno – ruchowe zmierzają do rozbudzenia i rozwinięcia wrażliwości estetycznej dziecka, rozwijanie muzykalności oraz pobudzenie i rozwój zainteresowań muzycznych dzieci.

12-02-2017

Kwiatuszkowe czary-mary

W tym tygodniu dzieci mogły zobaczyć kwiatuszkowe czary-mary. Każde dziecko wybrało sobie kolor kwiatuszka,a w środku niespodzianka:kolorowa naklejka.Dzieci podziwiały,jak rozkwitają kwiatuszki na wodzie. Następnie każde dziecko przyklejało swojego kwiatka na białą kartkę.

12-02-2017

Zabawy z kolorowymi chusteczkami

Dzieci bardzo lubią zabawy z kolorowymi chusteczkami. Tańczą z nimi i wykonują różne ćwiczenia,np.podrzucają do góry,machają,kreślą koła,a także ulubiona zabawa dzieci:usypianie maskotek .

12-02-2017

Bal karnawałowy

W poniedziałek odbył się w żłobku bal karnawałowy. Dzieci przyszły przebrane w różne stroje karnawałowe. Dzieci bawiły się i tańczyły przy wesołej muzyce karnawałowej.Można było skosztować słodkich ciasteczek i napić się soczku. Na koniec były także pamiątkowe zdjęcia.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...