Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

01-07-2017

Uroczyste zakończenie roku w żłobku

W piątek odbyła się w żłobku uroczystość zakończenia roku z udziałem Burmistrza Lubania Arkadiusza Słowińskiego, Pani Dyrektor Żłobka Miejskiego Jolanty Fiłki, personelu, rodziców, a przede wszystkim dzieci.

01-07-2017

Urodziny Antosi

Antosiu , w Dniu Urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu oraz spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń :-)

01-07-2017

Pokaz mody letniej

W środę odbyła się w żłobku prezentacja mody letniej. Dzieci przyniosły z domu kapelusze, czapeczki, okulary przeciwsłoneczne, ręczniki kąpielowe, koła do pływania, a nawet stroje kąpielowe. Dzieci pojawiły się na prawdziwym wybiegu i dumnie prezentowały swoje stroje :)

01-07-2017

Lody na patyku

Na zajęciach plastycznych dzieci przyklejały z kolorowego papieru lody na patyku. Następnie dekorowały je przyklejając kolorowe paski i posypując posypką :) Zajęcia plastyczne rozwijają sprawność motoryczną u dzieci. Ponadto kształcą wyobraźnię ,zdolność myślenia i zaspokajają potrzebę aktywności.

01-07-2017

Zajęcia metodą Marii Montessori

W tym tygodniu odbyły się zajęcia metodą Marii Montessori . Dzieci miały za zadanie przyczapiać klamerki do krawędzi koszyka lub pudełka, a potem pojedynczo je ściągać.

30-06-2017

Występy na Dni Lubania

W niedzielę podczas Dni Lubania dzieci ze starszej grupy żłobkowej wystąpiły na amfiteatrze przebrane za krasnoludki . Mimo wielkiej tremy przed występem na tak dużej scenie, maluszki poradziły sobie rewelacyjnie . Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji .

25-06-2017

Dzień Ojca u maluszków

Maluszki pamiętają o Dniu Ojca i z tej okazji przygotowały wraz z opiekunkami laurki dla swoich tatusiów życząc Im dużo zdrówka, szczęścia i sto lat :-)

23-06-2017

Urodziny Jasia

Jasiu , w Dniu Urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu oraz spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń :-)

23-06-2017

Zabawy na stadionie dwóch grup żłobkowych

W czwartek wszyscy razem wybraliśmy się na stadion .Wzięliśmy ze sobą kocyki i dużo piłek .Graliśmy w piłkę na stadionie i bawiliśmy się z kolegami i koleżankami z młodszej grupy żłobkowej .

23-06-2017

Żółwie

Na zajęciach plastycznych dzieci zrobiły żółwie .Przyklejały oczka ,następnie z ciastoliny ulepiły skorupę. Własnoręcznie zrobione kolorowe żółwie dzieci zabrały ze sobą do domu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...