Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

20-05-2018

Dzień Rodziny

W tym tygodniu obchodziliśmy Dzień Rodziny, więc tematem pracy plastycznej była rodzina. Dzieci pokolorowały kredkami model rodziny: mamę, tatę i dzieci.

20-05-2018

Kanapki w żłobku

W czwartek dzieci przyniosły do żłobka różne warzywa: pomidory, ogórki, rzodkiewkę, sałatę itd. W tym dniu robiliśmy pyszne warzywne kanapki. Każde dziecko przygotowało swoją kanapkę :)

20-05-2018

Barwienie soli

W środę dzieci zobaczyły, w jaki sposób można zabarwić sól. Barwienie soli to jedna z bardziej lubianych zabaw dla dzieci. Doskonale rozwija małą motorykę, dostarcza wielu wrażeń dotykowych i sprawia dużo radości.

20-05-2018

Zabawy na trawie

Pogoda dopisuje, więc codziennie wychodzimy z dziećmi na świeże powietrze. Na placu zabaw czeka na dzieci mnóstwo atrakcji:)

16-05-2018

Wiosenny kwiatek

Nasze maleństwa będąc na spacerze zbierały wiosenne kwiatki. Robiły z nich bukiety ale przede wszystkim poznawały ich wygląd oraz zapach.

16-05-2018

Maluchy na placu zabw

Zabawa w naszym żłobku nie ma końca. Malujemy kredą rozwijając wyobraźnię, tworzymy ogromne zamki z pisaku. A to wszystko po to by na ustach dzieci widać było szczery uśmiech.

14-05-2018

Zabawy na świeżym powietrzu

Pobyt dzieci na świeżym powietrzu, połączony z ruchem zapewnia im prawidłowy rozwój, umożliwia doskonalenie umiejętności współpracy, kreatywności oraz pozwala budować relacje z innymi dziećmi.

14-05-2018

Łapiemy bańki mydlane

Czasem najprostsze pomysły są najlepsze na zabawę. Puszczanie baniek mydlanych sprawdza się zarówno na zewnątrz, jak i w domu. Do tego nie tylko przywołuje uśmiech na twarzy dziecka i...

11-05-2018

Zabawy na stadionie

W tym tygodniu wybraliśmy się z dziećmi na stadion. Wzięliśmy ze sobą piłki. Dzieci biegały, bawiły się w berka i oczywiście grały w piłkę. Dzieciom bardzo podobały się zabawy na stadionie :)

11-05-2018

Zabawy w piaskownicy

W tym tygodniu dzieci bawiły się w piaskownicy. Piaskownica jest istnym rajem dla maluchów. Dzieci budują zamki z piasku, przekopują tunel czy stawiają babki z piasku.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...