Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

26-09-2021

Idzie jesień z pełnym koszem....

Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 5 w Lubaniu im. J. Tuwima powitały nowa porę roku - jesień, która będzie z nami przez najbliższe miesiące.

26-09-2021

Owocowe pożegnanie lata w SP1

Wielu z nas trochę szkoda żegnać się z latem, zwłaszcza gdy było takie krótkie. Kiedy matka natura „włączyła” już tryb jesienny, wówczas niestety trzeba pożegnać się z uwielbianą przez niemal wszystkich letnią porą na dobre.

28-09-2021

Wiwat Jesień!

Tegoroczne powitanie jesieni , w ,,dwójeczce”, miało jabłkowy kolor, zapach i smak. Pani Jesień, która odważnie przemierzała korytarze naszej szkoły, rozdawała wszystkim maluchom rumiane jabłuszka.

28-09-2021

Maluszki - kolorowa gąsienica

Idzie ścieżką gąsienica, Kolorowa tajemnica. Krótkich nóżek mnóstwo ma… Jedną robi pa,pa,pa!

28-09-2021

Maluszki - zabawy z orzechami i kasztanami

Zadaniem dzieci było umieszczenie orzechów lub kasztanów w wytłaczance po jajkach, tam gdzie jest czarna kropka. Następnie przy pomocy łyżki, maluszki przenosiły orzechy lub kasztany z...

28-09-2021

Maluszki - sensoryczne listki

Listki opadły na ziemię, Bo to jesieni czas. Deszczyk stuka o szybę, Tak jesień wita nas. Zbieramy liście złote, Kasztany i żołędzie. Z tych skarbów od jesieni Wiele zabawy będzie!

28-09-2021

Maluszki - Praca plastyczna muchomorek

Berecik czerwony ma białe kropeczki. Nie chcą go brać dzieci ani wiewióreczki. Ale mech zielony gwarzy: Patrzcie, ale mi z nim do twarzy!

27-09-2021

Ekologiczny happening.

Z okazji tegorocznego ,,Dnia bez Samochodu”, uczniowie SP 2 zorganizowali happening pod hasłem „Korzystaj ze zrównoważonej mobilności. Dbaj o zdrowie”. Uczniowie zachęcali mieszkańców Lubania, aby choć raz w roku zrezygnowali z korzystania z auta, na rzecz czystej planety.

27-09-2021

Na zajęciach z Photonem.

Photon to polski robot edukacyjny, którego zadaniem jest wprowadzenie dzieci w świat technologii, rozwijanie ich kreatywności i zdolności logicznego myślenia oraz nauczanie podstaw programowania.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...