Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

19-01-2021

Zabawy na świeżym powietrzu

Korzystając z ładnej pogody postanowiliśmy pobawić się na śniegu na placu zabaw. Podczas zimowych zabaw było wesoło i radośnie.

19-01-2021

Wszędzie biało - PM 1

Wreszcie doczekaliśmy się śniegu!

21-01-2021

Kochana Babciu - Kochany Dziadku ! - PM 1

Dzień Babci i Dziadka to dzień szczególny - radosny dla wnuków małych i dużych.

21-01-2021

Dzień Babci i Dziadka

Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, miłości najbliższych oraz uśmiechu na każdy dzień składają kochane Maluszki.

21-01-2021

Woreczki sensoryczne - maluszki

Zabawy woreczkami sensorycznymi to nie tylko świetna zabawa, ale także rozwijanie koordynacji wzrokowo- ruchowej oraz równowagi i koncentracji uwagi. Nasze maluszki próbowały rzucać woreczkami do celu oraz próbowaliśmy utrzymać je na głowie. ;)

21-01-2021

Pingwinek - praca plastyczna maluszki

Jest taka zimna kraina, Gdzie mieszka pewien dziwny ptak… Który pływa niczym karp! Nie umie latać, nie umie skakać, za to lubi smakowite rybki łapać. Zawsze elegancko...

19-01-2021

Dzień Babci i Dziadka-upominki

Samodzielnie wykonany przez dzieci prezent na Dzień Babci i Dziadka, to niezwykła pamiątka i ogromna radość, dla wszystkich kochanych babć i dziadków.

19-01-2021

Ślady zwierząt na śniegu

Aby wzmocnić koordynację wzrokową, dzieci dopasowywały ślady pozostawione na śniegu do odpowiedniego im zwierzątkom.

19-01-2021

Trening umiejętności praktycznych

Podczas samodzielnego zapinania guzików, suwaków i pasków, dzieci nabywały nowe umiejętności oraz ćwiczyły koordynację wzrokowo-ruchową oraz koncentrację uwagi.

19-01-2021

Kulki dla ptaszków

Na zajęciach dzieci wykonały kulki dla ptaszków ze smalcu i różnorodnych ziaren. Kulki umieściły w siateczkach a następnie rozwiesiły na drzewach w przedszkolnym ogródku.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...