Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

26-05-2017

Joga z mamą

Dzieci czekały na ten wspaniały dzień - DZIEŃ MAMY z niecierpliwością, Spędziliśmy go razem w cudownym nastroju w naszym Słonecznym Przedszkolu bawiąc się i przytulając nasze kochane mamy...

26-05-2017

Filharmonia

W czwartek dzieci wybrały się na filharmonię do zaprzyjaźnionego przedszkola. Od tego dnia każdy dzielny "żłobkowicz" wie jak wygląda pianino, puzon oraz obój.

26-05-2017

Kwiatuszki na Dzień Mamy

W środę dzieci wykonały kolorowe kwiatuszki dla mamy. Przyklejały zielone listki a płatki ozdabiały kolorowymi naklejkami. Dzieci wręczały także drobny upominek w postaci korali w dniu święta mamy. Z okazji Dnia Mamy dzieci ze żłobka oraz panie życzą wszystkim mamom spełnienia najskrytszych marzeń.

26-05-2017

teatrzyk " czerwony kapturek"

We wtorek odbył się w żłobku teatrzyk pt ; "czerwony kapturek". Dzieci z uwagą i zaciekawieniem śledziły losy samego kapturka , babci i wilka. Dzieciom bardzo podobał się teatrzyk , oklaskom nie było końca.

26-05-2017

Urodziny Blanki

Blaneczko, w Dniu Urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu oraz spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń :-)

26-05-2017

Dzień Rodziny dzisiaj mamy, więc do wspólnej zabawy mamę i tatę zapraszamy!

26 maja w Akademii Malucha miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, do którego od dłuższego czasu przygotowywała się cała społeczność przedszkola. Rodzinny Festyn - bo to właśnie o nim mowa połączył Święto Mamy z Dniem Taty.

25-05-2017

Przytulam, bo lubię

Konkurs plastyczny "Przytulam , bo lubię" rozstrzygnięty =D.

25-05-2017

Bezpieczeństwo ważna sprawa

Promyczki ze Słonecznego Przedszkola odwiedziły Komendę Powiatową Policji w Lubaniu. Zapoznały się z pracą policjanta oraz rolą jaką pełnią w naszym społeczeństwie.

25-05-2017

Kolejne zajęcia z mini bankowości w SP2.

25 maja br. odbyły się kolejne zajęcia dla najmłodszych, prowadzone przez pracownika banku. Tym razem w klasie IIb, zajęcia prowadziła pani Agnieszka Rutkowska, doradca indywidualny klienta, pracownik PKO BP w Lubaniu.

25-05-2017

Majowy poranek muzyczny w SP2.

Na ostatnim w tym roku szkolnym spotkaniu z muzykami , Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze, obok wspaniałej muzycznej zabawy było odróżnianie dźwięków wydawanych przez dwa instrumenty dęte - puzon i obój.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...