Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

12-12-2017

„Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato”

Systematyczny kontakt dziecka z książką aktywizuje jego rozwój intelektualny i emocjonalny, budzi wrażliwość estetyczną, sprzyja rozwijaniu postaw twórczych oraz wyzwala ekspresję dziecięcą.

09-12-2017

Kiermasz bożonarodzeniowy w ,,jedynce”

Dnia 29 listopada, w trakcie zebrań z rodzicami, w naszej szkole odbył się kiermasz świątecznych ozdób, które pod okiem pań: B. Kazan, M. Chruśniak i M. Kulig przygotowywali uczniowie.

13-12-2017

Wyjście do kina na film „Coco”

Dnia 12 grudnia 2017 r. uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych lubańskiej „Jedynki” mieli okazję obejrzeć w kinie „Wawel” najnowszy film twórców m.in. „W głowie się nie mieści” - film „Coco”.

10-12-2017

Rytmika cz 3- choinka

W tym tygodniu na zajęciach z rytmiki dzieci razem z Panią Anią ubierały choinkę z szarf i kółek.

10-12-2017

Kapela Góralska  

W czwartek przyjechała do przedszkola Kapela Góralska z Kolędą Beskidzką. Nasze dzieci udały się więc na góralskie kolędowanie. Poprzez wspólny śpiew kolęd i pastorałek dzieci miały możliwość aktywnego udziału w występie kapeli.

10-12-2017

Próby do przedstawienia na dzień Babci i Dziadka

W żłobku od dłuższego czasu odbywają się próby z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci pilnie ćwiczą piosenki i wierszyki, żeby na występie móc zachwycić swoje kochane Babcie i Dziadków.

10-12-2017

6 grudnia 2017 - Dzień św. Mikołaja

"Pozdrawiamy Ciebie, św.Mikołaju Dziś prezentów dużo masz i za chwilę nam je dasz, bo Ty dobre serce masz."

10-12-2017

Zajęcia metodą M.Montessori

W tym tygodniu dzieci miały za zadanie przyczepiać klamerki do pudełka oraz uczyły się, jak "wieszać pranie" przy użyciu klamerek. Jest to podstawowe ćwiczenie chwytu pęsetkowego, który w przyszłości przyda się dziecku przy nauce pisania.

09-12-2017

Niespodzianki od Mikołaja w lubańskiej Jedynce

Czas, w którym niemal każdy chce stać się dobrym świętym to z pewnością dzień 6 grudnia. Ten dzień w naszej szkole był pełen niespodzianek, a wszystko to było związane z wizytą wyjątkowego i zacnego gościa.

09-12-2017

Uczniowie lubańskiej Jedynki w kinie na filmie „Siedem minut po północy”

Dnia 05 grudnia 2017 r. uczniowie klas siódmych szkoły podstawowej i gimnazjaliści mieli okazję obejrzeć niezwykle poruszający film, będący wiarygodną adaptacją książki Patricka Nessa, pt. „Siedem minut po północy” w reżyserii J. A. Bayony.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...