Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

08-10-2019

„JESTEŚMY JUŻ UCZNIAMI…”

27 września odbyła się uroczystość „Pasowania na ucznia” dzieci klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu.

08-10-2019

BohaterOn 2019 r

W tym roku również uczestniczyliśmy w jednej z największych polskich kampanii o tematyce historycznej! Już po raz drugi nasza szkoła przystąpiła do Akcji BohaterON.

11-10-2019

Święto drzewa

,,Jesienne drzewa kolorami się mienią. Brązem, pomarańczem, żółcią i czerwienią…” Wspólna praca plastyczna dzieci. Na dużym arkuszu papieru maluszki naklejały kolorowe listki. W ten sposób powstało kolorowe, jesienne drzewo.

11-10-2019

Ślimak, ślimak …

Zabawy plastyczne, które łączą naukę z doskonałą zabawą maluszków. Tematem pracy były ślimaki, wykonane z plasteliny i kasztanów. Ta praca rozwija zdolności artystyczne, a także usprawnia motorykę małą.

11-10-2019

Wesołe zabawy w tunelu

Tematyką dnia były wesołe ćwiczenia gimnastyczne i zabawy ruchowe w tunelu. Taka zabawa dzieci rozwija spostrzegawczość, orientację w przestrzeni, koordynację ruchową rąk i nóg ale przede wszystkim spryt i refleks.

11-10-2019

Maluszki na rytmice

Podczas zajęć dzieci poznają różne gatunki muzyki. Dźwięki oraz muzyka odpowiednio kreowana w swoich formach i treściach wpływa na prawidłowy rozwój i kształtowanie postaw społecznych....

11-10-2019

Klasa 3b rozpoczęła realizację projektu Uniwersytetu Dzieci: „Muzyka. Do czego inspirują nas dźwięki

Już trzeci rok realizujemy różne projekty Fundacji Uniwersytetu Dzieci. Za realizację projektu „Inspiruję do nauki” otrzymaliśmy nagrodę laureata i byliśmy na wycieczce w Krakowie. W drugiej klasie pracowaliśmy nad projektem „Przyroda w klasie.

11-10-2019

Zabawa z chustami

Chusta, zwłaszcza przy pierwszym z nią spotkaniu stanowi dla grupy dużą atrakcję (sprawia to jej wygląd). Zabawy z chustą mają na celu integrację grupy, możliwość poznania się i...

10-10-2019

SP 2 i patriotyzm

Za nami wrzesień – miesiąc ważnych wydarzeń historycznych, które zmieniły losy naszego kraju. Społeczność uczniowska SP 2 pamięta o przeszłości i oddaje szacunek tym, którzy poświęcili życie dla Ojczyzny.

10-10-2019

Zdolni artyści z SP2 nagrodzeni.

9 października br., w lubańskim Trecie, odbyła się uroczysta gala podsumowująca wyniki konkursu plastycznego zorganizowanego z okazji 10 rocznicy powołania OSS SG w Lubaniu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...