Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

13-02-2017

REKRUTACJA DZIECI DO KLASY I

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. T. KOŚCIUSZKI W LUBANIU OGŁASZA REKRUTACJĘ DZIECI DO KLASY I URODZONYCH W 2010 R.

12-02-2017

Niezwykły gość w SP3

Niesamowity gość był u nas w szkole. Pan Tomasz Oleksy odwiedził nas z cudowną Basią. Pan Tomasz pięknie i interesująco opowiadał, a uczniowie uważnie słuchali. Artykuł z tego wyjątkowego spotkania...

12-02-2017

Dzień Pizzy w SP3

9 lutego świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Pizzy. Uczniowie klasy V naszej szkoły również dołączyli do świętowania. Było smacznie i wesoło.

12-02-2017

Nauka pierwszej pomocy w SP3

W naszej szkole odbył się kurs pierwszej pomocy, prowadzony przez gości ze Straży Granicznej. Po szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy każdy z nas, nawet ten najmłodszy, już wie jak można ocalić komuś...

12-02-2017

Zabawa karnawałowo-walentynkowa z SP2.

Dzięki inicjatywie Samorządu Uczniowskiego, 10 lutego 2017, wszyscy uczestniczyliśmy we wspaniałej karnawałowo –walentynkowej zabawie w klubie ,,Tęcza”. Taneczną imprezę uroczyście otworzyła opiekun Samorządu Uczniowskiego p. Barbara Grabowska, która życzyła wszystkim udanej zabawy.

12-02-2017

Kwiatuszkowe czary-mary

W tym tygodniu dzieci mogły zobaczyć kwiatuszkowe czary-mary. Każde dziecko wybrało sobie kolor kwiatuszka,a w środku niespodzianka:kolorowa naklejka.Dzieci podziwiały,jak rozkwitają kwiatuszki na wodzie. Następnie każde dziecko przyklejało swojego kwiatka na białą kartkę.

12-02-2017

Zabawy z kolorowymi chusteczkami

Dzieci bardzo lubią zabawy z kolorowymi chusteczkami. Tańczą z nimi i wykonują różne ćwiczenia,np.podrzucają do góry,machają,kreślą koła,a także ulubiona zabawa dzieci:usypianie maskotek .

12-02-2017

Bal karnawałowy

W poniedziałek odbył się w żłobku bal karnawałowy. Dzieci przyszły przebrane w różne stroje karnawałowe. Dzieci bawiły się i tańczyły przy wesołej muzyce karnawałowej.Można było skosztować słodkich ciasteczek i napić się soczku. Na koniec były także pamiątkowe zdjęcia.

12-02-2017

Podwieczorek

W środę dzieci dostały na podwieczorek drożdżówkę,którą upiekły panie kucharki.Dzieci bardzo się zajadały.Drożdżówka była pyszna i dzieciom bardzo smakowała.

10-02-2017

Muzyka do tańca zagrała wesoło! Wszyscy wirują radośnie wkoło!

10 lutego w Akademii Malucha odbył się tak długo wyczekiwany walentynkowy bal karnawałowy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...