Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

03-07-2018

Kolorowy zawrót głowy

Już niedługo zaczniemy okres wakacyjny. Dlatego musi być barwnie i kolorowo. Łączymy ze sobą różne kolory farb i sprawdzamy co z nich powstanie. Ale czy tylko farby mają kolory? Nie! Nasze pluszaki też są kolorowe !

01-07-2018

Piknik na świeżym powietrzu

Pogoda dopisuje, więc często bawimy się na placu przedszkolnym. Tym razem była to zabawa w piknik.

01-07-2018

Zajęcia na świeżym powietrzu z chustą Klanza.

Zabawy z chustą animacyjną to doskonały sposób na uatrakcyjnienie zajęć prowadzonych dla dzieci. Chustę Klanza można wykorzystywać na różne sposoby. Oto jedna z nich.

01-07-2018

Muzyka dla Smyka

W środę odwiedziła nas w żłobku siostra Moniki Różańskiej- Weronika ,która pięknie gra na skrzypcach. Dzieci słuchały, jak na prawdziwym koncercie. Dzieci mogły posłuchać i zobaczyć, jak wyglądają skrzypce. Wszystkim bardzo się podobało. Dziękujemy za wspaniały koncert.

01-07-2018

Gotowi do drogi.Sygnalizator świetlny.

W ramach cotygodniowych zajęć nasi żłobkowicze wykonali sygnalizatory świetlne, przyklejając kolorową bibułę. Dzieci przypomniały sobie, przy jakim świetle można przejść przez ulicę, a przy jakim świetle nie można przechodzić przez ulicę i trzeba poczekać.

30-06-2018

Wakacje 2018

30-06-2018

Ostatni dzwonek, czyli zakończenie roku szkolnego w lubańskiej Jedynce

Nadszedł wreszcie czas zakończenia roku szkolnego, czas kończący rok intensywnej pracy, a jednocześnie oznaczający początek upragnionych wakacji – zasłużonych i pełnych nadziei na przeżycie wielu wspaniałych przygód.

27-06-2018

Pożegnanie przedszkola w grupie III i V

„Tak w przedszkolu było miło, tyle czasu się tu było. Dziś żegnamy swe przedszkole, bo czas myśleć już o szkole. Zostawiamy swe zabawki, które smutno spoglądają. Wiedzą wszystkie o tym dobrze, że dziś z nami się rozstają.”

26-06-2018

Noc Kupały według SP 2

Za nami najkrótsza noc w roku zwana Nocą Kupały.

26-06-2018

Laureaci konkursu plastycznego z SP2

21 czerwca br., w siedzibie Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu, odbyła się uroczysta gala podsumowująca wyniki konkursu plastycznego, pt. „Lubię zieleń w mojej okolicy”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...