Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

06-12-2017

Mikołajki w młodszej grupie żłobkowej

"Kochany Panie Mikołaju, my tak czekamy każdej zimy. Dla czego zawsze Pan przychodzi do nas gdy śpimy? Czy to już musi tak pozostać, czy to jest w księgach zapisane? Ja od prezentu...

06-12-2017

Maluszki ubierają choinkę

Dzień przed Mikołajkami, nasze dzieci zabrały się za ubieranie choinki. Każde powiesiło swoją ulubioną ozdobę, dzięki czemu choinka wygląda wyjątkowo!

06-12-2017

Świąteczna praca plastyczna u maluszków

Nasze maluszki przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia. Wspólnie z Paniami opiekunkami stworzyły przepiękne Mikołaje, reniferki oraz choinkę.

06-12-2017

Mikołaju nasz kochany! Piosenkę i wierszyk dla Ciebie dziś mamy!

Każdego roku 6 grudzień to magiczny czas dla wszystkich przedszkolaków z Akademii Malucha. Zawsze z niecierpliwością oczekujemy na przybycie wspaniałego gościa. Czekamy na niego przez naprawdę długi czas, a kiedy już nas odwiedzi, nie możemy nacieszyć się jego obecnością.

05-12-2017

Mamy finalistę w konkursie KOMA

W poniedziałek 27 listopada b.r. w ZSP nr 1 im. A. Mickiewicza w Lubaniu odbył się wykład na temat permutacji do konkursu KOMA dla uczniów klas siódmych i gimnazjalnych.

05-12-2017

zDolny Ślązak Gimnazjalista i zDolny Ślązaczek

W październiku b.r. odbyły się szkolne etapy konkursu organizowanego przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, Samorząd Województwa Dolnośląskiego oraz przez Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

05-12-2017

Pierwsze zabawy na śniegu.

Pani Zima postanowiła nas odwiedzić i sprawiła nam wielką przyjemność. Z tego powodu trójkowe przedszkolaki dbając o zdrowie i hartując swoje organizmy wybrały się na przedszkolny plac zabaw.

05-12-2017

Misiowy dzień w PM nr 5

Dzieci z PM nr 5 w Lubaniu spędziły dzień ze swoimi ulubionymi maskotkami- misiami.

05-12-2017

Bal Andrzejkowy w SP3

Klasy gimnazjalne naszej szkoły bawiły się na balu andrzejkowym.

05-12-2017

Konkurs przyrodniczy w SP3

Oto praca zwyciężczyni konkursu przyrodniczego ,,Moje magiczne drzewo" Kasi Rozłuckiej z klasy 3a.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...