Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

08-12-2018

Zabawy z klamerkami

W piątek dzieci robiły tzw "klamerkowe pranie". Klamerki to fantastyczne narzędzie do wzmacniania pracy mięśni nadgarstka. Dziecko naciskając na obie części spinacza aktywuje mięśnie dłoni. Jest to też doskonałe ćwiczenie chwytu pęsetkowego, który jest później bardzo potrzebny do wielu czynności.

08-12-2018

Orkiestra mikołajkowa

Trwa okres mikołajkowy, więc razem z P.Anią, P.Dyrektor Żłobka oraz dziećmi stworzyliśmy Świąteczno-Mikołajkową Orkiestrę.

08-12-2018

Praca plastyczna: Mikołaj

W tym tygodniu dzieci wykonały pracę plastyczną że św Mikołajem w temacie. Czerwona czapka, broda z waty i Mikołaj gotowy.

08-12-2018

Odwiedziny Św Mikołaja

Dnia 3 grudnia dzieci ze starszego żłobka wybrały się do przedszkola na teatrzyk "Zimowa opowieść" w wykonaniu aktorów z Agencji artystycznej Kanon z Krakowa. Po przedstawieniu odwiedził nas św Mikołaj i obdarował wszystkie dzieci prezentami. Radości nie było końca:)

01-12-2018

Andrzejki w żłobku

W piątek odbyły się w żłobku Andrzejki. To był dzień pełen atrakcji i niespodzianek. Przyszła do nas prawdziwa wróżka:) Pokazała dzieciom wiele radosnych zabaw i wróżb."Hokus-pokus, czary-mary, niech się spełnią andrzejkowe czary."

01-12-2018

Statki na wodzie

W czwartek miały miejsce zajęcia przy użyciu wody. Dzieci puszczały statki na wodzie, dmuchały w piórka, robiły bąbelki i fale z wody. Zabawa przyniosła dzieciom wiele radości, a przy tym wpływa ona na rozwój zdolności poznawczych.

01-12-2018

Zabawy z kocem

W środę odbyły się ćwiczenia w oparciu o Metodę Ruchu Rozwijającego-zabawy z kocem. Kocem można się bawić na wiele sposobów, np tunel z koca, naleśnik, huśtawka, foczki itd. Dzieci bardzo chętnie brały udział w tych zajęciach i doskonale się bawiły.

01-12-2018

Zajęcia z makaronem

Zajęcia przy użyciu makaronu to świetne ćwiczenie rozwijające sprawność dłoni. Takie właśnie zajęcia odbyły się w żłobku, czyli tzw łowienie rybek. Poprawiają one motorykę małą i przygotowują do nauki pisania, a także ćwiczą skupienie uwagi.

29-11-2018

Praca plastyczna- parasole

Na ulicy pod drzewami, parasole dwa. Pod tym dużym idzie mama, pod tym małym-ja.

29-11-2018

Dzień Pluszowego Misia

Miś pluszowy, miś kudłaty.Biały, czarny lub brązowy. Wszystkie misie my kochamy, bo ich święto dzisiaj mamy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...