Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

14-10-2018

"Mały miś w świecie wielkiej literatury"

„Mały Miś w świecie wielkiej literatury” to międzynarodowy projekt, którego głównym celem jest rozwijanie czytelnictwa i współpracy między przedszkolami.

14-10-2018

Zabawy konstrukcyjne z klocków

Nasze dzieci w żłobku bardzo często tworzą różne budowle z klocków. Zabawa klockami pobudza wyobraźnię, rozwija sprawność manualną, koordynację wzrokową i kreatywność, uczy precyzji ruchów.

14-10-2018

Dzień Drzewa

9 października obchodziliśmy Dzień Drzewa. W tym dniu każde dziecko samodzielnie wykonało swój listek. Z niewielką pomocą Pani dzieci przyklejały listki na gałęzi i w ten sposób stworzyliśmy nasze wspólne drzewko.

05-10-2018

Dzień Uśmiechu

"Uśmiech każdemu pasuje Ale nie każdy go akceptuje Pięknie się z nim wygląda Wtedy radość do życia zagląda..."

05-10-2018

Światowy Dzień Zwierząt

Z okazji Dnia Zwierząt w czwartek dzieci przyniosły do żłobka ulubione pluszaki - zwierzaki. Dzieci oglądały obrazki zwierząt i słuchały ich odgłosów. Każde dziecko pokazywało i nazywało swojego pluszaka. Następnie były tańce przy wesołej muzyce i usypianie swoich pupili.

05-10-2018

Jesienna ścieżka sensoryczna

W żłobku bardzo często próbujemy nowych rzeczy i codziennie uczymy się czegoś nowego. Korzystając z darów natury stworzyliśmy ścieżkę sensoryczną z: liści, kasztanów, żołędzi i kamieni.

05-10-2018

Dzień Chłopaka

W poniedziałek odbył się w żłobku Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczynki założyły chłopakom korony na głowę. Chłopcy byli bardzo dumni. Następnie wszystkie dzieci otrzymały słodki podarunek: gumę mambę.

05-10-2018

Polska złota jesień zawitała do najmłodszej grupy żłobkowej

Polska złota jesień zawitała do najmłodszej grupy żłobkowej. Dzieci miały okazję poznać jakie są dary jesieni, dotknąć ich oraz powąchać.

05-10-2018

Praca plastyczna maluszki- dary jesieni

Nasze maluszki wykonały piękne jabłuszka i gruszeczki, które są darami złotej jesieni.

05-10-2018

Ośmiornica- układanie klocków u maluszków

Maluszki układają kolorową ośmiornicę z klocków.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...