Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

18-03-2018

Kreatywne zabawy

Piłeczki na taśmie to bardzo atrakcyjna zabawa. Dzieci przyklejały kolorowe piłeczki na taśmę, odklejały, a następnie musiały pozbierać piłeczki z podłogi. Dzieci podczas zabawy uczą się koordynacji ruchowej i równowagi.

18-03-2018

Przebiśnieg - wiosenna praca dla dzieci

Wiosna zbliża się dużymi krokami, więc dzieci przygotowały prace plastyczną o tematyce wiosennej. Z rurek powstały łodygi, a z płatków higienicznych dzieci przykleiły kwiatki. W ten sposób powstały piękne przebiśniegi.

18-03-2018

Zabawa sensoryczna - kolorowe spaghetti

W tym tygodniu dzieci świetnie bawiły się kolorowym makaronem. Miały do dyspozycji talerzyki, kubeczki, łyżeczki i oczywiście makaron.

16-03-2018

Przygotowania do Wielkanocy

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji postanowiliśmy zrobić wielkanocne zające z plastikowych butelek.

16-03-2018

Tajemnica małego nasionka

W tym tygodniu razem z naszymi małymi pociechami odkrywaliśmy tajemnicę małego nasionka. Razem z Paniami opiekunkami dzieci wysiewały rzeżuchę. Teraz codziennie aż do świąt dzieci będą pełniły...

16-03-2018

Zabawy u maluszków

,, A w naszym żłobku jest bardzo miło, żeby nam zawsze tak dobrze było."

10-03-2018

Zabawy ruchowe w kole

W tym tygodniu dzieci poznały dużo nowych zabaw i piosenek. Dzieci chętnie brały w nich udział. Zabawy ruchowe są bardzo ważne w rozwoju dzieci. Wspomagają ich rozwój społeczno - emocjonalny.

10-03-2018

8 Marca - Dzień Kobiet

Dzień Kobiet! Dzień Kobiet! Niech żyją nam zdrowe!!! W tym dniu dzieci wybrały się do miasta z życzeniami dla wszystkich pań. Dzieci wręczały wszystkim napotkanym kobietom piękne tulipanki.

10-03-2018

Dzień Pietruszki

"Wiemy co jemy, więc zdrowo żyjemy". W środę odbył się w żłobku Dzień Pietruszki.

10-03-2018

Dzień Dentysty w starszej grupie

"Zdrowe ząbki mam, bo zawsze o nie dbam".

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...