Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

16-09-2020

Zabawy klockami

Zabawa klockami w dzieciństwie pozytywnie wpływa na rozwój wyobraźni przestrzennej, umiejętności planowania i konstruowania. Klocki pozwalają dziecku na ćwiczenie i rozwijanie...

19-09-2020

Kolorowe frotki

Ostatnio z maluchami bawiliśmy się prostym zestawem: frotkami i wieszakami. Dzieci z precyzją nakładały małe frotki na wieszaki. Zabawa wpływała na rozwój pracy dłoni i stymulowała pracę mózgu. Przez cały czas trenowaliśmy oczywiście wymowę nazw kolorów.

19-09-2020

Skarpetkowa zabawa

Zabawa polegała na łączeniu w pary skarpetki. Dzieci przyporządkują rzeczy do różnych kategorii według określonych kryteriów takich jak: kolor, rozmiar, kształt czy rodzaj. Dzieci mają okazję potrenować swoją spostrzegawczość i koncentrację uwagi, a także rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową.

19-09-2020

Basen z piłeczkami

Zabawa to nie odłączny element każdego maluszka. Suchy basen wypełniony kolorowymi piłeczkami to niewyczerpane źródło ruchowej i kreatywnej zabawy dla naszych dzieci.

19-09-2020

Międzynarodowy Dzień Kropki

Dzień Kropki jest świętem kreatywności, odwagi i zabawy. Organizowane zajęcia i zabawy pomagają dzieciom odkryć talenty i poznać ich mocne strony.

19-09-2020

Pierwszy spacer

Dzieci z kolorowym wężem wybrały się na spacer na plac zabaw przy Żłobku. Zadaniem węża jest nauczyć dzieci jak bezpiecznie spacerować w grupie.

19-09-2020

Bańki mydlane

Jedną z najbardziej ulubionych zabaw przez dzieci są bańki mydlane. Przy tej zabawie dzieci zapominają o troskach i rozstaniu z rodzicami w pierwszych dniach pobytu w żłobku.

19-09-2020

Adaptacja naszych maluszków

Dziecko, które przychodzi do żłobka, widzi nowe dzieci, nowe miejsce, zabawki oraz nowe opiekunki. Zaczyna zauważać nowe możliwości spędzenia czasu na wspólnej zabawie i odkrywaniu nowych atrakcji.

18-09-2020

Biedroneczki

Malutka biedronka po listku chodziła. Nagle się potknęła, kropki pogubiła. Szuka ich w panice, oślepia ją słońce. Może ktoś pomoże nieszczęśliwej biedronce?   Nasze maluszki biedronkę...

16-09-2020

Tor przeszkód

Zabawowy tor przeszkód

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...