Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

22-03-2017

Wiosna u maluszków.

Dzisiaj maluszki wiosnę przywitały, pięknymi baziami wesoło machały. Z kwiatuszkiem we włosach radośnie tańczyły, kolorową chustą pięknie się bawiły. I przyszła już wiosna do żłobka, do dzieci uciekaj  więc zimo - teraz słonko świeci!!!

21-03-2017

Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny,który był bardzo kolorowy i wesoły w naszym żłobku. Każde z dzieci przyniosło piękne wielobarwne kwiaty z bibuły aby nimi przywitać wiosnę. Aby tradycji stało się za dość nasze zuchy dumnie uczestniczyły w korowodzie śpiewając i witając wiosnę.

20-03-2017

Zajęcia z logopedii

W piątek odbyły się ćwiczenia z logopedii.Pani Marta przyniosła do żłobka duże lustro,przed którym dzieci pokazywały "swoje emocje",czyli różne minki:smutna,wesoła,zła,obrażona,zdenerwowana.

16-03-2017

Wyjście na plac zabaw

Za każdym razem kiedy pogoda dopisuje ,dzieci ze żłobka przebywają na świeżym powietrzu.We wtorek dzieci były na spacerku wokół przedszkola,a także bawiły się w ogrodzie na placu zabaw,korzystając z urządzeń rekreacyjnych

16-03-2017

Pokaz iluzjonisty

W środę dzieci ze żłobka oglądały pokaz iluzjonisty,który odbył się w przedszkolu.Artysta dał nam wszystkim pokaz magii - iluzji i czarów.

16-03-2017

Odwiedziny mamy Elizy

14.02 we wtorek odwiedziła nas mama Elizy ,która pracuje w Centrum Madycyny Estetycznej Dr Patrycji Majewskiej.

15-03-2017

Zabawy z wykorzystaniem uchwytów do garnków

Kolejny pomysł na zajęcia z dziećmi z wykorzystaniem nietypowych przedmiotów ,to zabawy z silikonowymi uchwytami do garnków :) Te kolorowe cuda bardzo spodobały się wszystkim dzieciom.

15-03-2017

Zabawy najmłodszych ciastoliną.

Maluszki rozpoczęły dziś przygodę z ciastoliną. Dzieci bawiąc się ćwiczą motorykę rąk i dodatkowo rozwijają wyobraźnię tworząc swoje "małe dzieła" W ten sposób powstają cuda, a największy z nich  to zadowolenie z zabawy każdego maluszka .

12-03-2017

Język angielski

W czwartek odwiedziła nas mama Antosia, aby powiedzieć dzieciom parę słów w języku angielskim.Pani zaśpiewała piosenki po angielsku.

12-03-2017

Dzień Kobiet

8 marca, tj w Dniu Kobiet, dzieci wykonały pracę plastyczną za pomocą farb i paluszków.Tematem pracy były kwiatuszki-hiacynty.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...