Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

23-06-2019

Wodny piknik w żłobku

W środę w grupie starszej żłobkowej miał miejsce wodny piknik! Dzieci kąpały się w baseniku, była też prawdziwa fontanna. Odbył się także prawdziwy pokaz mody letniej. Nasze dzieci były zachwycone:)

23-06-2019

Podsumowanie roku

W tym tygodniu przypomnieliśmy sobie niektóre zabawy, jakie poznaliśmy w ciągu roku. Wśród nich zabawy z kółkami.

16-06-2019

Wycieczka na ranczo Grapa

W piątek odbyła się wycieczka naszych żłobkowiczów na ranczo Grapa, które znajduje się w miejscowości Nowe Łąki k. Pielgrzymki. Na ranczo spotkaliśmy różne zwierzątka: sarenki, strusie, kucyki i wiele innych.

16-06-2019

Zajęcia metodą Montessori

W czwartek w żłobku odbyły się zajęcia metodą M.Montessori. Polegały one na przesypywaniu kaszy łyżeczką z miseczki na talerzyk. Powyższe ćwiczenie kształtuje u dzieci koncentrację i dokładność.

16-06-2019

Straż Pożarna w Przedszkolu Nr 3

W tym tygodniu Przedszkole Miejskie Nr 3 odwiedziła Państwowa Straż Pożarna z Lubania. Strażacy pokazali dzieciom cały sprzęt, jaki jest potrzebny do gaszenia pożaru. Dzieci ze starszego żłobka były zachwycone wizytą strażaków:) Dziękujemy!

16-06-2019

Dzień Aktywnej Rodziny 2019

Dzień Aktywnej Rodziny 2019 już za nami. Na scenie lubańskiego amfiteatru swój występ zaprezentowały dzieci ze starszego żłobka. W tym roku nasze dzieci wystąpiły w stroju żabek. Nie zabrakło także bociana:) Wielkie brawa dla naszych dzielnych małych artystów!

12-06-2019

Dmuchawce, latawce, wiatr...

Maluszki z młodszej grupy żłobkowej wykonały piękną pracę plastyczną- latawce.

12-06-2019

Wyścigi taczkami

Wyścigi taczkami okazały się super pomysłem dla Naszych maluszków. Dzieci chętnie brały udział w tym zadaniu i popisywały się swoimi umiejętnościami. Zabawa ta sprawiła dużą radość, a humor dopisywał co niemiara.

12-06-2019

Malowanie kredą

Maluszki z młodszej grupy żłobkowej aktywnie spędzają czas na ogródku przedszkolnym. Tym razem główną rolę w umilaniu czasu zajęła kreda. Na Naszym chodniku powstały piękne arcydzieła i kolorowe obrazki.

08-06-2019

Kreatywnie i wesoło - malowanie na folii stretch.

Dzieci ze starszego żłobka brały udział w niezwykłych zajęciach plastycznych- malowały na folii stretch. Dzieci mogły eksperymentować z kolorami. Była to okazja do plastycznej inwencji twórczej oraz ćwiczeń manualnych. Zabawa ta dostarczyła wielu pozytywnych emocji i sprawiła dzieciom dużo radości.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...