Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

29-11-2020

Zabawy z kolorowymi piłeczkami

Utrwalanie podstawowych kolorów: czerwony, zielony, niebieski i żółty.

29-11-2020

Dzień Pluszowego Misia

Tego dnia na dzieci czekało mnóstwo misiowych atrakcji. Były układanki, zgadywanki, karmienie makaronem misia. Na koniec zabawy dzieci mogły zrobić zdjęcie w foto-budce misiowej. To był dzień pełen uśmiechu i wesołej zabawy.

29-11-2020

Dzień kredki

Święto w szczególny sposób łączy się z naszymi dziećmi, które dzięki kredkom potrafią wyrazić swoje emocje w różnych pracach plastycznych.

22-11-2020

Mięciutki, cieplutki kocyk

Zabawy z kocem to ćwiczenia w oparciu o Metodę Ruchu Rozwijającego. Kocem można się bawić na wiele sposobów np. huśtawka, tunel, naleśnik. Zabawy bardzo podobały się maluchom i mogłyby trwać bez końca.

22-11-2020

,,Krople deszczu’’

W czwartek dzieci wzięły udział w zajęciach plastycznych. Na białej kartce papieru z zarysem postaci trzymającej parasolkę, malowały palcem i niebieską farbą krople deszczu. Taka twórczość rozwija motorykę małą i zmysł dotyku.

22-11-2020

Spacer

Korzystając z pięknej jesiennej pogody dzieci wybrały się na spacer. Aktywnie i radośnie bawiły się, co widać na załączonych zdjęciach.

22-11-2020

Pada deszcz

W czasie deszczu nasze dzieci się nie nudzą. Na początku zajęć zabawa muzyczno-ruchowa przy piosence ,,Deszczyk’’. Dzieci ruchami rąk naśladowały padający deszcz, wiatr, błyskawicę i grzmot.

22-11-2020

Kolorowe bibuły

Zabawa z kolorowymi bibułami, to zabawa stymulująca układy zmysłowe takie jak układ dotykowy i wzrokowy. W tym okresie rozwojowym dzieci uczą się szybko nowych umiejętności i chętnie uczestniczą w zajęciach ruchowych.

17-11-2020

Zabawy w basenie z piłkami- młodsza grupa

Zabawy w basenie z piłeczkami pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do odkrywania rzeczy znajdujących się dookoła niego. Zabawki stymulujące zmysły są niezwykle ważne we wczesnym okresie...

17-11-2020

Jeż

Tupie w trawie jakiś zwierz, Toż to drepcze mały jeż, Gdy się zbliżysz stroszy igły, Nie da się pogłaskać nigdy.   Chodź do mnie jeżyku mały, Nie bądź taki spięty cały, Dam...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...