Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

23-04-2017

Zabawy stolikowe maluszków.

Dzieci z młodszej grupy uwielbiają zabawy stolikowe. Kolorują, układają puzle, tworzą budowle z klocków zaciskowych. Bawiąc się, doskonalą sprawność małych rączek.

21-04-2017

Piknik w żłobku - pomysły na zabawę

W czwartek w żłobku odbył się "prawdziwy" piknik .Wszystkie dzieci zaczęły gotować , smażyć i piec .Kiedy już wszystkie potrawy zostały przygotowane ,dzieci wzięły ze sobą kocyki i wybrały się na piknik .Tam jadły słodkie przysmaki i piły różne napoje . Było smacznie i kolorowo .

21-04-2017

W krainie muzyki

Muzyka jest sztuką potrzebną ludziom ,wyostrza wrażliwość ,rozwija wyobraźnię ,uczy samodzielności myślenia oraz kształtuje emocjonalność i osobowość dziecka .Wrażliwość na muzykę należy zaszczepić dzieciom bardzo wcześnie .

14-04-2017

Zajęcia z rytmiki

Zajęcia rytmiczne to przede wszystkim nauka poprzez wspólną zabawę, która prowadzona jest tak aby zdobywanie wiedzy kojarzyło się dziecku  z przyjemnością. W tym tygodniu odbyły się zajęcia z rytmiki z wykorzystaniem piórek .

14-04-2017

Wielkanocne baranki i kolorowe pisanki

Przed świętami dzieci pokolorowały kredkami jajka i wykonały baranki z serwetki ,przykleiły oczka i noski .W ten sposób powstały kolorowe pisanki i świąteczne baranki .

14-04-2017

Dzień Czekolady

12.04.2017, tj.we środę dzieci obchodziły Światowy Dzień Czekolady .Czekolada to jeden z najbardziej popularnych smakołyków na świecie.

14-04-2017

Z wizytą u weterynarza

We wtorek dzieci udały się na wycieczkę do Gabinetu Weterynaryjnego KEROS. Lekarz weterynarii opowiedział dzieciom o swojej pracy .

12-04-2017

Wielkanocne koszyczki maluszków.

"Oby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało, by szyneczka nie tuczyła, atmosfera była miła, a zajączek uśmiechnięty - przyniósł wreszcie te prezenty!"

10-04-2017

Wiosenne spacerki

Pogodne wiosenne dni zachęcają dzieci do spacerów i zabaw na świeżym powietrzu .

10-04-2017

Urodziny Hani

Haniu, w Dniu Urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu oraz spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń :-)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...