Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

14-02-2021

Zabawy z plasteliną

Zabawy z plasteliną to idealny sposób na poprawę umiejętności związanych z motoryką małą. Ćwiczenia sprawności ruchowej palców, dłoni i nadgarstka. Takie zabawy wpływają relaksująco na nasze dzieci.

12-02-2021

Dzień parasolki

Parasolki rozłożone, nad głowami roztańczone. Wciąż kołyszą się na wietrze, co im zagra dziś powietrze? Kolorowe, purpurowe, żółto- białe i czerwone. Tyle wzorów mają też ile barw w...

12-02-2021

Tłusty czwartek w młodszej grupie żłobkowej

Był sobie mały, tłuściutki pączek. Był okrąglutki i nie miał rączek. Z wierzchu miał piękną, chrupiącą skórkę, a w środku dziurkę na konfiturkę!

07-02-2021

Światowy Dzień Nutelli

5 lutego obchodzimy Dzień Nutelli, to bardzo słodki dzień. Nasze dzieciaczki bez żadnych wyrzutów sumienia opróżniły cały słoik Nutelli. Pyszny krem czekoladowy wylądował na gofrach. To bardzo pyszne święto.

07-02-2021

Zabawy z makaronem

Ćwiczenia usprawniające ruch chwytny palców. Dziecko ćwiczy siłę mięśni nadgarstka, chwyt pęsetkowy, rotację dłoni i koordynację wzrokowo-ruchową.

07-02-2021

Układanie według wzoru

Percepcja wzrokowa rozwija pamięć wzrokową i koordynację wzrokowo-ruchową. Ćwicząc i bawiąc się dziecko pogłębia już poznane umiejętności, dostarcza nowych bodźców i zachęca dziecko do poszukiwania kolejnych rozwiązań.

07-02-2021

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy to dzień niezwykły, który jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarcza wiele przeżyć i radości. Tego dnia już od rana pojawiały się dzieci przebrane za bohaterów znanych bajek.

05-02-2021

Dzień pizzy w młodszym żłobku

Dzień pizzy zbliża się do nas wielkimi krokami. Z tej okazji nasze maluszki wykonały własnoręcznie pizzę, którą zjadły z ogromnym apetytem.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...