Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

26-05-2017

Filharmonia

W czwartek dzieci wybrały się na filharmonię do zaprzyjaźnionego przedszkola. Od tego dnia każdy dzielny "żłobkowicz" wie jak wygląda pianino, puzon oraz obój.

26-05-2017

Kwiatuszki na Dzień Mamy

W środę dzieci wykonały kolorowe kwiatuszki dla mamy. Przyklejały zielone listki a płatki ozdabiały kolorowymi naklejkami. Dzieci wręczały także drobny upominek w postaci korali w dniu święta mamy. Z okazji Dnia Mamy dzieci ze żłobka oraz panie życzą wszystkim mamom spełnienia najskrytszych marzeń.

26-05-2017

Teatrzyk " Czerwony Kapturek"

We wtorek odbył się w żłobku teatrzyk pt ; "Czerwony Kapturek" . Dzieci z uwagą i zaciekawieniem śledziły losy samego kapturka , babci i wilka. Dzieciom bardzo podobał się teatrzyk , oklaskom nie było końca.

26-05-2017

Urodziny Blanki

Blaneczko, w Dniu Urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu oraz spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń :-)

22-05-2017

Ranczo Grapa

W piątek 19 maja 2017 r.dzieci wraz z rodzicami wybrały się na wycieczkę na Ranczo Grapa,które znajduje się w miejscowości Nowe Łąki koło Pielgrzymki.

22-05-2017

Zabawy w piaskownicy

Pogoda za oknami piękna,więc czas pobawić się w piaskownicy.Dzieci budowały zamki z piasku i stawiały babki piaskowe.Zabawy w piaskownicy rozwijają kreatywność i kształtują czynności manualne u dzieci.

22-05-2017

Bociany

Na zajęciach plastycznych dzieci robiły bociany.Najpierw kolorowały kredkami,następnie przyklejały piórka.

22-05-2017

Spacer po mieście

Korzystając z pięknej pogody codziennie wychodzimy na świeże powietrze.W tym tygodniu wybraliśmy się na spacer do miasta.Byliśmy w parku,mogliśmy także zobaczyć fontannę:)

19-05-2017

Maluszki na placu zabaw

Korzystając z ciepłych dni na które tak długo czekaliśmy bawimy się codziennie na świeżym powietrzu. Maluszki uwielbiają chodzić na spacerki, a największą atrakcją jest karuzela i zjeżdżalnia:-)

19-05-2017

Urodziny Natalii

Natalko, w Dniu Urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu oraz spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń :-)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...