Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

29-03-2017

Wiosenna łąka maluszków.

"Wiosenna łąka w promieniach słońca cała zielona jest i kwitnąca. Pszczoły, motyle nad nią fruwają, a w trawie świerszcze koncerty grają".

27-03-2017

Nasze spacerki

Jeżeli aura nam pozwoli,obowiązkowo idziemy na spacer . Spędzamy mile czas na świeżym powietrzu ,obserwujemy przyrodę, zrywamy stokrotki:)

27-03-2017

Zakładamy ogródek

Dzieci oglądały jak wygląda cebula oraz pietruszka . Określały ich wygląd ,następnie sadziły do skrzynek z ziemią .Przez najbliższy czas codziennie nasze zuchy będą podlewały warzywa i obserwowały wzrost szczypiorku.

27-03-2017

Światowy Dzień Wody

22 marca,tj w środę odbył się Światowy Dzień Wody,więc wszystkie dzieci w żłobku ubrane były na niebiesko.

26-03-2017

Wiosenne spacerki maluszków.

Korzystając z pięknej pogody z jaką to przyszła do nas wiosna nasze maluszki spędzają czas na zabawach na świeżym powietrzu. Dzieci chętnie bawią się na naszym tarasie  jednocześnie wzmacniają odporność i dotleniają organizm.

22-03-2017

Wiosna u maluszków.

Dzisiaj maluszki wiosnę przywitały, pięknymi baziami wesoło machały. Z kwiatuszkiem we włosach radośnie tańczyły, kolorową chustą pięknie się bawiły. I przyszła już wiosna do żłobka, do dzieci uciekaj  więc zimo - teraz słonko świeci!!!

21-03-2017

Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny,który był bardzo kolorowy i wesoły w naszym żłobku. Każde z dzieci przyniosło piękne wielobarwne kwiaty z bibuły aby nimi przywitać wiosnę. Aby tradycji stało się za dość nasze zuchy dumnie uczestniczyły w korowodzie śpiewając i witając wiosnę.

20-03-2017

Zajęcia z logopedii

W piątek odbyły się ćwiczenia z logopedii.Pani Marta przyniosła do żłobka duże lustro,przed którym dzieci pokazywały "swoje emocje",czyli różne minki:smutna,wesoła,zła,obrażona,zdenerwowana.

16-03-2017

Wyjście na plac zabaw

Za każdym razem kiedy pogoda dopisuje ,dzieci ze żłobka przebywają na świeżym powietrzu.We wtorek dzieci były na spacerku wokół przedszkola,a także bawiły się w ogrodzie na placu zabaw,korzystając z urządzeń rekreacyjnych

16-03-2017

Pokaz iluzjonisty

W środę dzieci ze żłobka oglądały pokaz iluzjonisty,który odbył się w przedszkolu.Artysta dał nam wszystkim pokaz magii - iluzji i czarów.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...