Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

20-12-2018

Praca plastyczna u maluszków- choinka

Dzieci z młodszej grupy żłobkowej wykonały piękną pracę plastyczną- choinkę.

20-12-2018

Zabawy u maluszków

 Dzieci z młodszej grupy żłobkowej uwielbiają się bawić. Zabawa wpływa na ich wyobraźnię i kreatywność. A dodatkowo sprawia im niezwykłą radość.

15-12-2018

Choineczki

W piątek odbyły się zajęcia plastyczne. Dzieci wykonały piękne choineczki. Przykleiły na nie kolorowe ozdoby. Na koniec dzieci wzięły swoje choineczki do domu.

15-12-2018

Świąteczne pierniczki

Trwa sezon przedświąteczny, więc w naszym żłobku nie mogło zabraknąć świątecznych pierniczków . Nasze dzieci przygotowały przepyszne pierniczki z lukrem i kolorową posypką. To prawdziwi kucharze:)

15-12-2018

Bożonarodzeniowa choinka

We wtorek nasz żłobek odwiedziły dzieci z przedszkola miejskiego nr 3. Przy pomocy p.Ani wykonały przedstawienie dla naszych żłobkowiczów pt. Bożonarodzeniowa choinka.Na zakończenie dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Brawo dzieci!! Bardzo dziękujemy za wspaniały występ.

15-12-2018

Ubieramy choinkę

W czwartek wspólnie z dziećmi ubieraliśmy choinkę. Dzień ubierania choinki jest w naszym żłobku dniem wyjątkowym. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zawiesili kolorowe bombki, a gdy nasze wspólne drzewko jest już ubrane, wszyscy wiedzą, że święta są tuż, tuż...

12-12-2018

Bawimy się kolorami

Dziś w kolory gramy. Bo kolory znamy. Jaki kolor w mojej głowie? Kto odgadnie? Kto odpowie? Ten kolor jest jak niebo. Ten kolor jest słońce. Ten kolor jest jak trawa. Ten kolor jest jak serce.

12-12-2018

Praca plastyczna u maluszków- Święty Mikołaj

Dzieci z młodszej grupy żłobkowej pięknie pracowały i tworzyły z płatków Świętego Mikołaja.

12-12-2018

Mikołaj u maluszków

A Mikołaj pędzi,a Mikołaj gna. Od domu do domu ciężką pracę ma. Jego piękną brodę pokrył srebrny lód. Gdyby tak biedaczek już odpocząć mógł.

12-12-2018

Zabawy ogólne w młodszej grupie żłobkowej

Zabawy nie tylko sprawiają, że maluchy miło spędzają czas, ale także służą ich rozwojowi.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...