Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

28-10-2018

Lepienie z plasteliny

W tym tygodniu odbyły się zajęcia z plasteliną w roli głównej.

20-10-2018

Dary jesieni

Jesień nie musi być ponura i monotonna. To piękna pora roku,więc wykorzystujemy jej dary-kasztany i żołędzie, do różnych zabaw.

20-10-2018

Zabawy z woreczkami gimnastycznymi

Woreczki gimnastyczne dają wiele możliwości zabaw. Dzieci brały udział w tych zabawach.

20-10-2018

Owoce

W tym tygodniu tematem pracy plastycznej były owoce. Kolorowanie obrazków to wspaniałe narzędzie, dzięki któremu dzieci świetnie się rozwijają. Kolorowanki wpływają na motorykę małą i precyzję, skupienie uwagi, wyobraźnię i kreatywność.

20-10-2018

Jesienne szaleństwo

Jesień to czas, kiedy nie możemy zapomnieć o aktywności na świeżym powietrzu. Ta piękna pora roku daje mnóstwo możliwości zabaw: kolorowe liście, kasztany, żołędzie...

18-10-2018

Zabawy dużą piłką

Po cichutku, po kryjomu Wyskoczyła piłka z domu Hop! Hop! W górę! W dół Przeskoczyła świata pół

18-10-2018

Dzień drzewa w młodszym żłobku

Jesienne drzewko w wykonaniu naszych maluszków

18-10-2018

Zabawy plasteliną

Ćwiczenie sprawności ruchowej palców i dłoni stanowi bardzo ważny aspekt rozwoju małego dziecka. Chociaż plastelina i modelina kojarzą nam się często z lepiącymi kolorowe figurki przedszkolakami, to nawet jednoroczne dziecko może odnieść wymierne korzyści z zabawy miękką, plastyczną masą.

14-10-2018

"Mały miś w świecie wielkiej literatury"

„Mały Miś w świecie wielkiej literatury” to międzynarodowy projekt, którego głównym celem jest rozwijanie czytelnictwa i współpracy między przedszkolami.

14-10-2018

Zabawy konstrukcyjne z klocków

Nasze dzieci w żłobku bardzo często tworzą różne budowle z klocków. Zabawa klockami pobudza wyobraźnię, rozwija sprawność manualną, koordynację wzrokową i kreatywność, uczy precyzji ruchów.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...