Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

27-11-2022

Zabawy na dywanie

W naszym żłobku dzieci uwielbiają swobodne zabawy . Zabawy takie są nie tylko sposobem na spożytkowanie energii , ale też uczą i pomagają zdrowo się rozwijać.

27-11-2022

Dzień kredki

Święto w szczególny sposób łączy się z naszymi dziećmi, które dzięki kredkom potrafią wyrazić swoje emocje w różnych pracach plastycznych. Rysowane rozwija wyobraźnię, dlatego warto zachęcać dzieci do zabawy z kredkami.

27-11-2022

Zabawa klamerkami

Zabawa wzmacnia pracę mięśni i nadgarstka, dziecko naciskając na obie części klamerki aktywuje mięśnie dłoni. Jest to również doskonałe ćwiczenie chwytu pęsetkowego, który jest potrzebny do wielu czynności. Dzieci utrwalały także poznane wcześniej kolory.

22-11-2022

Maluchy - Czekolada

Kiedy smuteczki Cię dopadną, a tak często bywa w listopadzie ;) - ratunek znajdziesz bardzo szybko w aromatycznej czekoladzie ;)

19-11-2022

Krople deszczu

Dzieci ze starszej grupy żłobkowej na białej kartce z zarysem postaci trzymającej parasolkę, malowały palcem i niebieską farbą krople deszczu. Taka twórczość rozwija motorykę mała oraz zmysł dotyku.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...