Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

20-11-2017

Robimy chmurę deszczową

We wtorek odbyły się zajęcia związane z pogodą. Dzieci mogły zaobserwować zachowanie pianki do golenia i tuszu: co dzieje się w chmurze i jak z niej pada deszcz. Dzieci wpatrywały się, jak zaczarowane. Następnie wykonały pracę plastyczną pt.: chmurka i deszczyk.

12-11-2017

Dzień Postaci z Bajek

We wtorek, 7 listopada w żłobku odbył się Światowy Dzień Postaci z Bajek. Baśnie i bajki cieszą się wielkim powodzeniem u dzieci i u dorosłych. Są dla wszystkich źródłem bogatych przeżyć i wrażeń.

12-11-2017

Dzień Jeża w młodszym żłobku

"Krótkie nóżki, długi ryjek, ostre kolce ciało kryją. Ach, cóż to za groźny zwierz? To jest jeż, malutki jeż. Węszy noskiem w lewo, w prawo, to pod listkiem, to pod trawą, gdzie się kryje dobry łup, drepcze mały jeż – tup, tup."

12-11-2017

Poznajemy instrumenty muzyczne

Muzyka wzbogaca życie, rozwija wyobraźnię i wrażliwość, pozytywnie wpływa na osobowość człowieka, jego nastroje i emocje. Już od najmłodszych lat warto dostarczać dzieciom jak najwięcej bodźców muzycznych, które mają duży wpływ na rozwój wrodzonych zdolności i talentów dziecka.

12-11-2017

Bańki mydlane u maluszków

A na jesienną nudę proponujemy wspaniałe bańki mydlane, które zawsze sprawiają wiele radości.

05-11-2017

Morska wyprawa

W czwartek odbyły się morskie zajęcia. Każde dziecko dostało kolorowy statek, który to puszczało na wodę. Statki płynęły po wodzie. Dzieci, przy pomocy rurek robiły fale. Następnie każde dziecko łowiło swój statek spinaczem. Wszystkim bardzo podobała się zabawa.

05-11-2017

Rytmika 2

W tym tygodniu zajęcia z rytmiki odbyły się przy użyciu kółek, patyczków - studnia Jakuba oraz chusty Klanzy.

05-11-2017

Dzień Dyni

Dnia 31 października obchodziliśmy w żłobku Dzień Dyni. Dynia to bardzo zdrowe i wdzięczne warzywo.

01-11-2017

Praca plastyczna: warzywa

W tygodniu warzyw dzieci świetnie się bawiły. W radosnym tańcu buraczka z cebulką zapraszały się do wspólnej zabawy. Następnie dzieci wykonały pracę plastyczną - smarowały klejem i przyklejały kulki z bibuły na szablony warzyw: ogórki, pomidory i paprykę.

01-11-2017

Zupa warzywna

"Zupę gotuję, warzyw potrzebuję - wkładam ogórki" (kolor zielony) "Zupę gotuję, warzyw potrzebuję - wkładam pomidory" (kolor czerwony) "Zupę gotuję, warzyw potrzebuję - wkładam cebulę" (kolor żółty) "Zupa ugotowana musi być wymieszana"

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...