Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

20-04-2018

Ośmiornica- układanie klocków u maluszków

" Pannica Ośmiornica jak zwykle roztańczona. Gdy śmieje się wesoło, pląsają jej ramiona, a ma ich wszystkich osiem. Chcesz sprawdzić ? Policz, proszę."

20-04-2018

Wiosenne kwiatki w wykonaniu młodszej grupy żłobkowej

"Kiedy przychodzi wiosna, To moja buzia staje się radosna. Uśmiecha się do kwiatuszków I do uplecionych wianuszków. "

20-04-2018

Zabawy na tarasie

Maluszki miło spędzają czas bawiąc się na tarasie.W tym tygodniu nie zabrakło nam dmuchania wiatraczków, zabawy piłeczkami, jazdy samochodzikami a nawet gotowania pysznej zupy !

13-04-2018

Malowanie kredą

Twórczość plastyczna jest jedną z ważniejszych form działalności dziecka w wieku przedszkolnym. Dzięki plastyce dziecko nie tylko pobudza i wyraża swoje myśli i emocje ale również zaspakaja potrzebę ekspresji.

13-04-2018

Dzień Czekolady

"Czekolada, czekolada mleczna, gorzka, biała, każda jest wspaniała". 12 kwietnia, tj w czwartek odbył się w żłobku Dzień Czekolady.

13-04-2018

Chrupki kukurydziane

W tym tygodniu dzieci bawiły się przy użyciu chrupek i zapałek. Powstały z nich zwierzątka, ludziki, konstrukcje i rzeźby.

13-04-2018

Tęcza

We wtorek dzieci wykonały wspólną pracę zbiorową: piękną tęczę. Wielobarwna tęcza powstała z kolorowej bibuły przyklejonej na dużym kartonie.

12-04-2018

Dzień czekolady w młodszym żłobu

Ten słodki wyrób cukierniczy posiada nie tylko dużo kalorii, ale przede wszystkim poprawia nastrój i pozytywnie wpływa na myślenie i koncentrację. Wiadomo przecież, że każde dziecko przepada za czekoladą, stąd też tego dnia nie zabrakło jej w naszej placówce.

12-04-2018

Zabawy na świeżym powietrzu

Korzystając z pięknej pogody nasze starsze maluszki udały się do pisakownicy

12-04-2018

Maluszki na placu zabaw cz.2

Dzieci uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu. Szaleństwa przy piaskownicy, huśtawkach czy karuzelach są nie tylko świetną zabawą, ale także prawdziwą nauką. Dziecko bowiem poprzez zabawę na placu zabaw ćwiczy wiele umiejętności.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...