Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

27-04-2018

Wodny tor przeszkód

Wodny tor przeszkód to wspaniała zabawa dla dzieci, która doskonale wspiera zmysł równowagi, czucia i dotyku. W czwartek przygotowaliśmy dla dzieci taką właśnie zabawę ruchową.

27-04-2018

Dziecięca lornetka

Każdy mały odkrywca powinien posiadać prawdziwy sprzęt, dzięki któremu rozwinie swoje pasje. Jednym z przydatnych narzędzi jest dziecięca lornetka. Pozwala patrzeć tam, gdzie wzrok nie sięga.

27-04-2018

Zabawy na przedszkolnym placu zabaw

Pogoda dopisuje, więc codziennie wychodzimy na świeże powietrze. Dzieci bardzo lubią korzystać z przedszkolnego placu zabaw.

27-04-2018

Lepienie z plasteliny

W tym tygodniu odbyły się zajęcia z plasteliny. Dzieci według własnej wyobraźni ulepiły wiele interesujących kształtów. Lepienie z plasteliny ma mnóstwo zalet: pobudza wyobraźnię, rozwija obie półkule mózgowe, rozwija zdolności manualne oraz samoistne ćwiczenia logopedyczne.

27-04-2018

Deszczowe dni w żłobku

"Kiedy na dworze pada, to w szatni stoi kolorowych parasoli gromada."

27-04-2018

Spotkanie ze ślimakiem

Ślimak, ślimak, wystaw rogi, Dam ci sera na pierogi. Jak nie sera, to kapusty, Od kapusty będziesz tłusty.

27-04-2018

Dzień Ziemi w młodszej grupie żłobkowej

"Piękna Ziemia to raj, więc kochajmy ją tak jak maj. Przyrodnicy się starają i Ziemi ile mają sił pomagają. Sadzą drzewka, sieją kwiaty by się zazieleniły osiedla i rabaty. Wszystko to dla naszej Ziemi! Może się jej twarz rozpromieni!"

21-04-2018

Rysowanie kredkami

W czwartek dzieci pokolorowały kredkami domek. Rysowanie kredkami to wstęp do nauki pisania, który będzie niezbędny w momencie pójścia do szkoły. Rysowanie to przede wszystkim dobra zabawa dla dzieci.

21-04-2018

Wiosenne motylki

W środę tematem pracy plastycznej były motylki. Motylki powstały z pociętej kolorowej bibuły przyklejonej na szablon. W ten sposób ćwiczymy motorykę małą i rozwijamy kreatywność u dzieci.

21-04-2018

Akwarium

We wtorek dzieci przygotowały akwarium z papierowego talerzyka. Pomalowały talerzyk niebieską farbą, potem wg własnej wyobraźni przykleiły kolorowe rybki i wodne roślinki. Powyższa praca rozwija twórczą wyobraźnię u dzieci.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...