Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

03-07-2018

Zwierzątka poznane na spacerze

Podczas naszych spacerów mieliśmy okazje poznać różne zwierzątka. Dzieci bardzo chętnie obserwowały zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Uczyliśmy się także je naśladować. Na naszych spacerach widzieliśmy: kotka, pieska, kaczuszki, motylki, pszczółki oraz ślimaki.

03-07-2018

Kolorowy zawrót głowy

Już niedługo zaczniemy okres wakacyjny. Dlatego musi być barwnie i kolorowo. Łączymy ze sobą różne kolory farb i sprawdzamy co z nich powstanie. Ale czy tylko farby mają kolory? Nie! Nasze pluszaki też są kolorowe !

01-07-2018

Piknik na świeżym powietrzu

Pogoda dopisuje, więc często bawimy się na placu przedszkolnym. Tym razem była to zabawa w piknik.

01-07-2018

Zajęcia na świeżym powietrzu z chustą Klanza.

Zabawy z chustą animacyjną to doskonały sposób na uatrakcyjnienie zajęć prowadzonych dla dzieci. Chustę Klanza można wykorzystywać na różne sposoby. Oto jedna z nich.

01-07-2018

Muzyka dla Smyka

W środę odwiedziła nas w żłobku siostra Moniki Różańskiej- Weronika ,która pięknie gra na skrzypcach. Dzieci słuchały, jak na prawdziwym koncercie. Dzieci mogły posłuchać i zobaczyć, jak wyglądają skrzypce. Wszystkim bardzo się podobało. Dziękujemy za wspaniały koncert.

01-07-2018

Gotowi do drogi.Sygnalizator świetlny.

W ramach cotygodniowych zajęć nasi żłobkowicze wykonali sygnalizatory świetlne, przyklejając kolorową bibułę. Dzieci przypomniały sobie, przy jakim świetle można przejść przez ulicę, a przy jakim świetle nie można przechodzić przez ulicę i trzeba poczekać.

22-06-2018

Uroczyste Zakończenie Roku w żłobku

Czwartek, 21 czerwca to był wyjątkowy dzień dla dzieci ze starszej grupy żłobkowej. Tego dnia miało miejsce pożegnanie żłobkowiczów, którzy od września opuszczą nas i pójdą do przedszkola.

22-06-2018

Pyszne lody dla ochłody

Środa była dla naszych dzieci dniem pełnym wrażeń. Postanowiliśmy wybrać się na lody, które są przysmakiem uwielbianym przez wszystkie dzieci. Udaliśmy się więc spacerkiem na pyszne włoskie lody do pobliskiej lodziarni.

22-06-2018

Chodzenie po śladzie

Pogoda dopisuje, więc codziennie wychodzimy z dziećmi na dwór. Postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym i miło spędzić czas.

22-06-2018

Dzień Aktywnej Rodziny 2018

Dzieci ze starszej grupy żłobkowej, jak co roku, wzięły udział w wydarzeniu pn.Dzień Aktywnej Rodziny w Lubaniu. W tym roku dzieci zaprezentowały się na scenie w strojach kotków. Oto galeria zdjęć z występu naszych dzieci .

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...