Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

24-02-2019

Minki

Dzieci poznają świat przez zabawę. Śmieszne minki z bezpiecznym lusterkiem to łatwy i przyjemny sposób wprowadzania maluszka w świat emocji. Przy okazji ćwiczyliśmy koncentrację segregując odpowiednie minki do pudełek.

24-02-2019

Międzynarodowy Dzień Kota

Międzynarodowy Dzień Kota to dzień stworzony najprawdopodobniej przez koty dla Kotów :)

20-02-2019

Międzynarodowy Dzień Kota w grupie młodszej

Mój kotek to Psotek. Lubi skakać na płotek. Ma czarne łatki, Jak czekoladowe płatki. Gdy mruczy To w domu huczy. Mój Psotek- To fajny kotek.

20-02-2019

Walentynki u maluszków

Walentynki, Walentynki, dla chłopczyka i dziewczynki. Piękną walentynkę mam, właśnie Tobie dziś ją dam.

17-02-2019

Dzień pizzy w grupie młodszej

Dzień pizzy był niespodzianką dla Naszych maluszków. Dzieci były bardzo zadowolone i ze smakiem zajadały się pizzą z serem i szynką. Apetyt rósł w miarę jedzenia.

17-02-2019

Dzień nutelli u maluszków

Dzień nutelli sprawił Naszym maluszkom wiele radości i przyjemności. Dzieci zajadały się mini kanapeczkami z pyszną nutellą i kawałkami banana. Ach te słodkości!

17-02-2019

Praca plastyczna maluszków- renifery

Zaśnieżone białe poranki, a reniferek ciągnie sanki. Nawet jak ogromny mróz, na sankach będzie mnie wiózł.

16-02-2019

Międzynarodowy Dzień Pizzy

Wielu z nas dałoby się nieraz pokroić za kawałek pizzy, nic więc dziwnego, że ten okrągły przysmak doczekał się swojego święta. Dzieci w starszej grupie żłobkowej przy pomocy pań zrobiły pyszną pizze. Żłobkowicze kroili warzywa i szynkę, smarowali, sypali ser a na koniec degustowali swoje wyroby.

16-02-2019

Walentynki

„Miłość jest jest wielka, lecz mija jak mgła. Przyjaźń jest cicha, lecz długo trwa.".

16-02-2019

Zabawy konstrukcyjne

Zabawa jest nieodłącznym elementem życia człowieka. Pojawia się ona już bardzo wcześnie, bo w okresie niemowlęcym. To dzięki zabawie dzieci w przyjemny sposób poznają otaczający je świat.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...