Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

11-09-2017

Silikonowe uchwyty -motoryka mała

Po śniadanku czas na przyjemne z pożytecznym . Dzieci bawiąc się tym razem silikonowymi uchwytami do garnków nie tylko dobrze się bawią pobudzając wyobraznię ,ale i ćwiczą motorykę małą .

11-09-2017

Idzie wąż , idzie wąż

Ssssssssss ..... Idzie wąż ,idzie wąż , rośnie wciąż , rośnie wciąż. Dzieci węża się nie boją i dlatego za nim stoją, Długi jest ten wąż...sssssss

05-09-2017

Zabawy z piłeczkami i klockami

Nasze dzielne " starszaczki " coraz lepiej radzą sobie z adaptacją w żłobku.

04-09-2017

Bańki mydlane

Okres adaptacji dzieci w żłobku, to trudny okres zarówno dla dzieci jaki i dla rodziców . Choć rozstania bywają bardzo ciężkie to zapewniamy Was drodzy rodzice ,że na ustach dzieci jest bardzo dużo uśmiechu .

30-08-2017

Urodziny Majki

Majeczko w Dniu Urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu oraz spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń :-)

30-08-2017

Urodziny Moniki

Monisiu , w Dniu Urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu oraz spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń :-)

30-08-2017

`Urodziny Lenki

Lenko , w Dniu Urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu oraz spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń :-)

21-08-2017

Urodziny Antosi

Antosiu , w Dniu Urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu oraz spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń :-)

01-07-2017

Uroczyste zakończenie roku w żłobku

W piątek odbyła się w żłobku uroczystość zakończenia roku z udziałem Burmistrza Lubania Arkadiusza Słowińskiego, Pani Dyrektor Żłobka Miejskiego Jolanty Fiłki, personelu, rodziców, a przede wszystkim dzieci.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...