Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

12-06-2019

Dmuchawce, latawce, wiatr...

Maluszki z młodszej grupy żłobkowej wykonały piękną pracę plastyczną- latawce.

12-06-2019

Wyścigi taczkami

Wyścigi taczkami okazały się super pomysłem dla Naszych maluszków. Dzieci chętnie brały udział w tym zadaniu i popisywały się swoimi umiejętnościami. Zabawa ta sprawiła dużą radość, a humor dopisywał co niemiara.

12-06-2019

Malowanie kredą

Maluszki z młodszej grupy żłobkowej aktywnie spędzają czas na ogródku przedszkolnym. Tym razem główną rolę w umilaniu czasu zajęła kreda. Na Naszym chodniku powstały piękne arcydzieła i kolorowe obrazki.

08-06-2019

Kreatywnie i wesoło - malowanie na folii stretch.

Dzieci ze starszego żłobka brały udział w niezwykłych zajęciach plastycznych- malowały na folii stretch. Dzieci mogły eksperymentować z kolorami. Była to okazja do plastycznej inwencji twórczej oraz ćwiczeń manualnych. Zabawa ta dostarczyła wielu pozytywnych emocji i sprawiła dzieciom dużo radości.

08-06-2019

Spacer i wyjście na lody

Czwartkowe przedpołudnie minęło nam bardzo smakowicie. Dzieci ze starszego żłobka wybrały się do lodziarni na włoskie lody. Miały przyjemność zjedzenia wszystkich słodkości. Miny dzieci mówią same za siebie:)

08-06-2019

Chodzenie po śladzie

Pogoda dopisuje, więc codziennie wychodzimy z dziećmi na świeże powietrze. Postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym i miło spędzić czas. Dzieci miały za zadanie przejść po wyznaczonym śladzie. Chodzenie po śladzie poprawia równowagę i ćwiczy motorykę dużą.

02-06-2019

Dzień Dziecka w żłobku młodszym

Dzisiaj jest Dzień Dziecka - wielkie święto mój maluchu uśmiechnięty. Zawsze wesół, pełen werwy, radosną minkę masz bez przerwy Nasz maluszku ukochany bądź nam zawsze tak wspaniały!

02-06-2019

Zabawy na placu zabaw

Tak się bawią dzieci z młodszego żłobka na przedszkolnym placu zabaw. Karuzela, granie w piłkę, szyszki, zbieranie kwiatków to ich żywioł.

02-06-2019

Zabawy w piasku

"Babko, babko upiecz się...". Nasze maluszki lubią bawić się w piasku. Foremkowe zawody zawsze ich cieszą i tworzą piękne arcydzieła na piasku.

02-06-2019

Dzień Mamy u maluszków

Mamusiu kochana. Powiem Ci na uszko, że bardzo Cię kocha to moje serduszko. Słyszysz? Ono bije. Cicho, cichuteńko. Kocham Cię mamusiu, kocham Cię mateńko! Z najlepszymi życzeniami dla kochanych mam, Maluszki:)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...