Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

21-03-2021

Dzień piekarza i cukiernika

15 marca to Dzień Piekarza i Cukiernika. Z tej okazji dzieci uczyły się mieszać składniki i nakładać je do foremek, a następnie piec pyszne babeczki. Świetnie się wszyscy bawiły i z przyjemnością próbowaliśmy swoich wypieków. Było smacznie i wesoło.

14-03-2021

Stopy maluszków

Chodzenie boso po foli wypełnionej kolorowymi farbami to stymulacja receptorów związanych z dotykiem. Zabawa sensoryczna dostarcza dzieciom wiele radości.

14-03-2021

Baranek

Praca plastyczna pt. „Baranek z popcornu”, celem pracy jest rozwijanie sprawności manualnych i kreatywnych. Prace do oglądnięcia na wystawie w szatni.

14-03-2021

Kolorowy makaron

Zabawy sensoryczne z makaronem dostarczają dzieciom wrażeń dotykowych, wzrokowych, a także możliwości degustowania, segregowania, mieszania, przekładania i krojenia.

10-03-2021

Dzień psa u maluszków

Z okazji Światowego dnia psa nasze maluszki mogły za pomocą zabaw rozwijać opiekuńcze stosunki wobec zwierząt. Każde z dzieci wyprowadziło pieska na spacer, nakarmiło go oraz mogło tulić i głaskać....

10-03-2021

Dzień dentysty w młodszym żłobku

Z okazji Dnia Dentysty nasze maluszki dowiedziały się na czym polega praca dentysty. Dzieci miały okazję pooglądać swoje ząbki w lusterku. Uczyliśmy się też poprawnego dbania o higienę jamy ustnej...

10-03-2021

Ząbek- praca plastyczna maluszki

Maluszki wykonały prace plastyczną malując ząbki pastą do zębów

08-03-2021

Dzień kobiet u Maluszków

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet życzą Maluszki

07-03-2021

Dzień Dentysty

Z tej okazji nasze dzieci dowiedziały się jak dbać o higienę jamy ustnej, aby ząbki były zdrowe, a uśmiech błyszczał czystością.

07-03-2021

Koordynacja wzrokowo-ruchowa

Koordynacja wzrokowo-ruchowa może być zdefiniowana jako zdolność, która pozwala na wykonywanie czynności wymagających od nas jednoczesnego użycia oczu i rąk.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...