Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

23-06-2017

Zabawy z ciastoliną

We wtorek na zajęciach dzieci wspólnie robiły ciastolinę . .

23-06-2017

Próby przed występami

Dzieci ze starszej grupy żłobkowej od dłuższego czasu ćwiczą codziennie przed występem na Dni Lubania i przed występem z okazji zakończenia roku szkolnego .

16-06-2017

Zajęcia z Montessori przy użyciu tacek na grilla

We wtorek odbyły się zajęcia prowadzone metodą Marii Montessori .Do zajęć potrzebne były rurki i tacki .Dzieci nawlekały kolorowe rurki przez otworki w tackach na grilla .

16-06-2017

Słoń Bombi

"Ten słoń nazywa się Bombi.Ma trąbę,lecz na niej nie trąbi..."

15-06-2017

Piknik na dworze

Dzieci ze starszej grupy żłobkowej uwielbiają zabawy na dworze . Bardzo lubią tez zabawę w robienie pikniku na kocyku . Postanowiłyśmy więc połączyć te dwie rzeczy i urządziliśmy piknik na świeżym powietrzu .

11-06-2017

Ślimak,ślimak wystaw rogi...

W czwartek każde dziecko ulepiło z plasteliny swojego ślimaka i przykleiło oczka .Następnie odbyły się wyścigi ślimaków.

11-06-2017

Eksperymenty w żłobku

Najlepszym sposobem zaspokojenia naturalnej ciekawości dziecka są zabawy badawcze i eksperymenty o charakterze badawczym. Stanowią one podstawę wielokierunkowego rozwoju dziecka. Takie właśnie doświadczenia odbyły się w żłobku.

10-06-2017

Zabawy w Bajtusiu

Po raz trzeci dzieci ze starszej grupy żłobkowej zawitały w sali zabaw " Bajtuś " ..

05-06-2017

Urodziny Mikołaja.

Mikołajku,  w Dniu Urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu oraz spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń :-)

05-06-2017

Maluszki na stadionie.

W Dniu Dziecka Maluszki wraz z opiekunkami wybrały się na duży stadion. Grały w piłkę, bawiły się balonami i wiatrakami, które na wietrze pięknie się kręciły. Zrywały też stokrotki z których Panie plotły wianki:-)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...