Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

12-05-2017

Pszczółki bzyk,bzyk...

Dzieci poznały,jak wyglądają i co robią pszczółki.Każde dziecko zrobiło swoją pszczółkę: pokolorowało żółtą kredką, następnie przyklejało żółte i czarne paseczki,jeszcze skrzydełka,czułki,oczka,nosek i pszczółka gotowa ,bzyk...

12-05-2017

Drugi wyjazd do Bajtusia

Dzieci z niecierpliwością czekały na następny wyjazd do Bajtusia. W końcu nadszedł ten dzień. Pojechaliśmy autobusem na kulki.Tam była frajda na całego:)Dzieci zadowolone i szczęścliwe wróciły do żłobka.Już czekają na następny wyjazd do Bajtusia.

12-05-2017

Kolorowe motylki

Na zajęciach plastycznych dzieci wykonały motylki . Przyklejały kolorowe kawałki bibuły na posmarowane klejem motylki . W ten sposób dzieci usprawniają rączki i ćwiczą motorykę małą.

10-05-2017

Maluszki szykują prezent dla mamy ;)

Zbliża się Dzień Mamy, z tej okazji maluszki wraz z opiekunkami przygotowują prezencik dla Mamusi. Uchylamy dziś rąbek tajemnicy : trwają prace wstępne, a efekt końcowy - 26 maja :-)

02-05-2017

Urodziny Elizy

Elizo, w Dniu Urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu oraz spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń :-)

02-05-2017

Pyszne zapiekane kanapeczki

Na czwartkowych zajęciach dzieci z wielką ochotą i ogromnym zapałem zabrały się za przyrządzanie tostów. Najpierw zapoznały się z wyglądem, przeznaczeniem i funkcjonowaniem sundwicha.

02-05-2017

Zajęcia plastyczne

W tym tygodniu na zajęciach plastycznych dzieci wykonały dżdżownice i kwiatuszki. Dżdżownice pokolorowały farbami i dokleiły buźki. Kwiatuszki natomiast zrobiły za pomocą modeliny, patyczków higienicznych i rurek. Prace dzieci wykonały samodzielnie, przy niewielkiej pomocy pań opiekunek.

02-05-2017

Kwiatuszki maluszków.

Nasze maluszki wyklejały dziś wiosenne kwiatki kolorową bibułą. Praca nie była łatwa, ale podobała się dzieciom, a powstałe różnobarwne kwiatki możemy  podziwiać wchodząc do żłobka :)

25-04-2017

Urodziny Michałka.

Michałku, w Dniu Urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu oraz spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń :-)

23-04-2017

Zabawy stolikowe maluszków.

Dzieci z młodszej grupy uwielbiają zabawy stolikowe. Kolorują, układają puzle, tworzą budowle z klocków zaciskowych. Bawiąc się, doskonalą sprawność małych rączek.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...