Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

01-12-2018

Zabawy z kocem

W środę odbyły się ćwiczenia w oparciu o Metodę Ruchu Rozwijającego-zabawy z kocem. Kocem można się bawić na wiele sposobów, np tunel z koca, naleśnik, huśtawka, foczki itd. Dzieci bardzo chętnie brały udział w tych zajęciach i doskonale się bawiły.

01-12-2018

Zajęcia z makaronem

Zajęcia przy użyciu makaronu to świetne ćwiczenie rozwijające sprawność dłoni. Takie właśnie zajęcia odbyły się w żłobku, czyli tzw łowienie rybek. Poprawiają one motorykę małą i przygotowują do nauki pisania, a także ćwiczą skupienie uwagi.

29-11-2018

Praca plastyczna- parasole

Na ulicy pod drzewami, parasole dwa. Pod tym dużym idzie mama, pod tym małym-ja.

29-11-2018

Dzień Pluszowego Misia

Miś pluszowy, miś kudłaty.Biały, czarny lub brązowy. Wszystkie misie my kochamy, bo ich święto dzisiaj mamy.

29-11-2018

Dzień kredki

" Kolorowe kredki w pudełeczku noszę . Kolorowe kredki bardzo lubię je ! Kolorowe kredki kiedy je poproszę , namalują wszystko to co chcę ! "

29-11-2018

Bańki mydlane w grupie młodszej

Dla dzieci z młodszej grupy żłobkowej bańki mydlane to niesamowita radość . Do takich zajęć powrócimy jeszcze nie raz .

25-11-2018

Światowy Dzień Pluszowego Misia

"Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś". W piątek obchodziliśmy w żłobku Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyniosły ze sobą swoje ulubione maskotki - misie.

25-11-2018

Dzień Kredki

Dnia 21 listopada, tj czwartek odbył się Dzień Kredki. To święto jest w szczególny sposób związane z dziećmi. Swoje pierwsze prace dzieci wykonują właśnie przy użyciu kredki. Dlatego w tym dniu kredka znajdowała się w centrum uwagi.

25-11-2018

Pani stomatolog w żłobku

W środę w żłobku odwiedziła dzieci Pani stomatolog. Opowiedziała, jak dbać o ząbki, co jeść,żeby ząbki były zdrowe i się nie psuły. Pani dentystka prawie wszystkim dzieciom zbadała ząbki. Dzieci dostały na pamiątkę lustereczka dentystyczne, a także informacje dla rodziców o stanie uzębienia dzieci.

17-11-2018

Jesienny spacerek

Maluszki na jesiennym spacerku.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...