Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

15-01-2023

Próby na Dzień Babci i Dziadka

Dzieci ze starszej grupy żłobkowej przygotowują się na pierwsze występy. Ćwiczą piosenki i wierszyki z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

15-01-2023

Dokarmianie ptaszków

Dzieci wykonały wspólnie kule dla ptaszków ze smalcu oraz różnorodnych nasion. Była to wspaniała okazja do zajęć sensorycznych . Dzieci musiały połączyć smalec z ziarnami i uformować kulę które zostały umieszczone w siateczkach , następnie rozwiesiły na choinkach w przedszkolnym ogródku.

15-01-2023

Karmnik dla ptaszków

Praca plastyczna to niecodzienna okazja do stworzenia niepowtarzalnego karmnika dla ptaków. Zajęcia rozwijają kreatywność oraz koncentrację. Dzieci przyklejały paski z papieru na kartkę, tworząc w ten sposób schronienie dla ptaszków.

15-01-2023

Zabawa słomkami

Ćwiczenia sprawności ruchowej dłoni i palców to świetny sposób na poprawę umiejętności związanych z koordynacją wzrokowo- ruchową oraz skupieniem. Zabawa polega na włożeniu słomki do dziury która została wycięta w rurce tekturowej.

08-01-2023

Koncert Noworoczny

Na zajęciach z rytmiki dzieci pięknie zaprezentowały Koncert Noworoczny .

03-01-2023

Zamieć śnieżna

Cele ćwiczeń oddechowych to: pogłębienie oddechu, rozruszanie przepony, zróżnicowanie fazy wdechowej i wydechowej, wyrabianie umiejętności pełnego i szybkiego wdechu oraz wydłużanie fazy wydechowej, dostosowanie długości wydechu do czasu trwania wypowiedzi.

03-01-2023

Maski karanawałowe

Przy powstawaniu masek na karnawał ,dzieci zapoznały się ze zwyczajami karnawałowymi. Maluchy doskonaliły sprawność manualną poprzez dekorowanie maski oraz rozwijały pomysłowość poprzez ozdabianie maski dowolnymi wzorami.

03-01-2023

Bałwanek

Poprzez rzuty do celu wzmacniamy obręcz barkową, której praca jest bardzo ważna w procesie pisania. Rozwijamy także koordynację wzrokowo - ruchową .

03-01-2023

Wigilia w żłobku

W środę w żłobku odbyła się Wigilia Świąt Bożego Narodzenia. Wigilię obchodziliśmy w sposób tradycyjny.

22-12-2022

Maluszki - wigilia

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...