Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

01-11-2017

Praca plastyczna: warzywa

W tygodniu warzyw dzieci świetnie się bawiły. W radosnym tańcu buraczka z cebulką zapraszały się do wspólnej zabawy. Następnie dzieci wykonały pracę plastyczną - smarowały klejem i przyklejały kulki z bibuły na szablony warzyw: ogórki, pomidory i paprykę.

01-11-2017

Zupa warzywna

"Zupę gotuję, warzyw potrzebuję - wkładam ogórki" (kolor zielony) "Zupę gotuję, warzyw potrzebuję - wkładam pomidory" (kolor czerwony) "Zupę gotuję, warzyw potrzebuję - wkładam cebulę" (kolor żółty) "Zupa ugotowana musi być wymieszana"

01-11-2017

Jesienne spacerki

Jesień to piękna pora roku, pełna kolorów i ładnych widoków. Ostatnie dni były wyjątkowo ciepłe , dlatego też często wychodziliśmy razem na spacerki. Dzieci podziwiały jesienne liście i zbierały je w celu wzbogacenia kącika przyrody.

31-10-2017

Swobodne zabawy u maluszków

Zabawa jest dla dziecka naturalną formą poznawania świata i zbierania doświadczenia.

31-10-2017

Zabawy w dopasowywanie kształtów

Zabawy w dopasowywanie kształtów pozwalają nie tylko na naukę rozróżniania kolorów i kształtów. Ich zaletą jest również wspomaganie umiejętności manualnych, ćwiczenie sprawności i precyzji ruchów małych rączek.

31-10-2017

Nauka rysowania w młodszym żłobku

Rysowanie to rozrywka i nauka jednocześnie. Dziecko poznaje kolory i kształty, rozwija umiejętność obserwacji, pamięć wzrokową, a także ćwiczy dłoń.

22-10-2017

Muchomorki

W czwartek dzieci zrobiły piękne muchomorki. Przykleiły kropeczki z plasteliny i zieloną trawkę. Twórcze i manualne zabawy najbardziej wzbogacają osobowość dziecka-rozwój wyobraźni i zdolności manualnych.

22-10-2017

Ślimaki z kasztanów

Kiedy jesienią kasztany spadają z drzew, warto wykorzystać je do wykonania kasztanowych ślimaków.

22-10-2017

Zabawy sensoryczne z kasztanami

W tym tygodniu wykorzystaliśmy nasze dary jesieni. Postanowilismy pobawić się kasztanami.

15-10-2017

Światowy Dzień Drzewa

W środę odbył się w żłobku Dzień Drzewa. Dzieci pokolorowały listki farbami, następnie każde dziecko zawiesiło swój listek na gałęzi naszego żłobkowego drzewka.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...