Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola

Aktualności:

26-05-2017

Joga z mamą

Dzieci czekały na ten wspaniały dzień - DZIEŃ MAMY z niecierpliwością, Spędziliśmy go razem w cudownym nastroju w naszym Słonecznym Przedszkolu bawiąc się i przytulając nasze kochane mamy...

26-05-2017

Dzień Rodziny dzisiaj mamy, więc do wspólnej zabawy mamę i tatę zapraszamy!

26 maja w Akademii Malucha miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, do którego od dłuższego czasu przygotowywała się cała społeczność przedszkola. Rodzinny Festyn - bo to właśnie o nim mowa połączył Święto Mamy z Dniem Taty.

25-05-2017

Przytulam, bo lubię

Konkurs plastyczny "Przytulam , bo lubię" rozstrzygnięty =D.

25-05-2017

Bezpieczeństwo ważna sprawa

Promyczki ze Słonecznego Przedszkola odwiedziły Komendę Powiatową Policji w Lubaniu. Zapoznały się z pracą policjanta oraz rolą jaką pełnią w naszym społeczeństwie.

25-05-2017

Kropelki z wizytą w przychodni weterynaryjnej

25 maja, grupa Kropelek ze Słonecznego Przedszkola wybrała się na wycieczkę do przychodni weterynaryjne "Keros".

25-05-2017

Żeby w pełni zdrowym być, zawsze trzeba mleko pić!

25 maja Akademicy obchodzili Dzień Mleka. Dzieci z grupy Pszczółek przygotowały degustację mlecznych wyrobów, w których oprócz tradycyjnej odmiany mleka znalazły się inne ciekawe produkty.

24-05-2017

W Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu

23 i 24 maja grupy III i IV z PM 3 uczestniczyły w warsztatach dotyczących bezpieczeństwa. Wszyscy otrzymali pyszne lizaki oraz dyplomy za „przejście ścieżki edukacyjnej OGNIK przy KP PSP Zgorzelec”

24-05-2017

Spotkanie z tłumaczką języka migowego - PM 1

Po raz kolejny dzieci z grupy II - średniaki miały okazję spotkać sie na zajęciach z p. Marysią, która jest tłumaczką języka migowego.

24-05-2017

Dzień Dziecka w PM 1 - rozpoczęty!

Wspanialą zabawą na dmuchanym zamku rozpoczęły dzieci z naszego przedszkola obchody z okazji Dnia Dziecka. Było wiele śmiechu , zabawy i radości .

23-05-2017

Pierwsza pomoc

Dzieci z gr. V i VII z Przedszkola Miejskiego nr 5 udały się do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. A. Mickiewicza w Lubaniu, gdzie wzięły udział w szkoleniu udzielania pierwszej pomocy. Każdy dostał dyplom małego ratownika.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...