Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola

Aktualności:

21-03-2018

Witaj wiosno!

Choć pogoda była dziś zimowa, dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 radośnie witały Wiosnę.

21-03-2018

"Wiosno, wiosenko gdzie jesteś powiedz nam....." PM 1

Jak co roku przedszkolaki z niecierpliwością czekają na przybycie wiosny. Przyjście nowej pory roku – wiosny jest doskonałą okazją do tego, by uzmysłowić dzieciom, jak wielkie bogactwo niesie ze sobą budząca się do życia przyroda.

21-03-2018

Wiosna w marcu zbudziła się z rana, wyszła wprawdzie troszkę zaspana...

21 marca Akademicy na dobre pożegnali mroźną Panią Zimę i wyruszyli na spotkanie naszej kolorowej Pani Wiośnie. :)

21-03-2018

Ekologiczny Festiwal w Akademii Malucha!

20 marca, we wtorek w Akademii Malucha miało miejsce bardzo ciekawe wydarzenie. Odbył się przedszkolny Ekologiczny Festiwal, w którym główną rolę odegrały materiały i surowce wtórne. :)

19-03-2018

Bliżej wiosny

W piątek naszym gościem w grupie I była pani Marta Kaba z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubaniu. Celem zajęć było przybliżenie dzieciom tematyki wiosennej.

19-03-2018

Kształtowanie postaw prozdrowotnych w przedszkolu

W środę 14 marca gościliśmy w przedszkolu panią Wiesławę Jaroszonek z Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lubaniu.

19-03-2018

Pomysłowość i dobra zabawa w Akademii Malucha to podstawa!

W poniedziałek, 19 marca najstarsze grupy z Akademii Malucha odwiedzili wolontariusze z Zespołu Szkół w Zarębie. Wspólne spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu "Akademia Malucha - Radosne Przedszkole".

13-03-2018

UWAGA! Oferta pracy!

Dyrektor Akademii Malucha Niepublicznego Przedszkola Językowego w Lubaniu ogłasza nabór na wolne stanowiska pracy w zawodzie: NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA oraz SPRZĄTACZKA. Więcej informacji pod numerem tel.: 509 516 468.

11-03-2018

W kolory gramy- wiosny szukamy

Średniaki z Przedszkola Miejskiego nr 3 w piątkowe przedpołudnie uczestniczyły w lekcji bibliotecznej pod hasłem „W kolory gramy- wiosny szukamy”.

10-03-2018

Dzień Kobiet w przedszkolu - PM1

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień szczególnie dla wszystkich pań zarówno tych dużych jak i małych. My także świętowaliśmy w tym dniu. Z tej okazji chłopcy zaśpiewali dla dziewczynek piosenkę i składali życzenia. Z okazji Dnia Kobiet, chłopcy wyrazili wobec dziewczynek swoją życzliwość i szacunek.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...