Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola

Aktualności:

23-11-2017

Wizyta w Muzeum Regionalnym w Lubaniu

Podczas tej wizyty dzieci dowiedziały się, jakie funkcje spełnia muzeum, w jakim celu człowiek gromadzi i chroni zabytki oraz co to są w ogóle zabytki, dzieła sztuki, eksponaty. Tradycje narodowej kultury i zwyczaje własnego regionu należy poznawać już w najmłodszym wieku.

24-11-2017

Miś miodek zajada, ale lubi również owoce - tak dzieciom powiada!

W piątek, 24 listopada cała społeczność Akademii Malucha świętowała jeden z najpiękniejszych dni okresu dzieciństwa - Dzień Pluszowego Misia!

23-11-2017

W PM 3 „Rodzice czytają… bajeczki”

Już tradycją stało się comiesięczne poznawanie świata przez przedszkolaki, przy pomocy słowa czytanego. Tym razem do pierwszej grupy zawitały - Piotrusia Murczaka – siostrzyczka wraz z mamusią. Dydaktyczne książeczki z serii „Kicia Kocia” umiliły wszystkim poranną porę dnia.

23-11-2017

Moskiewska Rewia na Lodzie - "Królowa Śniegu"...

22 listopada najstarsze grupy z Akademii Malucha wybrały się do Hali Stulecia we Wrocławiu na jedyne w swoim rodzaju baśniowe widowisko w wykonaniu Moskiewskiej Rewii na Lodzie, oparte na motywach baśni autorstwa H. Ch. Andersena "Królowa Śniegu".

22-11-2017

W pracowni krawieckiej - Dzieci z PM1

Dnia 22.11.2017r. dzieci z IV grupy uczestniczyły w wycieczce do pracowni krawieckiej.

21-11-2017

Życzliwości nigdy za wiele! W dzień powszedni i w niedzielę!

"Miej życzliwość w swej naturze, bo życzliwi żyją dłużej!" A zatem świętujemy! 21 listopada Akademicy obchodzili Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

20-11-2017

„Dbamy o zdrowie”

To temat minionego tygodnia w grupie integracyjnej. Podczas zajęć dzieci poznawały wartości odżywcze takich produktów jak warzywa, owoce, produkty mączne, tłuszcze i nabiał.

18-11-2017

"Megi" w przedszkolu

Dnia 15 listopada 2017r. dzieci wzięły udział w spotkaniu z psem Megi i jej właścicielem P. Tomkiem O.

15-11-2017

Bajki o niesfornych zwierzątkach

W ostatnim czasie gościliśmy w grupie maluszków babcię Julii M., która w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom", przeczytała naszym przedszkolakom wybrane bajki np. "O niemądrej wronie", "O tchórzliwej myszce", czy też "Jak wróbel dzielił ziarno".

15-11-2017

Aby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć!

Zaproponowane przez nauczycieli zajęcia miały na celu zwrócenie uwagi naszych najmłodszych na konieczność dbania o higienę jamy ustnej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...