Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola

Aktualności:

26-02-2021

Realizacja projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”- moduł: Mały Miś w świecie emocji

  W  tym tygodniu w grupie 1 w naszym przedszkolu zrealizowany został moduł znanego projektu z Małym Misiem w roli głównej. Przedszkolaki poznawały sposoby radzenia sobie ze...

26-02-2021

Mali cukiernicy - PM 1

"Tłusty Czwartek był dniem, w którym grupa "Biedronek" zrobiła sobie słodkie zajęcia, na których dzieci przygotowały własne gofry i barrrdzo słodko i smacznie je ozdobiły.

26-02-2021

Mali badacze - PM 1

Pod koniec lutego przeprowadziliśmy doświadczenia i eksperymenty oraz obserwacje.

26-02-2021

W Świecie Dinozaurów - PM 1

26 lutego przypada nietypowe święto - Dzień Dinozaura.

26-02-2021

Każde dziecko duże i małe lubi bale w karnawale

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci z naszego przedszkola podczas balów walentynkowych czy maskowych :)

26-02-2021

Tym, co kocham, lubię szczerze, pączki "od serca" powierzę!

Chcąc pielęgnować słodką tradycję Tłustego Czwartku, dzieci z grupy Misiaczków i Biedronek zajadały się w tym dniu przepysznymi pączkami :)

26-02-2021

Smakowity Dzień Pizzy

Przedszkolaki nie mogły pominąć takiego święta: jak święto pizzy. Gdyż dzieci uwielbiają ten przysmak pochodzący z Włoch.

24-02-2021

Skąd się biorą produkty ekologiczne?

„Skąd się biorą produkty ekologiczne” to nowy, ogólnopolski program edukacyjny dla przedszkoli opracowany wspólnie z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

22-02-2021

,,Instrument robię sam, a potem na nim gram!"

W naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs na najciekawszy instrument muzyczny wykonany wspólnie przez dzieci i rodziców. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem, o czym świadczą wykonane instrumenty.

19-02-2021

Aktywna matematyka u starszaków - PM 1

Matematyka w zabawie, to najlepszy sposób na naturalne przyswojenie podstaw z tej dziedziny nauki. Nie bez powodu matematyka jest nazywana królową nauk.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...