Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola

Aktualności:

16-06-2017

Akademicy czarny szlak przemierzają - Zamek Chojnik zdobywają!

14 czerwca najstarsza grupa Akademików wybrała się na wyjątkową wycieczkę krajoznawczą. Ostatni raz spędzili te przyjemne chwile we wspólnym towarzystwie.

14-06-2017

Dzień Dziecka w Ośrodku Grapa

Za nami Dzień Rodziny w sportowej atmosferze, ale u nas wciąż nie milkną echa wspaniałej zabawy z okazji Dnia Dziecka. Był to dzień pełen wrażeń jakie przywieźliśmy z Ośrodka GRAPA .

14-06-2017

PIERWSZA SŁONECZNA OLIMPIADA

Oj działo się, działo! Po barwnym przemarszu słonecznych ekip, odśpiewaniu przedszkolnego hymnu, poszybowało w górę kilkadziesiąt kolorowych balonów, otwierając tym samym I Słoneczną Olimpiadę.

08-06-2017

Spotkanie ze stomatologiem w Bibliotece Miejskiej - PM 1

W ramach współpracy z Biblioteką Miejską w Lubaniu dzieci z grupy II wybrały się do biblioteki na spotkanie z Panią dentystką Agnieszką Malinowską, która przeczytała książeczkę pt;"Moja przyjaciółka dentystka".

06-06-2017

Zajęcia otwarte dla rodziców

6 czerwca w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia otwarte z języka angielskiego.

06-06-2017

Starszaki z PM 3 na spotkaniu pod hasłem „ Czytanie zbliża”

5 czerwca trójkowe przedszkolaki z grupy V odwiedziły Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Lubaniu, biorąc udział w XVI Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom pod hasłem „Czytanie zbliża”.

06-06-2017

Certyfikat dla PM 3 w „Światowym Dniu Ochrony Środowiska Naturalnego”

Piątego czerwca PM 3 zakończyło (rozpoczętą dwa miesiące wcześniej) IX edycję programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury”.

06-06-2017

Festyn Rodzinny w PM 3

Drugiego czerwca odbył się w naszym przedszkolu „Festyn Rodzinny”, który był okazją do integracji różnych środowisk i społeczności lokalnej oraz spędzenia wolnego czasu w gronie rodzinnym. Imprezę poprowadził Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu – pan Bartosz Kuświk.

05-06-2017

Sportowy Dzień Dziecka w PM 5

Przedszkolaki z PM nr 5 im J. Tuwima w Lubaniu czynnie brały udział w olimpiadzie sportowej zorganizowanej z okazji obchodów Dnia Dziecka.

04-06-2017

Quiz tuwimowski w PM 5

Dzieci z PM nr 5 im. J. Tuwima w Lubaniu po raz kolejny uczestniczyły w obchodach rocznicy nadania imienia.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...