Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola

Aktualności:

07-02-2018

Serce dla Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest do kalendarza imprez przedszkolnych i obchodzony jest bardzo uroczyście.

06-02-2018

Z Akademii Malucha wyruszamy - Straż Pożarną odwiedzamy!

We wtorek, 6 lutego najstarsze grupy przedszkolne - Biedronki i Sowy odwiedziły Państwową Straż Pożarną w Zgorzelcu. Spotkanie zostało zrealizowane w ramach projektu "Z Akademii Malucha wyruszamy - urzędy, instytucje, zakłady pracy odwiedzamy".

05-02-2018

Postacie z bajek na bal karnawałowy przybywają i do zabawy zapraszają!

W poniedziałek, 5 lutego w Akademii Malucha odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy. W naszym przedszkolu taka zabawa stała się już tradycją przepełnioną muzyką, wesołą zabawą i niekończącą się radością wszystkich dzieci.

04-02-2018

Dokarmiamy ptaki -PM 1

Zima jest dla ptaków bardzo ciężkim okresem, ze względu na niską temperaturę i trudne warunki pogodowe. W związku z tym ptaki mogą mieć problemy ze znalezieniem odpowiedniej ilości pokarmu.

02-02-2018

Urodziny Tomka z gr. I

Kolejny przedszkolak ukończył juz 3 latka. Hurra!

02-02-2018

Średniaki z PM 3 świętują Dzień Babci i Dziadka

Wielka to gratka świętować Dzień Babci i Dziadka. Pierwszego lutego średniaki się zebrały i przedstawienie dla gości dały.

02-02-2018

Babcia i Dziadek zawsze o nas dbają! Tak jak rodzice mocno kochają!

Cierpliwie czekali na ten wyjątkowy moment przez cały długi tydzień. Dzielnie uczyli się piosenek, wierszyków i tańca.

01-02-2018

Babci i Dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba!

W czwartek, 1 lutego Dzień Babci i Dziadka świętowała grupa Biedronek. Zaproszeni goście licznie przybyli do akademickiej sali gier i zabaw, aby podziwiać występy swoich wnucząt. A bez wątpienia było co podziwiać – nasze starszaki spisali się na medal!

31-01-2018

Kochana Babciu i Kochany Dziadku dziś Wam przynosimy po jednym kwiatku!

Babcia i Dziadek mają złote serca! Zawsze są troskliwi i wyrozumiali wobec swoich wnucząt. Zawsze potrafią ich wysłuchać i zrozumieć. Właśnie za to należy im się wielkie uznanie. :) Nasze Sówki z Akademii Malucha pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach, zapraszając ich na wyjątkową uroczystość. :)

31-01-2018

Słów nam niewiele potrzeba, aby Babci i Dziadkowi przychylić nieba!

W środę, 31 stycznia do Akademii Malucha zawitali kolejni mili goście - Babcie i Dziadkowie zaproszeni przez grupę Motyli. Z okazji ich święta mali Akademicy przygotowali bardzo ciekawy występ artystyczny, w którym nie zabrakło prezentacji wokalnych, tanecznych oraz aktorskich umiejętności.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...