Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola

Aktualności:

30-10-2017

Poznajemy części ciała

W minionym tygodniu dzieci z grupy integracyjnej za pomocą zabawy poznawały budowę ciała człowieka.

30-10-2017

Z wizytą w bibliotece

26 października grupa integracyjna odwiedziła Miejską i Powiatową Bibliotekę w Lubaniu.

30-10-2017

„Magiczny dywan”

W naszym przedszkolu znajduje się urządzenie budzące ciekawość każdego przedszkolaka. „Magiczny dywan” zmienia naszą podłogę w miejsce zabaw.

30-10-2017

"Trzy słówka za małe trzy grosze: dziękuję, przepraszam i proszę...".

"Słonko ma bardzo piękne zwyczaje. Mówi: dzień dobry, gdy rano wstaje. A drzewa, lśniące rosą nad ranem, szumią: dzień dobry, słonko kochane".

27-10-2017

"Jesień w szkle..." - konkurs w Akademii Malucha.

Jesień to jedna z najpiękniejszych pór roku - otaczająca nas przyroda mieni się kolorowymi barwami drzew i opadających liści. Akademicy chętnie wychodzą wtedy na długie spacery i podziwiają uroki pięknej, złotej jesieni... :)

26-10-2017

Przedszkolaki z wizytą w szkole

Sześciolatki odwiedziły Szkołę Podstawową nr 2 im. Europejskich Dróg Św. Jakuba. Nasze starszaki przywitała Pani Wanda Czarnota, która pokazała dzieciom swoją klasę.

25-10-2017

„Kolory Miasta” spektakl ekologiczny

Dzisiejszego dnia dzieci z grup III, IV i V wybrały się na spektakl ekologiczny pt. „Kolory Miasta”, sfinansowany przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu.

25-10-2017

Uśmiech, humor i zabawa - w Dniu Ziemniaka to podstawa! :)

W ubiegłą sobotę, 21 października akademickie dzieci z grupy Jeżyków wraz ze swoimi rodzicami postanowiły wybrać się do "Krainy Pieczonego Ziemniaka", żeby miło spędzić czas i wspólnie się pobawić!

22-10-2017

Czytanie na dywanie w grupie II

Serdecznie dziękujemy mamie Mariki za serie porannych spotkań z książką w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

19-10-2017

Kasztany-zabawy matematyczne w grupie V

„Wśród liści kasztany, brązowe kasztany, a każdy z kasztanów jak namalowany. Błyszcząca twarzyczka śmieje się z daleka. Właśnie spadł z gałęzi i na ciebie czeka…”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...