Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola

Aktualności:

10-05-2017

PROJEKT KINOPRZEDSZKOLE

W środę (10.05.2017) " Jedynkowe "przedszkolaki wzięły udział w zajęciach filmowo-edukacyjnych w ramach projektu KINOPRZEDSZKOLE. Jest to ogólnopolski projekt zatwierdzony Certyfikatem Filmoteki Narodowej.

08-05-2017

Na wędrówkę już wyruszyć przyszła pora

Tradycyjnie , jak co roku, trójkowe przedszkolaki wzięły udział w rajdzie pieszym „Trzy dni, trzy kraje, trzy wędrówki”.

04-05-2017

"Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie, a na tej fladze biel jest i czerwień...".

Najstarsi Akademicy wybrali się pod lubański Obelisk, aby uczcić Majowe Święta Narodowe. Dzieci wspólnie złożyły kwiaty i zapaliły symboliczne światełko pamięci w postaci ozdobnego znicza.

01-05-2017

Improwizowane przedstawienie w grupie integracyjnej

Dzieci z PM3 wzięły udział w zabawie teatralnej. Wykonały kukiełki (motylki) i zaimprowizowały przedstawienie pt.: „O motylku Obżartuszku i motylku Niejadku”.

28-04-2017

Od owieczki do niteczki

Dzieci z grupy V i VI z Przedszkola Miejskiego nr5 odbyły wycieczkę do Wrzeszczyna na warsztaty "Od owieczki do niteczki"

23-04-2017

Żyj z przyrodą w zgodzie

Z okazji Dnia Ziemi przedszkolaki z grupy V przygotowały dla społeczności przedszkolnej inscenizację ekologiczną pt. „Żyj z przyrodą w zgodzie”. Również rodzice na specjalnie zorganizowanym spotkaniu mieli okazje podziwiać swoje pociechy w akcji.

23-04-2017

Koncert ekologiczny pt. „Turysta przyjacielem przyrody”

21 kwietnia br. dzieci z grupy IV uczestniczyły w nie lada wydarzeniu.

22-04-2017

Parapetowy ogródek u „trójkowych” maluszków

Kwiecień mija nam pod znakiem ogrodnictwa. Maluszki z Przedszkola Miejskiego nr 3 postanowiły założyć mały ogródek parapetowy. Szybko więc zabraliśmy się do pracy.

22-04-2017

„Kubusiowi Przyjaciele Natury” z PM 3 świętują „Światowy Dzień Ziemi”

21 kwietnia „Kubusiowi Przyjaciele Natury” poznali zachowania proekologiczne. Dowiedzieli się, w jaki sposób dbać o przyrodę. Wzięli udział w quizie sprawdzającym wiedzę na temat zwierząt. Nauczyli się zasad pielęgnacji roślin. Tworzyli pomysłowe prace plastyczne.

22-04-2017

„Trójkowicze” jako „Piraci z Karaibów”

21 kwietnia o godzinie 10:30 grupa integracyjna z PM 3 wzięła udział w „Korowodzie Postaci Bajkowych”. Wydarzenie zorganizowała Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Lubaniu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...