Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkole nr 3

Aktualności:

19-02-2017

Warsztaty ekologiczne „Jak dokarmiać ptaki?”

Czy ptaki zimą rzeczywiście potrzebują naszej pomocy? Próbując im nieumiejętnie pomóc, możemy zaszkodzić, dlatego warto wiedzieć, kiedy i jak dokarmiać te zwierzęta.

19-02-2017

Światowy Dzień Kota

Nasze przedszkolaki obchodziły nietypowe święto „Święto kota”. W miniony piątek wszystkie przedszkolaki upodobniły się do swoich czworonożnych przyjaciół, zakładając przygotowane wcześniej kocie maski oraz dorysowując sobie wąsy.

14-02-2017

Walentynki, walentynki – święto chłopca i dziewczynki

14 lutego dzieci z PM 3 zaakcentowały czerwonym ubiorem i wspaniałym nastrojem szczególny czas. Sale były pięknie przystrojone, panowała pogodna atmosfera. Różnorodne zabawy, pląsy, prace plastyczne - przyczyniły się do niezapomnianych wrażeń.

13-02-2017

Spotkanie z leśnikiem

10 lutego w naszym przedszkolu gościliśmy leśnika z Nadleśnictwa Świeradów pana Jarosława Malung. Celem spotkania było zapoznanie dzieci z praca leśnika oraz zachęcenie ich do opiekowania się i dokarmiania zimą zwierząt oraz ptaków.

13-02-2017

Dzień Bezpiecznego Internetu

W ubiegły czwartek starszaki z grupy V zostały zaproszone do Gimnazjum nr 3 w Lubaniu na prelekcję z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu.

13-02-2017

Warsztaty zoologiczne w PM 3

8 lutego w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty zoologiczne. Obawy związane z tym jak nasze przedszkolaki zareagują na pojawienie się zupełnie egzotycznego zwierzątka, jakim jest Agama Brodata okazały się niepotrzebne.

13-02-2017

Przedszkolak widzem

7 lutego wybraliśmy się do MDK "Osadnik" w Lubaniu na spektakl. Autorzy przenieśli nas w świat baśni H.CH. Andersena takich jak: " Brzydkie kaczątko", " Księżniczka na ziarnku grochu", "Świniopas", "Dziewczynka z zapałkami", " Nowe szaty cesarza".

04-02-2017

Przedszkolaki w Szkole Podstawowej nr 4

Dnia 3 lutego dzieci z grupy IV miały niesamowitą niespodziankę. Zostały zaproszone na przedstawienie o Czerwonym Kapturku przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu wraz z panią Joanną Szkudlarek.

03-02-2017

Miłych gości witamy, do wspólnej zabawy zapraszamy.

W piątek 3 lutego w ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym, nasze przedszkole gościło uczniów ze Szkoły Podstawowej w Grabiszycach wraz z nauczycielami.

03-02-2017

Dziś w przedszkolu wielki bal…

W poniedziałek 30 stycznia próg naszego przedszkola przekroczyły postacie z bajek, komiksów, filmów animowanych, czy seriali. Pojawiły się księżniczki, wróżki, Czerwony Kapturek, czarownica, macocha, zwierzęta, policjant, strażak, Batman, Ninja, Spider-Man, Darth Vader i wiele innych postaci.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...