Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola

Aktualności:

21-04-2017

BAJCZYTANKI PANI HANKI

Dzisiejszy dzień w naszym Słonecznym Przedszkolu był wyjątkowy. A to wszystko za sprawą niezwykłego gościa - nasze zaproszenie przyjęła poetka, autorka książek dla dzieci - pani Hanna Niewiadomska.

21-04-2017

Dzień Ziemi w PM nr 1

21 kwietnia dzieci z gr III obchodziły Międzynarodowy Dzień Ziemi.  Tego dnia w grupie III dzieci podejmowały różnorodne  inicjatywy mające na celu ukazanie naszej...

21-04-2017

O ziemię razem zadbajmy i wszystkie śmieci pozbierajmy!

21 kwietnia Akademia Malucha obchodziła Międzynarodowy Dzień Ziemi. Była to doskonała okazja do zadbania o nasze najbliższe środowisko.

18-04-2017

Wielkanocny poranek w grupie Zefirków

W przedświąteczny poranek grupa Zefirków ze Słonecznego Przedszkola zaprosiła n swoich bliskich, aby zaprezentować im przepiękne przedstawienie o zwyczajach i tradycjach wielkanocnych. Było bardzo wesoło i uroczyście.

17-04-2017

Wielkanoc w Przedszkolu Miejskim nr 3

Kiedy zmęczeni zimą, z coraz większym utęsknieniem wyglądamy wiosny, w pierwszą niedzielę po wiosennej pełni księżyca nadchodzi Wielkanoc.

14-04-2017

Składamy Życzenia!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją, miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie Rodziny i Przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" życzą Dyrekcja, Pracownicy i Wychowankowie Akademii Malucha! :)

14-04-2017

Wielkanoc to bardzo piękne Święta. Akademik o nich pamięta!

Przedstawiamy zajączka w najstarszej akademickiej grupie - Biedroneczek! :)

13-04-2017

Wielkanocne Niespodzianki w PM Nr 1

"Święta idą święta, Święta Wielkanocne- Wszystkim tu składamy życzenia gorące "

13-04-2017

Zabawy z wielkanocnym zającem

Do Przedszkola Miejskiego nr 5 w Lubaniu zawitał zajączek wielkanocny.

13-04-2017

Z Akademii wyruszamy i serdeczne życzenia składamy!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych mali Akademicy wraz z przedszkolnymi maskotkami wyruszyli do zaprzyjaźnionych instytucji i urzędów, aby życzyć wszystkim zdrowej, spokojnej i radosnej Wielkanocy! :) Było nam bardzo miło po raz kolejny odwiedzić tak zacne osoby! :)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...