Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola

Aktualności:

01-03-2017

Uprzejmość na co dzień - bardzo ważna sprawa! W Akademii o tym wspomnieć wypada!

28.02.2017 r. w Akademii odbyło się ciekawe przedstawienie "Bajki o uprzejmym rycerzu". Grupa Pszczółek przygotowała dla swoich bliskich spektakl, w którym tematem przewodnim było codzienne, a zarazem niezwykłe zachowanie uprzejmości, jakże ważne w dzisiejszych czasach. :)

19-02-2017

Warsztaty ekologiczne „Jak dokarmiać ptaki?”

Czy ptaki zimą rzeczywiście potrzebują naszej pomocy? Próbując im nieumiejętnie pomóc, możemy zaszkodzić, dlatego warto wiedzieć, kiedy i jak dokarmiać te zwierzęta.

19-02-2017

Światowy Dzień Kota

Nasze przedszkolaki obchodziły nietypowe święto „Święto kota”. W miniony piątek wszystkie przedszkolaki upodobniły się do swoich czworonożnych przyjaciół, zakładając przygotowane wcześniej kocie maski oraz dorysowując sobie wąsy.

15-02-2017

Warsztaty ekologiczne: " Jak dokarmiać ptaki"

Przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 1 wzięły udział w warsztatach zorganizowanych przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu.

14-02-2017

Walentynki, walentynki – święto chłopca i dziewczynki

14 lutego dzieci z PM 3 zaakcentowały czerwonym ubiorem i wspaniałym nastrojem szczególny czas. Sale były pięknie przystrojone, panowała pogodna atmosfera. Różnorodne zabawy, pląsy, prace plastyczne - przyczyniły się do niezapomnianych wrażeń.

14-02-2017

Walentynkowa sesja zdjęciowa!

14 lutego w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Św. Walentego. Motywem przewodnim tego wyjątkowe dnia było serce :) Wielkie, czerwone, piękne serce, które swoją miłością otacza całą społeczność Akademii Malucha :) Na pamiątkę tych radosnych chwil uczestniczyliśmy w walentynkowej sesji zdjęciowej! :)

13-02-2017

Spotkanie z leśnikiem

10 lutego w naszym przedszkolu gościliśmy leśnika z Nadleśnictwa Świeradów pana Jarosława Malung. Celem spotkania było zapoznanie dzieci z praca leśnika oraz zachęcenie ich do opiekowania się i dokarmiania zimą zwierząt oraz ptaków.

13-02-2017

Dzień Bezpiecznego Internetu

W ubiegły czwartek starszaki z grupy V zostały zaproszone do Gimnazjum nr 3 w Lubaniu na prelekcję z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu.

13-02-2017

Warsztaty zoologiczne w PM 3

8 lutego w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty zoologiczne. Obawy związane z tym jak nasze przedszkolaki zareagują na pojawienie się zupełnie egzotycznego zwierzątka, jakim jest Agama Brodata okazały się niepotrzebne.

13-02-2017

Przedszkolak widzem

7 lutego wybraliśmy się do MDK "Osadnik" w Lubaniu na spektakl. Autorzy przenieśli nas w świat baśni H.CH. Andersena takich jak: " Brzydkie kaczątko", " Księżniczka na ziarnku grochu", "Świniopas", "Dziewczynka z zapałkami", " Nowe szaty cesarza".

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...