Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola

Aktualności:

06-06-2017

Festyn Rodzinny w PM 3

Drugiego czerwca odbył się w naszym przedszkolu „Festyn Rodzinny”, który był okazją do integracji różnych środowisk i społeczności lokalnej oraz spędzenia wolnego czasu w gronie rodzinnym. Imprezę poprowadził Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu – pan Bartosz Kuświk.

05-06-2017

Sportowy Dzień Dziecka w PM 5

Przedszkolaki z PM nr 5 im J. Tuwima w Lubaniu czynnie brały udział w olimpiadzie sportowej zorganizowanej z okazji obchodów Dnia Dziecka.

04-06-2017

Quiz tuwimowski w PM 5

Dzieci z PM nr 5 im. J. Tuwima w Lubaniu po raz kolejny uczestniczyły w obchodach rocznicy nadania imienia.

04-06-2017

Dzieci z PM 5 na pikniku

Z okazji obchodów Dnia Dziecka zorganizowany został piknik na Jeziorem Leśniańskim. Dzieci z wszystkich grup wiekowych pojechały do Bożkowic podziwiać teren przy jeziorze, obserwować przyrodę, uczestniczyć w przeróżnych zabawach ruchowych na powietrzu, spacerować po terenie ośrodka wczasowego.

02-06-2017

Niechaj słonko pięknie świeci, bo to święto wszystkich dzieci!

Każdego roku miesiąc czerwiec rozpoczyna się w wyjątkowy sposób. Jest to przyjemny i radosny czas, który kojarzy się przede wszystkim z uśmiechem naszych pociech. Również teraz nie mogło być inaczej - Dzień Dziecka w Akademii Malucha okazał się prawdziwym świętem!

01-06-2017

Zakończenie Roku Przedszkolnego gr III- PM1

We środę 30 maja w naszym przedszkolu miała miejsce piękna uroczystość - Zakończenie Roku Przedszkolnego, w grupie dzieci ,które uczęszczały do przedszkola 4 lata.

01-06-2017

Sukcesy dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Lubaniu

W miesiącu maju odbyły się podsumowania konkursów organizowanych pod patronatem Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Lubaniu oraz Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu.

01-06-2017

„Dzień Otwarty” w OSS SG w Lubaniu

Pierwszego czerwca dzieci z PM 3 uczestniczyły w „Dniu Otwartym” Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu.

01-06-2017

Wizyta starszaków w OSS SG - PM1

Starszaki z grupy IV wybrały się do OSS SG, gdzie miały okazję zapoznać się ze sprzętem jakim pracują pogranicznicy, przyjrzeć się pracy psów służbowych i ich tersurze.

01-06-2017

Dzień Dziecka - zabawy sportowe w PM1

Dzień Dziecka w przedszkolu upłynął pod znakiem gier i zabaw sportowych w ogrodzie przedszkolnym.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...