Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola

Aktualności:

30-01-2018

Klub Seniora

Przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr5 z grupy VI razem ze swoimi nauczycielkami M. Wergieluk i B.Żółtańska odwiedziły Osiedlowy Klub Seniora. Starszaki swoimi występami uczciły niedawno obchodzone święto Dnia Babci i Dziadka.

30-01-2018

Wszystkim Babciom i Dziadkom zdrowia, pomyślności oraz dużo radości!

"Ślicznie gościom się kłaniamy, niespodzianki dla Was mamy. Bijcie brawa cały czas, wnuki będą bawić Was!" Tymi pięknymi słowami grupa Pszczółek z Akademii Malucha rozpoczęła dzisiejszą uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

29-01-2018

Cała Polska czyta dzieciom- uczniowie też czytają dzieciom

Dzisiejszego dnia odwiedzili nas uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba wraz z Panią Wandą Czarnota oraz Panią Anną Szatkowską. Celem wizyty było czytanie przedszkolakom z grupy starszej opowiadań.

29-01-2018

"W Zimowej Krainie", czyli bal karnawałowy Słonecznego Przedszkola

"Zima, zima, zima - pada , pada śnieg..." za oknem? Ależ skąd!!! Na sobotnim balu Słonecznego Przedszkola!

29-01-2018

Dzisiaj wszystkie smutki precz! Święto Dziadków ważna rzecz!

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowo piękne święto. Przypomina nam o ukochanych osobach, które zawsze kojarzą się z bezgraniczną miłością, troską i opieką. Ukochani - Babcia i Dziadek pomogą w trudnych chwilach, na wiele pozwolą i wszystko wybaczą!

25-01-2018

Zimowa opowieść

W miniony poniedziałek nasze przedszkolaki obejrzały bezpłatne przedstawienie „ Zimowa opowieść- W poszukiwaniu Świętego Mikołaja”, zorganizowane przez Miasto Lubań, Miejski Dom Kultury „Osadnik” i Ośrodek Wsparcia Dziennego.

22-01-2018

Dzień Babci i Dziadka!

Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć w grupie maluszków Kochane Babcie i Drogich Dziadków:) Za to ,że mają zawsze dla nas czas, że umieją pocieszyć, że są cierpliwi i kochają z całego serca pragniemy Im podziękować!

21-01-2018

Zajęcia kulinarne w grupie maluszków

„Pieczemy ciasteczka na poczęstunek dla Babci i Dziadka”. Piątkowe przedpołudnie przedszkolaki z grupy I spędziły niezwykle pracowicie. Przygotowania rozpoczęliśmy od poznania produktów, które są potrzebne do zrobienia ciasta.

20-01-2018

Niespodzianka dla Babci i Dziadka

W związku ze zbliżającym się Świętem Babci i Dziadka starszaki z PM 1 postanowiły uczcić to święto i obdarować własnoręcznie przygotowanymi prezentami napotkanych przechodniów.

20-01-2018

Idzie Pani Zima, a w kieszeni śnieżno - biały puch trzyma...

W tym tygodniu dzieci z akademickiej grupy Żabek poznawały kolor biały.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...