Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola

Aktualności:

21-03-2017

„Karolcia”

20 marca „trójkowe” starszaki i średniaki obejrzały w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu przedstawienie pt. „Karolcia" w wykonaniu Teatru ALERT z Wrocławia.

21-03-2017

Jedynkowe kino

Kolejną okazją do zapoznania z funkcjonowaniem szkoły podstawowej było zaproszenie do jedynkowego kina do Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaniu.

21-03-2017

Przedszkolaki w Szkole Podstawowej nr 4

W ramach współpracy przedszkola ze szkołami podstawowymi dzieci z grupy III i IV odwiedziły Szkołę Podstawową nr 4 w Lubaniu.

21-03-2017

Kiedy kury są szczęśliwe?

W minionym tygodniu dzieci z grup V uczestniczyły w warsztatach edukacji ekologicznej „Kolorowe jajka – czyli o tym, kiedy kury są szczęśliwe” zorganizowanych przez RCEE w Lubaniu.

21-03-2017

Czary-mary

Pewnie sobie pomyślicie, że nasze przedszkole opanowały czarownice. A tu niespodzianka, bo pewnego marcowego ranka odwiedził nas wielki artysta Roberto- iluzjonista.

21-03-2017

Dziś starszaki, jutro uczniaki.

Miesiąc marzec to intensywny czas w życiu naszych przedszkolaków. „Trójkowe” starszaki gościły w szkolnych progach Gimnazjum nr 3 im. Euroregionu Nysa w Lubaniu, gdzie odbywały się dni otwarte Szkoły Podstawowej nr 2.

21-03-2017

Magiczne drzewo

W połowie marca gościliśmy w przedszkolu w grupie V panią Agatę Sieradzką wraz z uczennicami Gimnazjum nr 2 w Lubaniu.

21-03-2017

Wiosna w Słonecznym Przedszkolu

Przyszła Wiosna piękna i radosna, przyszła wiosna kwiaty nam przyniosła ......

21-03-2017

Wszystko budzi się do życia i zakwita - znak, że Wiosna do nas wita!

"Pewnego dnia o świcie dzieci z Akademii śpiewały w zachwycie. Wiosna, wiosna! - krzyczały. Pięknie wiosnę witały!" Tradycyjnie ten dzień przypadł na 21 marca, będącego zapowiedzią cieplejszych chwil, na które cała społeczność Akademii Malucha czekała z wielkim utęsknieniem.

20-03-2017

Radosne w Akademii są dni, kiedy słoneczko mocno lśni!

17 marca w Akademii Malucha obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Słońca. Choć tego dnia pogoda wcale nas nie rozpieszczała, my świętowaliśmy urodziny Słoneczka najlepiej, jak tylko było to możliwe. :)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...