Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

13-01-2019

Recepturki na rurki

We wtorek odbyły się ćwiczenia z gumkami. To prosta i sympatyczna zabawa. Zaproszenie do ćwiczenia małej motoryki. Tuby, rolki i recepturki fascynują 2 - 3 latków, sa łatwiejsze do manipulacji. Ile radości potrafi wywołać zabawa w łowienie gumek za pomocą słomki.

10-01-2019

Praca plastyczna- karmnik

Zima długa i surowa, naszym ptaszkom ziarno chowa. Ptaszki głodne przyfruwają i w okienko zaglądają.

10-01-2019

Zimowa praca plastyczna maluszków

Zima, zima ,zima, pada, pada śnieg. Jadę, jadę w świat sankami, sanki dzwonią dzwoneczkami. Dzyń, dzyń dzyń.

06-01-2019

Śniegowe zajęcia

Nasypało troszkę śniegu, więc postanowiliśmy pobawić się śniegiem na sali. Dzieci dotykały śnieg paluszkami, lepiły bałwanka i śniegowe kulki. Dzieci wiedzą już, że śnieg ma kolor biały, jest zimny i się topi.

06-01-2019

Fajerwerki

W Noc Sylwestrową fajerwerki przepięknie rozświetliły nocne niebo. Uwielbiamy sztuczne ognie, możemy się wpatrywać godzinami, jak rozświetlają niebo. Dzieci w naszym żłobku uwieczniły je na papierze. Wyglądają równie pięknie, jak te prawdziwe.

23-12-2018

Świąteczne wianuszki

W piątek dzieci wykonały piękne świąteczne wianuszki. Naklejały na nie kolorowe ozdoby: choineczki, gwiazdki itd. Wianuszki będą ozdobą świątecznego stołu. Wesołych Świąt!

23-12-2018

Sztuczny śnieg-ćwiczenia oddechowe

Zabawy oddechowe stanowią ważny element w terapii logopedycznej dzieci. W tym tygodniu ćwiczenia oddechowe przybrały bardzo atrakcyjną formę. Dzieci dmuchały na śnieg, w wyniku czego zrobiła się zamieć śnieżna.

23-12-2018

Wigilia w żłobku

W środę w żłobku odbyło się spotkanie wigilijne. Wszyscy życzyli sobie nawzajem Wesołych Świąt i podzielili się opłatkiem. Przy starannie przystrojonym świątecznymi ozdobami stole, dzieci zajadały wigilijne potrawy: barszcz czerwony oraz pierogi z kapustą i grzybami.

23-12-2018

Krasnoludki z wizytą u Burmistrza

Dnia 19 grudnia dzieci ze starszej grupy żłobkowej odwiedziły Urząd Miejski w Lubaniu. Celem wizyty było złożenie życzeń Burmistrzowi oraz pracownikom urzędu. Dzieci pięknie zaśpiewały zimową piosenkę.

20-12-2018

Wigilia w młodszej grupie żłobkowej

Wigilia przystrojony biało stół. Zaprasza siądź z nami wraz gościu nasz. Opłatek weź i z nami dziel,bo dzisiaj radość gości w nas.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...