Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

03-12-2017

Bawimy się kolorami

W środę na zajęciach utrwalaliśmy podstawowe kolory:niebieski, zielony, żółty i czerwony. Odbyła się nauka poprzez zabawę z kolorowymi klockami. Dzieci segregowały klocki według kolorów. Poprzez takie zabawy nabierają wiary we własne możliwości.

03-12-2017

Światowy Dzień Pluszowego Misia

We wtorek odbył się w żłobku Dzień Pluszowego Misia. Bohaterem tego dnia był każdy miś! I ten mały, i ten duży, różowy i zielony, gruby i chudy.

30-11-2017

Dzień Misia w młodszej grupie żłobkowej

25 listopada obchodziliśmy dzień Pluszowego Misia.

30-11-2017

Zabawy woreczkami sensorycznymi

W tym tygodniu u maluszków odbyły się ćwiczenia gimnastyczne z woreczkami: -wrzucanie woreczków do koła, -chodzenie z woreczkami na głowach, -przekładanie woreczków, z jednej rączki do drugiej.

28-11-2017

Tańce w młodszym żłobku

Tańce przy muzyce w młodszym żłobku

26-11-2017

Łowimy rybki-zabawy z makaronem

W czwartek miały miejsce ćwiczenia i zabawy grafomotoryczne. Dzieci łowiły rybki (makaron) za pomocą rurek. To doskonała zabawa rozwijająca sprawność dłoni. Poprawia małą motorykę i przygotowuje do nauki pisania. Ćwiczy skupienie uwagi. Dzieci przez dłuższy czas były skupione na zadaniu.

26-11-2017

Teatrzyk cieni

We wtorek odbył się w żłobku teatr cieni pt.Jaś i Małgosia. Jest to doskonała zabawa pobudzająca wyobraźnię i kreatywność dzieci, a jednocześnie dająca dużo radości i satysfakcji.

26-11-2017

Wiewiórka

W tym tygodniu główną bohaterką pracy plastycznej została wiewiórka. Na posmarowaną klejem wiewiórkę dzieci wyklejały kaszę, a na ogon przykleiły piórka - tak powstała piękna wiewiórka.

20-11-2017

Teatrzyk "Wszyscy jesteśmy kolorowi"

Dnia 16 listopada odbył się w przedszkolu teatrzyk lalek AKUKU. Udaliśmy się z dziećmi na przedstawienie

20-11-2017

Ziemniaczany jeż

W tym tygodniu odbył się "Dzień Jeża". W związku z tym dzieci wykonały z ziemniaka i zapałek sympatycznego jeżyka. Jeszcze oczka, nosek, buźkę i jeżyk gotowy. Przy tej czynności dzieci doskonale ćwiczą sobie rączki i chwyt pęsetowy. Zajęcie to wymagało od dzieci skupienia uwagi.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...