Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

29-09-2017

Zabawy wg Montessori przy użyciu kaszy manny

Pedagogika Marii Montessori daje dziecku szansę wszechstronnego rozwoju: fizycznego, duchowego, kulturowego i społecznego; wspiera jego spontaniczną i twórczą aktywność.

29-09-2017

Piłki, kulki, piłeczki

W tym tygodniu odbyły się zabawy z piłkami. Dzieci oglądały duże piłki i małe piłeczki. Rozpoznawały ich wielkość i kolor. Dzieci szeregowały piłeczki wg kolorów. Była także zabawa w kręgle oraz lepienie kulek z ciastoliny.

29-09-2017

Jesienne drzewko

"Wiatr jesienią ma robotę w nocy i za dnia. Ciągle strąca liście złote I przed siebie gna."

24-09-2017

Wizyta Pani stomatolog w żłobku

W czwartek nasz żłobek odwiedziła Pani stomatolog, której zadaniem było zbadanie stanu uzębienia wszystkich obecnych tego dnia dzieci .

24-09-2017

Paluszkiem malowane

W tym tygodniu na zajęciach plastycznych dzieci malowały talerzyki farbami metodą paluszkową.

24-09-2017

Butelki sensoryczne

Butelki sensoryczne, to – najprościej ujmując – butelki wypełnione tym wszystkim,co będzie rozwijało zmysły dziecka. Głównie chodzi tu o zmysł wzroku, w mniejszym stopniu słuchu.

24-09-2017

Papierowe szleństwo

W tym tygodniu dzieci miały dość nietypową zabawę przy użyciu dużej ilości białego papieru . Maluchy miały okazje gonić wielką rolkę papieru , gnieść kulki z papieru i robić śnieżną bitwę na kluki , oplątywać się papierem ,tak aby powstała zbroja rycerza . Pomysłów i uśmiechów nie było końca .

21-09-2017

Powitanie jesieni u maluszków.

"Zawitała do sadu jesień, z wiatrem zatańczyła. Zebrała dojrzałe owoce, drzewom liście strąciła." Maluszki zapoznają się z darami jesieni poprzez zmysł zapachu i dotyku.

18-09-2017

Adaptacja maluszków cz. 2

Drugi tydzień adaptacyjny za nami. Z każdym kolejnym dniem przybywa uśmiechów na buziach naszych pociech. Mamy nadzieje, że następne dni będą  jeszcze bardziej radosne.

17-09-2017

Rytmika

W starszej grupie żłobkowej już drugi raz odbyła się rytmika . Zajęcia te bardzo przypadły do gustu naszych maluszków.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...