Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

19-05-2019

Uśmiech na brudnej buzi, czyli zabawy sensoryczne

W czwartek w żłobku miało miejsce "czyste szaleństwo", czyli zabawy z mąką...i nie tylko. Miski, łyżki, sitka - wszystko to daje nieograniczone możliwości zabawy. To sama radość i frajda dla dzieci:)

19-05-2019

Teatrzyk lalek pt.:"Narcyz ratuje Różyczkę".

15 marca do przedszkola przyjechał teatrzyk lalek pt.:"Narcyz ratuje Różyczkę". Wiemy już, że nie wolno rozmawiać i oddalać się od domu z nieznajomymi. Dzieci ze starszego żłobka dziękują za wspólną zabawę.

19-05-2019

Gimnastyka w starszym żłobku

W tym tygodniu odbyły się bardzo ciekawe zajęcia gimnastyczne. Zadaniem takich form zabaw przy użyciu różnych przyrządów gimnastycznych jest przede wszystkim rozwijanie sprawności fizycznej u dzieci.

14-05-2019

Ślimak, ślimak...

„Mój ślimaku, pokaż rożki, Dam ci sera na pierożki”. Ale ślimak się opiera: „Nie chcę sera, nie jem sera!” „Pokaż rożki, mój ślimaku, Dam ci za to garstkę maku”. Ślimak chowa się w skorupie. „Głupie żarty, bardzo głupie”. Jan Brzechwa

14-05-2019

Wiosenne motylki

Praca plastyczna w wykonaniu Naszych maluszków- Wiosenne motylki.

13-05-2019

Kreatywne zabawy z patyczkami

Zabawy z patyczkami to jedna z naszych ulubionych zabaw. Przy pomocy patyczków dzieci musiały odwzorować identyczne wzory i szlaczki. Są to świetne ćwiczenia manualne, które zawsze warto wspierać.

13-05-2019

Dzień Słońca w żłobku

W żłobku zrobiło się bardzo słonecznie, a to za sprawą pracy plastycznej, którą dzieci wykonały w tym dniu. Pomalowały farbą w kolorze żółtym słoneczka i słoneczniki. Bo gdy słońce z góry świeci, cieszy to nie tylko dzieci!

13-05-2019

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

Dnia 8 maja obchodziliśmy w żłobku Dzień Bibliotek. Bawiliśmy się w bibliotekę, w której dzieci oglądały i wypożyczały bajeczki.

05-05-2019

Wiosenne kwiatki

Maluszki wykonały pracę plastyczną farbkami- wiosenne kwiatki.

05-05-2019

Zabawy na dworze

Gdy pogoda na dworze sprzyja, maluszki od razu wkraczają do akcji i z niej korzystają. Zabawa na świeżym powietrzu daje im wiele radości i sprawia, że uśmiech nie znika.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...