Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

23-03-2018

Pierwszy Dzień Wiosny

"Wiosno, wiosenko gdzie jesteś powiedz nam, czy jesteś za górami, czy jesteś za lasami..."Tą piosenką dzieci ze żłobka już od samego rana przywoływały wiosnę i oczekiwały na jej przybycie.

23-03-2018

Nawlekanie makaronu na patyczki

We wtorek dzieci nawlekały makaron na patyczki. To ćwiczenie wspiera rozwój motoryki małej, a tym samym wspiera rozwój mowy oraz przygotowuje do nauki pisania. Ćwiczy koncentrację i skupienie u dzieci.

23-03-2018

Wielkanocne koszyczki

Zbliżają się Święta Wielkanocne, w związku z czym dzieci przygotowały piękne wielkanocne koszyczki z butelek po napojach. Posiały w nim rzeżuchę, która cały czas rośnie. Jeszcze jajeczko, kurczaczek i koszyczek będzie gotowy na święta. Będzie on idealną dekoracją wielkanocnego stołu :)

23-03-2018

Dzień wody u maluszków

Postanowiłyśmy  połączyć  zajęcia  edukacyjne  ze  świetną  zabawą. Dzieci miały możliwość obejrzenia pokazu wybuchającego wulkanu, obserwowały które...

23-03-2018

Wiosenne kwiatki

W tym tygodniu wykonaliśmy wiosenne kwiatki z wykorzystaniem farb oraz plastikowych butelek. Wiosno, wiosno przybądź do nas już !

23-03-2018

Pierwszy Dzień Wiosny u maluszków

,,Maszeruje Wiosna, a ptaki wokoło lecą i świergocą głośno i wesoło. Maszeruje Wiosna, w ręku trzyma kwiat, gdy go w górę wznosi, zielenieje świat."

18-03-2018

Kreatywne zabawy

Piłeczki na taśmie to bardzo atrakcyjna zabawa. Dzieci przyklejały kolorowe piłeczki na taśmę, odklejały, a następnie musiały pozbierać piłeczki z podłogi. Dzieci podczas zabawy uczą się koordynacji ruchowej i równowagi.

18-03-2018

Przebiśnieg - wiosenna praca dla dzieci

Wiosna zbliża się dużymi krokami, więc dzieci przygotowały prace plastyczną o tematyce wiosennej. Z rurek powstały łodygi, a z płatków higienicznych dzieci przykleiły kwiatki. W ten sposób powstały piękne przebiśniegi.

18-03-2018

Zabawa sensoryczna - kolorowe spaghetti

W tym tygodniu dzieci świetnie bawiły się kolorowym makaronem. Miały do dyspozycji talerzyki, kubeczki, łyżeczki i oczywiście makaron.

16-03-2018

Przygotowania do Wielkanocy

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji postanowiliśmy zrobić wielkanocne zające z plastikowych butelek.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...