Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

11-06-2017

Eksperymenty w żłobku

Najlepszym sposobem zaspokojenia naturalnej ciekawości dziecka są zabawy badawcze i eksperymenty o charakterze badawczym. Stanowią one podstawę wielokierunkowego rozwoju dziecka. Takie właśnie doświadczenia odbyły się w żłobku.

10-06-2017

Zabawy w Bajtusiu

Po raz trzeci dzieci ze starszej grupy żłobkowej zawitały w sali zabaw " Bajtuś " ..

05-06-2017

Urodziny Mikołaja.

Mikołajku,  w Dniu Urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu oraz spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń :-)

05-06-2017

Maluszki na stadionie.

W Dniu Dziecka Maluszki wraz z opiekunkami wybrały się na duży stadion. Grały w piłkę, bawiły się balonami i wiatrakami, które na wietrze pięknie się kręciły. Zrywały też stokrotki z których Panie plotły wianki:-)

04-06-2017

Zabawy na świeżym powietrzu

Słonaczna pogoda za oknami,więc jak najwięcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu.A oto nasze zabawy :)

04-06-2017

Dzień dziecka i wyjście na lody

Z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się wspólnie na długo wyczekiwane lody .Pogoda dopisała ,wiec na trawce zjedliśmy pyszne ,słodkie lody śmietankowe . Lody wszystkim bardzo smakowały .Na koniec dnia wszystkie dzieci otrzymały prezenty-niespodzianki .Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka

04-06-2017

Biedroneczki są w kropeczki

W tym tygodniu tematem pracy plastycznej były biedronki .Dzieci wykonały biedronki z plastikowych talerzyków. Czerwoną farbą pomalowały talerzyki ,następnie przyklejały oczka i buźkę , na końcu jeszcze tylko kropeczki i już gotowe są biedroneczki :)

31-05-2017

Podwodny świat oczami Maluszków.

Morze, kolorowe rybki, kraby, piasek i  muszelki tworzą nasz obraz podwodnego świata.

29-05-2017

Mini piknik maluszków.

Korzystamy z pięknej pogody i jak najwięcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Po wyczerpujących zabawach odpoczywamy w cieniu zajadając smaczne i zdrowe owoce:)

26-05-2017

Filharmonia

W czwartek dzieci wybrały się na filharmonię do zaprzyjaźnionego przedszkola. Od tego dnia każdy dzielny "żłobkowicz" wie jak wygląda pianino, puzon oraz obój.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...