Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

07-04-2017

Język migowy w żłobku

W czwartek odwiedziła nas Pani Maria Pilińska ,która zapoznała dzieci z językiem migowym .

07-04-2017

Wycieczka do Bajtusia

W środę wybraliśmy się na wycieczkę do sali zabaw "Bajtuś ".Dzieci od rana z niecierpliwością wyczekiwały autobusu ,który ich zawiezie do Bajtusia . Jazda autobusem sprawiła dzieciom dużo radości.

07-04-2017

Dzień marchewki

We wtorek obchodziliśmy w żłobku Dzień Marchewki ,dlatego prawie wszyscy założyli na siebie coś w kolorze marchewkowym.

07-04-2017

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

02.04.2017 to Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Z okazji tego dnia odwiedziła nas mama Zuzi i przyniosła ciekawe bajeczki. Dziękujemy za poświęcenie czasu i przeczytanie bajki,którą dzieci z ciekawością słuchały.Następnie dzieci same przeniosły się w świat bajek i swoich ulubionych bohaterów.

07-04-2017

Ścieżka sensoryczna

W piątek na zajęciach dzieci miały za zadanie przejść po tak zwanej ścieżce sensorycznej. W kartonowych pudłach znajdowały się : wata , liście ,kamienie ,piłeczki ,ziemia ,gazety , folia bombelkowa , styropianowe kulki i na końcu ciepła woda .

31-03-2017

Montessori

Dzieci czerpią najwięcej radości, kiedy rozwijają swoje pierwsze zdolności, a czują się najbardziej beztrosko, kiedy zapewnimy im swobodę i możliwości do dbania o siebie. Każde dziecko swobodnie na tacce z mąką malowało swój obrazek.

31-03-2017

Urodziny Majeczki

Urodziny Majeczki !!!!!!!!!!życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i spełnienia marzeń! Zaśpiewaliśmy Majeczce: sto lat !, a nasza solenizantka poczęstowała nas pysznymi słodkościami ;)

31-03-2017

Wiosenne tulipanki

W środę dzieci wykonały pracę plastyczną pt. "Wiosenne tulipany". Zielonymi kredkami pomalowały listki a kontur kwiatków wykleiły plasteliną. Takie prace plastyczne usprawniają motorykę małą.

31-03-2017

Zabawy kolorowym makaronem

Tym razem do ćwiczenia motoryki małej użyliśmy kolorowego makaronu spaghetti. Początkowo dzieci były bardzo sceptycznie nastawione do takiej zabawy, ale po krótkim czasie przekonały się , że to jest świetne zajęcie.

31-03-2017

Wizyta u fryzjera

We wtorek dzieci ze starszej grupy żłobkowej wybrały się do zakładu fryzjerskiego pani Krystyny Tumiłowicz i pani Małgorzaty Kazmierczak .

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...