Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

21-12-2019

Choinka- praca plastyczna

Prosta i efektowna świąteczna praca plastyczna wykonana na kolorowej kartce. Kilka ażurowych trójkącików i choinka gotowa.

14-12-2019

Uczymy się angielskiego

W piątek 13 grudnia odwiedziła naszą grupę mama Kuby, która jest nauczycielem. Na początku dzieci nauczyły się przedstawiać po angielsku. Następnie były wspólne zabawy, piosenki oczywiście w języku angielskim.

14-12-2019

Ubieramy choinkę

Dzień ubierania choinki w naszej grupie jest wyjątkowy. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zawieszały ozdoby, a gdy choinka była pięknie udekorowana, to w sali zapanował świąteczny nastrój.

14-12-2019

Pieczemy pierniczki

Dzisiaj w naszym żłobku unosił się zapach korzennych przypraw. Był to pracowity dzień, bowiem dzieci piekły pierniczki. Poznały składniki i sposób wykonania ciasta.

14-12-2019

Wspólne kolędowanie

We wtorek 10 grudnia w Żłobku Miejskim odbyło się wspólne kolędowanie, które wprowadziło wszystkich w nastrój świąt Bożego Narodzenia. Przy pięknej scenerii w szopce przy żłóbku, pani Dyrektor, panie opiekunki oraz dzieci z dwóch grup żłobkowych zaśpiewały kolędę – Dzisiaj w Betlejem.

12-12-2019

Praca plastyczna- Renifer

Renifer Rudolf czerwony nosek miał Z Mikołajkowymi saniami po niebie gnał Oj ciężkie te sanie są bo wielki worek z prezentami wiozą Musi się śpieszyć renifer mały , aby wszystkie dzieci na czas...

12-12-2019

Praca plastyczna- Mikołaj

Mikołaju, Mikołaju Zejdź z niebieskich chmur! Grzecznym dzieciom pod poduszki Moc prezentów włóż!

12-12-2019

Zabawa Mikołajkowa w żłobku młodszym

Dnia 6 grudnia, zgodnie z tradycją w żłobku młodszym, odbyła się zabawa Mikołajkowa. Dzieciaczki były cudownie przebrane, a w strojach przeważał kolor czerwony. Zabawa była bardzo udana. Dzieci...

12-12-2019

Dzień Górnika u maluszków

Z okazji Dnia Górnika, czyli słynnych Barbórek, które przypadają na 4 grudnia, dzieci z grupy młodszej stworzyły pociąg wiozący węgiel. Każdy maluszek miał swój wagonik z...

07-12-2019

Wizyta św. Mikołaja w Żłobku

W piątek 6 grudnia odwiedził nas św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Dzieci wypatrywały Mikołaja przez okno i nasłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka, co świadczyło, że zbliża się Mikołaj.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...