Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

08-03-2020

Kolorowe pomponiki

Kreatywne zabawy z pomponikami z użyciem pęsety to najlepsza forma do ćwiczeń prawidłowego chwytu. Zabawa ta wiąże się z dużą precyzją. Dziecko musi zrozumieć ruch zaciskania i puszczania, który jest jednocześnie ruchem napinania i rozluźniania ręki.

08-03-2020

Wielkie pranie

Zabawa muzyczna z interpretacją ruchową piosenki pt. Praczki. Wieszamy pranie - zabawa sprawnościowa, w której dzieci za pomocą klamerek przypinają do rozwieszonych sznurków pranie.

01-03-2020

Niedźwiedź Polarny

Grube futro, zamieszkuje Arktykę i jest największym żyjącym współcześnie niedźwiedziem. Mowa tu o niedźwiedziu polarnym. Z okazji Światowego Dnia Niedźwiedzia Polarnego dzieci wykonały pracę plastyczną. Zapraszamy do oglądania prac.

01-03-2020

Dzień Dinozaura

26 lutego spędziliśmy wspaniały dzień w świecie dinozaurów. Tego dnia zorganizowaliśmy dla dzieci ciekawe zajęcia i zabawy: czytaliśmy bajki, chodziliśmy po śladach i w butach dinozaurów, szukaliśmy ich w jaskiniach.

01-03-2020

Metoda Montessori

Rysowanie w kaszy to nie tylko forma rozrywki, ale także doskonałe ćwiczenie multisensoryczne. Koordynuje rękę i oko, wspomaga motorykę małą oraz jest wstępem do nauki pisania. Taca oraz kasza manna w połączeniu z kreatywnością dzieci okazała się twórczym, ciekawym zajęciem.

29-02-2020

Pojazdy

Mam w szufladzie resoraka, Czerwonego kadilaka, Lśniący zderzak, wielkie koła, Pojeździmy ? do mnie woła... Kierownica, gaz, hamulec, Wyobraźni muszę ulec, Wsiadłem weń i mimochodem, Jadę swoim samochodem !!!

29-02-2020

Dzień kota w młodszym żłobku

Kotek Puszek z czarną łatką Dziś w przedszkolu był z Agatką A z kieszeni u fartuszka Wyglądały małe uszka Nagle ruszył się fartuszek Na podłogę skoczył Puszek Teraz kotku będziesz z nami My już...

23-02-2020

Bawimy się kolorami

Celem zabawy jest utrwalanie podstawowych nazw kolorów oraz ich segregowanie za pomocą kolorowych piłeczek. Zadaniem dzieci było wyłowić łyżką piłeczkę i wrzucić ją do odpowiedniego kosza np. czerwona piłka- czerwony kosz.

23-02-2020

Kotki

Praca plastyczna. Dzieci pokolorowały kredkami kota, a brzuszek wykleiły biało-czarną bibułką.

23-02-2020

Dzień kota

18 lutego obchodziliśmy Dzień Kota. To właśnie kotki tego dnia były głównymi bohaterami. Wiele radości sprawiły dzieciom kocie zabawy z kłębkiem wełny, picie mleczka z miseczki oraz koci spacerek przy piosenkach o kotkach. Było też odgrywanie scenek z bajki Stanisława Jachowicza pt. ,,Chory kotek’’.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...