Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

26-05-2019

Zabawy na przedszkolnym placu zabaw

Nasze dzieci uwielbiają zabawy pod gołym niebem. Tym razem bawiliśmy się na przedszkolnym placu zabaw, co dało dzieciom dużo radości i relaksu.

26-05-2019

Kwiatki na Dzień Matki

Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami, więc na pracę plastyczną dzieci pomalowały kwiatki kolorowymi kredkami.

26-05-2019

Woreczki sensoryczne

Zabawy sensoryczne dostarczają różnorodnych bodźców do rozwoju zmysłów oraz poszerzają jego doznania. Tym razem do zabawy wykorzystaliśmy żelowe woreczki sensoryczne. Dzieci dotykały, rozcierały i przeciskały przez palce, co wspomaga małą motorykę.

24-05-2019

Lody dla ochłody

Lody, lody dla ochłody! Czy to dzieci, czy dorośli każdy z nas uwielbia je tak samo, a zwłaszcza w upalne dni. Nasze dzieci wykonały smakowite lody na patyku oraz w rożku. Aż chcę się je zjeść!

24-05-2019

Zabawy na sali

Gdy za oknem pada deszcz, Nasze maluszki ładują swoje baterie bawiąc się na sali. Klocki, zabawki, hula-hop to jest to!

19-05-2019

Wyścigi z piłeczkami

Ruch to zdrowie! W żłobku często odbywają się różne zabawy ruchowe. Jedna z nich to ściganie się w tym, kto pierwszy dobiegnie do mety, trzymając w rączce łyżkę z piłką:)

19-05-2019

Uśmiech na brudnej buzi, czyli zabawy sensoryczne

W czwartek w żłobku miało miejsce "czyste szaleństwo", czyli zabawy z mąką...i nie tylko. Miski, łyżki, sitka - wszystko to daje nieograniczone możliwości zabawy. To sama radość i frajda dla dzieci:)

19-05-2019

Teatrzyk lalek pt.:"Narcyz ratuje Różyczkę".

15 marca do przedszkola przyjechał teatrzyk lalek pt.:"Narcyz ratuje Różyczkę". Wiemy już, że nie wolno rozmawiać i oddalać się od domu z nieznajomymi. Dzieci ze starszego żłobka dziękują za wspólną zabawę.

19-05-2019

Gimnastyka w starszym żłobku

W tym tygodniu odbyły się bardzo ciekawe zajęcia gimnastyczne. Zadaniem takich form zabaw przy użyciu różnych przyrządów gimnastycznych jest przede wszystkim rozwijanie sprawności fizycznej u dzieci.

14-05-2019

Ślimak, ślimak...

„Mój ślimaku, pokaż rożki, Dam ci sera na pierożki”. Ale ślimak się opiera: „Nie chcę sera, nie jem sera!” „Pokaż rożki, mój ślimaku, Dam ci za to garstkę maku”. Ślimak chowa się w skorupie. „Głupie żarty, bardzo głupie”. Jan Brzechwa

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...