Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

04-06-2017

Zabawy na świeżym powietrzu

Słonaczna pogoda za oknami,więc jak najwięcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu.A oto nasze zabawy :)

04-06-2017

Dzień dziecka i wyjście na lody

Z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się wspólnie na długo wyczekiwane lody .Pogoda dopisała ,wiec na trawce zjedliśmy pyszne ,słodkie lody śmietankowe . Lody wszystkim bardzo smakowały .Na koniec dnia wszystkie dzieci otrzymały prezenty-niespodzianki .Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka

04-06-2017

Biedroneczki są w kropeczki

W tym tygodniu tematem pracy plastycznej były biedronki .Dzieci wykonały biedronki z plastikowych talerzyków. Czerwoną farbą pomalowały talerzyki ,następnie przyklejały oczka i buźkę , na końcu jeszcze tylko kropeczki i już gotowe są biedroneczki :)

31-05-2017

Podwodny świat oczami Maluszków.

Morze, kolorowe rybki, kraby, piasek i  muszelki tworzą nasz obraz podwodnego świata.

29-05-2017

Mini piknik maluszków.

Korzystamy z pięknej pogody i jak najwięcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Po wyczerpujących zabawach odpoczywamy w cieniu zajadając smaczne i zdrowe owoce:)

26-05-2017

Filharmonia

W czwartek dzieci wybrały się na filharmonię do zaprzyjaźnionego przedszkola. Od tego dnia każdy dzielny "żłobkowicz" wie jak wygląda pianino, puzon oraz obój.

26-05-2017

Kwiatuszki na Dzień Mamy

W środę dzieci wykonały kolorowe kwiatuszki dla mamy. Przyklejały zielone listki a płatki ozdabiały kolorowymi naklejkami. Dzieci wręczały także drobny upominek w postaci korali w dniu święta mamy. Z okazji Dnia Mamy dzieci ze żłobka oraz panie życzą wszystkim mamom spełnienia najskrytszych marzeń.

26-05-2017

Teatrzyk " Czerwony Kapturek"

We wtorek odbył się w żłobku teatrzyk pt ; "Czerwony Kapturek" . Dzieci z uwagą i zaciekawieniem śledziły losy samego kapturka , babci i wilka. Dzieciom bardzo podobał się teatrzyk , oklaskom nie było końca.

26-05-2017

Urodziny Blanki

Blaneczko, w Dniu Urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu oraz spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń :-)

22-05-2017

Ranczo Grapa

W piątek 19 maja 2017 r.dzieci wraz z rodzicami wybrały się na wycieczkę na Ranczo Grapa,które znajduje się w miejscowości Nowe Łąki koło Pielgrzymki.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...