Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

02-02-2019

Poznajemy instrumenty muzyczne

W tym tygodniu na zajęciach dzieci poznały różne instrumenty muzyczne: bębenek, tamburyno, grzechotkę,dzwonki, trąbkę, flet i cymbałki. Dzieci, grając na instrumentach, stworzyły prawdziwą orkiestrę muzyczną.

02-02-2019

Zabawy stolikowe

Dzieci ze żłobka bardzo lubią zabawy stolikowe. Układają puzzle, tworzą różne budowle z klocków. Układanie puzzli świetnie rozwija zdolności przestrzenne. Dzieci ćwiczą także pamięć i koncentrację. Bawiąc się doskonalą sprawność małych rączek.

30-01-2019

Finał IX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego.

Dnia 15 stycznia w naszej szkole odbył się IX Finał Powiatowego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów klas VIII i III gimnazjum. Tematem konkursu była „Moja Niepodległa mała i duża Ojczyzna”.

30-01-2019

„Niezwykłe przygody Foczki akrobatki”

W miniony wtorek starszaki z naszego przedszkola oglądały w MDK w Lubaniu spektakl teatralny pt. „Niezwykłe przygody Foczki akrobatki”, który miał charakter edukacyjno-wychowawczy.

30-01-2019

Nie lada to gratka – Dzień Babci i Dziadka.

”Uwielbiam, gdy czytacie mi książeczki, lub gdy opowiadacie bajeczki. Lubię, gdy na kolanach mnie sadzacie i na każdą psotę zawsze się zgadzacie. Lubię, gdy uśmiechacie się do mnie, po prostu kocham Was ogromnie!” Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas...

29-01-2019

Dokarmiamy ptaszki

Dokarmianie ptaków, szczególnie zimą, jest jedną z najbardziej rozpowszechnianych form ochrony ptaków. Dzieciom sprawia to ogromną radość, kiedy mogą wrzucić do karmnika różne ziarenka czy zawiesić na gałązce słoninkę dla sikorek.

29-01-2019

Bal karnawałowy w lubańskiej Jedynce

Karnawał jest czasem wyjątkowej zabawy. Czekają na niego wszyscy uczniowie. W dniach 24 i 25 stycznia br. odbył się bal karnawałowy dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

28-01-2019

Bezpieczne ferie

W ostatnim dniu, przed zimowymi feriami 2019, uczniowie klas młodszych SP2 uczestniczyli w zajęciach pod hasłem : „Dobre rady na zimowe wypady”.

28-01-2019

„Kto nam pomaga?”

W ramach projektu edukacyjnego „Poznajemy zawody”, uczniowie klas 1a,1b oraz klasy 3 z SP2 w Lubaniu uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez p. Natalię Gołąb –strażnika Straży Miejskiej w Lubaniu.

28-01-2019

Matematyczne zabawy

Uczniowie klasy I b aby nauczyć się matematyki, korzystają z rożnych form aktywności - wycinają, rysują, rozwiązują rebusy i grafy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...