Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

13-04-2017

Wielkanocne Niespodzianki w PM Nr 1

"Święta idą święta, Święta Wielkanocne- Wszystkim tu składamy życzenia gorące "

13-04-2017

Zabawy z wielkanocnym zającem

Do Przedszkola Miejskiego nr 5 w Lubaniu zawitał zajączek wielkanocny.

13-04-2017

Z Akademii wyruszamy i serdeczne życzenia składamy!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych mali Akademicy wraz z przedszkolnymi maskotkami wyruszyli do zaprzyjaźnionych instytucji i urzędów, aby życzyć wszystkim zdrowej, spokojnej i radosnej Wielkanocy! :) Było nam bardzo miło po raz kolejny odwiedzić tak zacne osoby! :)

13-04-2017

"Z wesołego Zająca śmiejemy się bez końca!"

Przedstawiamy zajączka w grupie malutkich akademickich Żabeczek! :)

13-04-2017

"Kurczaczki się spotkały i od zajączka prezenty dostały!"

Przyszedł czas na prezentację zajączka w grupie Akademickich Motyli - było bardzo wesoło!

12-04-2017

Wielkanocne koszyczki maluszków.

"Oby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało, by szyneczka nie tuczyła, atmosfera była miła, a zajączek uśmiechnięty - przyniósł wreszcie te prezenty!"

12-04-2017

Warsztaty wielkanocne

Chcąc podtrzymać tak cudownie rozpoczęty wczoraj klimat nadchodzących świąt wielkanocnych - dzisiaj wszystkie dzieci ze Słonecznego Przedszkola wzięły udział w warsztatach kreatywnych "Pisanki - kraszanki "

12-04-2017

,,Kolorowe jajka – czyli o tym kiedy kury są szczęśliwe”- warsztat ekologiczny

Zbliża się Wielkanoc. To czas, kiedy na naszych stołach królować będą jajka, i te białe i te piękne kolorowe. Niewiele osób podczas świątecznych przygotowań zastanawia się, w jakich warunkach żyły kury, które zniosły kupowane przez nas jajka.

12-04-2017

Ciekawe warsztaty

6 kwietnia uczniowie klas 1.a i 3.c uczestniczyli w kolejnych warsztatach przyrodniczych organizowanych przez Karkonoskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Szklarskiej Porębie.

12-04-2017

GDY DOROSNĘ BĘDĘ …

Wczesnym rankiem 05.04.2017r. klasę III d odwiedził Pan Marek Podczasza- tata Damiana. Przez cały tydzień w ramach bloku tematycznego „Gdy dorosnę będę…” poznawaliśmy różne zawody.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...