Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

23-06-2017

Zabawy z ciastoliną

We wtorek na zajęciach dzieci wspólnie robiły ciastolinę . .

23-06-2017

Próby przed występami

Dzieci ze starszej grupy żłobkowej od dłuższego czasu ćwiczą codziennie przed występem na Dni Lubania i przed występem z okazji zakończenia roku szkolnego .

22-06-2017

Dla Ciebie Tato! - PM1

Jedynkowe przedszkolaki przez cały tydzień przygotowywały niespodzianki dla swoich tatusiów z okazji zbliżającego się święta Taty. Przygotowywały laurki, śpiewały piosenki i tańczyły. Było gwarnie i wesoło.

22-06-2017

Rajd rowerowy na zakończenie klasy czwartej.

Uczniowie klasy czwartej wraz z wychowawcą , w dniu dzisiejszym uczestniczyli w klasowym rajdzie rowerowym, pod hasłem „Czytanie na polanie”.

22-06-2017

Odkrywamy świat fizyki

21 czerwca gościliśmy w naszej szkole uczniów z lubańskiego „Mickiewicza” wraz z opiekunem panią Beatą Watras.

22-06-2017

Zielona Szkoła w Zamku

Na przełomie maja i czerwca uczniowie klasy 2d i 3c pojechali na Zieloną Szkołę do Zamku w Mosznej. Podczas pobytu chłopcy mogli wcielić się w rolę rycerzy. Natomiast każda dziewczynka spełniła swoje marzenie zostając księżniczką.

22-06-2017

Przedszkole opuszczamy i ostatnią zieloną noc w Akademii spędzamy!

"My przedszkolaki przysięgamy tej nocy prezentować pogodę ducha, dobry humor i okrutną chęć zabawy. Nie będziemy marudzili, narzekali, płakali i pokażemy jacy jesteśmy wspaniali!"

22-06-2017

Po Akademii śmiech biega wesoły, wkrótce go zabierzecie ze sobą do szkoły...

20 czerwca w Akademii Malucha odbyła się wyjątkowa i bardzo wzruszająca uroczystość - pożegnaliśmy naszych najstarszych wychowanków. W tym dniu zakończył się ich pierwszy, ale jakże ważny etap życiowej edukacji.

20-06-2017

"Brzydkie kaczątko " - bajka- PM1

16 czerwca "jedynkowe" przedszkolaki spędziły bardzo mile przedpoludnie.

20-06-2017

,,Ratujemy i uczymy się ratować” w SP2.

Wspaniałym podsumowaniem całorocznych zajęć ,,Koła Małych Ratowników” , a dla innych lekcją rozwagi w ramach przygotowań do wakacji, były zajęcia otwarte przygotowane przez panią Annę Witukiewicz.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...