Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

06-06-2017

Starszaki z PM 3 na spotkaniu pod hasłem „ Czytanie zbliża”

5 czerwca trójkowe przedszkolaki z grupy V odwiedziły Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Lubaniu, biorąc udział w XVI Ogólnopolskim Tygodniu Czytania Dzieciom pod hasłem „Czytanie zbliża”.

06-06-2017

Certyfikat dla PM 3 w „Światowym Dniu Ochrony Środowiska Naturalnego”

Piątego czerwca PM 3 zakończyło (rozpoczętą dwa miesiące wcześniej) IX edycję programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury”.

06-06-2017

Festyn Rodzinny w PM 3

Drugiego czerwca odbył się w naszym przedszkolu „Festyn Rodzinny”, który był okazją do integracji różnych środowisk i społeczności lokalnej oraz spędzenia wolnego czasu w gronie rodzinnym. Imprezę poprowadził Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu – pan Bartosz Kuświk.

06-06-2017

Sukcesy uczniów w Indywidualnych Igrzyskach Lekkoatletycznych Dziewcząt i Chłopców

Maj i czerwiec to czas rozgrywania najważniejszych zawodów lekkoatletycznych – finałów strefowych i dolnośląskich. Nasi zawodnicy doskonale spisali się w sportowej rywalizacji.

05-06-2017

Już zabawy nadszedł czas NOWOLANDIA wita Was.

Kolejny już raz rodzice uczniów klasy IIb ,zorganizowali dla swych pociech pełne wrażeń i wspólnej zabawy spotkanie integracyjne. Tym razem był to wyjazd do Zgorzelca , do pełnej atrakcji ,, Nowolandii”.

05-06-2017

Tydzień Czytania Dzieciom w SP2.

W ramach przypadającego w dniach 3 – 10.06 2017, XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem ,,Czytanie zbliża”, zaprosiliśmy do udziału w akcji pracowników naszej szkoły.

05-06-2017

Festyn Rodzinny w SP3

W dniu 3 czerwca odbył się w Szkole Podstawowej Nr 3 Festyn Rodzinny. Oprócz udziału w różnych konkurencjach, dzieci miały okazję uczestniczyć w pokazie pierwszej pomocy. Dziękujemy Pani Ani Szklanej...

05-06-2017

,,Rozśpiewany czwartek” w SP2 – podsumowanie.

Wyjątkowo w piątek, 2 czerwca br. zmagaliśmy się po raz ostatni, z muzycznymi prezentacjami klas I – VI.

05-06-2017

Urodziny Mikołaja.

Mikołajku,  w Dniu Urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu oraz spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń :-)

05-06-2017

Maluszki na stadionie.

W Dniu Dziecka Maluszki wraz z opiekunkami wybrały się na duży stadion. Grały w piłkę, bawiły się balonami i wiatrakami, które na wietrze pięknie się kręciły. Zrywały też stokrotki z których Panie plotły wianki:-)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...