Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

06-04-2018

Dzien Tęczy w PM 1

03.04. 2018r. w naszym przedszkolu urządziliśmy "tęczowy dzień."

06-04-2018

W salonie fryzjerskim

W ramach programu edukacji społecznej „Lubię Lubań”, uczniowie kl. III b z SP2, wraz z wychowawczynią ,odwiedzili salon kosmetyczno–fryzjerski, a tam… działy się cuda.

05-04-2018

Wycieczka do Zdrojowego Teatru Animacji

Dnia 4 kwietnia wybraliśmy się na wycieczkę do Zdrojowego Teatru Animacji w Jeleniej Górze na spektakl pt."Koziołek Matołek".

05-04-2018

„Święta tuż, tuż…” – zajęcia otwarte dla rodziców maluszków z PM3

Dnia 29 marca w najmłodszej grupie wiekowej miały miejsce zajęcia otwarte dla rodziców dzieci z I grupy. Były to zajęcia muzyczno-ruchowe z użyciem instrumentów perkusyjnych i drewnianych pałeczek do wystukiwania rytmu.

05-04-2018

Marchewkę chrupiemy, bo zdrowi być chcemy

5 kwietnia od rana w naszych salach było marchewkowo- pomarańczowo. Świętowaliśmy bowiem ,,Dzień Marchewki”, a wszystko to za sprawą realizowanego w naszym przedszkolu programu edukacyjnego ,,Kubusiowi Przyjaciele Natury”.

05-04-2018

Pierwsze wyjście maluszków na taras

Korzystając z przepięknej pogody nasze maluszki bawiły się na tarasie.

05-04-2018

Dzień książki w młodszym żłobku

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci Święto obchodzone co roku 2 kwietnia, w dzień urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena. Dzień ten ma na celu rozpowszechnienie książek dla dzieci oraz wspieranie czytania dla najmłodszych.

05-04-2018

Dzień marchewki u maluszków

„Raz dzieci pytały marchewkę, Dlaczego jest marchewkowa? A marchewka na to: Nie lubię chorować, Kto mnie będzie jadł, Pożyje wiele długich lat, Piękną cerę jemu dam, Bo o cerę i oczy dbam. Kto z marchewką dobrze żyje, Ten ma siłę i długo pożyje”.

04-04-2018

"Wielkanocna przygoda Kurki Złotopiórki, Baranka i Zajączka" w Słonecznym Przedszkolu

Jak co roku przed Świętami Wielkanocnymi do Słonecznego Przedszkola przykicał Zajączek z podarunkami. Tym razem przyprowadził gości w postaci Kurki Złotopiórki, Baranka, a także... Techno Kurczaków. Co z tego wyszło? Zobaczcie sami :)

03-04-2018

Kolorowe jajka - warsztaty ekologiczne w RCEE

29 marca przedszkolaki z grupy III wzięły udział w warsztatach ekologicznych zorganizowanych przez RCEE w Lubaniu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...