Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

02-12-2018

Profilaktycznie w SP 2

W dniach 22-26 listopada w naszej „Dwójce” uczniowie klas IV- VIII wzięli udział w zajęciach profilaktycznych, pt. „Chcę zdrowo i bezpiecznie żyć”. Prowadzącym zajęcia był p. Aleksander Matusiak- specjalista ds. uzależnień z Krakowa.

02-12-2018

Andrzejkowe wróżby -PM 1

W miniony piątek (30.11) nasze przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych.

01-12-2018

Andrzejki w żłobku

W piątek odbyły się w żłobku Andrzejki. To był dzień pełen atrakcji i niespodzianek. Przyszła do nas prawdziwa wróżka:) Pokazała dzieciom wiele radosnych zabaw i wróżb."Hokus-pokus, czary-mary, niech się spełnią andrzejkowe czary."

01-12-2018

Statki na wodzie

W czwartek miały miejsce zajęcia przy użyciu wody. Dzieci puszczały statki na wodzie, dmuchały w piórka, robiły bąbelki i fale z wody. Zabawa przyniosła dzieciom wiele radości, a przy tym wpływa ona na rozwój zdolności poznawczych.

01-12-2018

Zabawy z kocem

W środę odbyły się ćwiczenia w oparciu o Metodę Ruchu Rozwijającego-zabawy z kocem. Kocem można się bawić na wiele sposobów, np tunel z koca, naleśnik, huśtawka, foczki itd. Dzieci bardzo chętnie brały udział w tych zajęciach i doskonale się bawiły.

01-12-2018

Zajęcia z makaronem

Zajęcia przy użyciu makaronu to świetne ćwiczenie rozwijające sprawność dłoni. Takie właśnie zajęcia odbyły się w żłobku, czyli tzw łowienie rybek. Poprawiają one motorykę małą i przygotowują do nauki pisania, a także ćwiczą skupienie uwagi.

30-11-2018

Der Teddybär - Tag Kindergarten "Akademia Malucha" in Luban

Nasze przedszkole bierze udział w międzynarodowym projekcie "Groß und Klein", w ramach którego grupy Misiaczków i Motylków zorganizowały obchody Dnia Pluszowego Misia.

29-11-2018

Konkurs fotograficzny „To wszystko Polska”

Na przełomie października i listopada, w naszym przedszkolu przeprowadzony został konkurs fotograficzny w ramach realizowanego projektu „Piękna Nasza Polska Cała”.

29-11-2018

„Według przepisu Babci lub Dziadka”

29 listopada grupa integracyjna zrealizowała zadanie nr 10 „Według przepisu Babci lub Dziadka’ w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Piękna nasza Polska cała”.

29-11-2018

„W iglastej sukience przez liście – o jeżu i jego trybie życia”

27.12.2018r. grupa integracyjna uczestniczyła w zajęciach przyrodniczych w RCEE w Lubaniu. Tematem przewodnim była sylwetka jeża a także jego zadania i rola w środowisku naturalnym .

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...