Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

09-02-2018

Tłusty Czwartek w SP3

Wczoraj uczniowie naszej szkoły stwierdzili, że  jest ich ulubiony czwartek w roku- Tłusty Czwartek.  Z tej okazji Rada Rodziców poczęstowała każdego słodkim przysmakiem-...

09-02-2018

Spektakl teatralny „Alicja w zaczarowanej krainie”

8 lutego 2018r. starsze dzieci z naszego przedszkola wybrały się do MDK w Lubaniu na spektakl „Alicja w zaczarowanej krainie” w wykonaniu Zespołu Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa.

09-02-2018

W karnawale same bale

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. Dla nich bal karnawałowy to dzień często wyczekiwany przez wiele tygodni.

08-02-2018

Ach, co to był za bal.......przebierańców

Kolorowe kostiumy, bajkowy wystrój, wspaniała muzyka oraz oczywiście masa uśmiechniętych i zadowolonych twarzy – tak w skrócie można opisać to, co wydarzyło się w naszym przedszkolu.

08-02-2018

Tłusty czwartek w młodszym żłobku

Tradycja "tłustego czwartku" wpisuje się również w zwyczaje naszego żłobka. Dzieci z okazji tego słodkiego dnia wykonały samodzielnie pączuszki,które pomalowały farbami i posypały pyszną czekoladą.

08-02-2018

O budżecie domowym

W ramach zajęć z minibankowości dla najmłodszych uczniowie klasy III a i III b z SP2 wraz z wychowawczyniami uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez pracownika banku PKO BP w Lubaniu.

08-02-2018

Drodzy Panowie, Drogie Panie dziś pysznych pączków zajadanie!

Dzisiejszego dnia mali Akademicy świętowali Tłusty Czwartek. Już od samego rana zajadali pyszne i bardzo słodkie pączki. A wszystko po to, aby tradycji stało się zadość, bo w myśl staropolskiego przysłowia: "Pączki nie jemy żeby się tyło, tylko żeby nam szczęśliwie było".

07-02-2018

Biblioteka u nas

31.01.2018r. nasze przedszkole odwiedziły panie Marta i Sandra z Miejskiej Biblioteki w Lubaniu.

07-02-2018

Babciu , Dziadku żyjcie - 100 lat!

Dużo czasu wolnego, samych przyjemności, Jak najmniej kłopotów i wiele radości! Nic do naprawiania, dźwigania, trzepania, Tylko miękki fotel i coś do chrupania.

07-02-2018

Serce dla Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest do kalendarza imprez przedszkolnych i obchodzony jest bardzo uroczyście.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...