Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

30-03-2019

Wiosenne kanapki w grupie VI

Dzieci sześcioletnie z PM nr 5 im . J. Tuwima w Lubaniu wykonywały pyszne kanapki . Pasta jajeczna to doskonały pomysł na śniadanie nie tylko w Wielkanoc. Przedszkolaki z grupy VI postanowiły przygotować wiosenną pastę jajeczną ze szczypiorkiem.

29-03-2019

Czytające mamy -"Mały Miś w świecie literatury" - PM 1

W Klubie Czytających Rodziców Małego Misia u starszaków gościliśmy mamusie: Idusi, Amelki oraz Ignasia, które przeczytały dzieciom piękne bajki.

28-03-2019

Musical ekologiczny

Z inicjatywy Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu najmłodsi uczniowie z SP2 w Lubaniu uczestniczyli w interaktywnym musicalu o tematyce ekologicznej, który został przygotowany przez Teatr Kultureska z Krakowa.

27-03-2019

Światowy Dzień Wody w grupie młodszej

Światowy Dzień Wody przypada na 22 marca. W tym dniu Nasze dzieci odkrywały tajemnice wody i jej znaczenie dla środowiska. Zajęcia przybrały oczywiście charakter zabawy i sprawiły maluszkom ogrom radości.

27-03-2019

Maluszki witają wiosnę

Maszeruje wiosna a ptaki wokoło lecą i świergoczą głośno i wesoło. Maszeruje wiosna w ręku trzyma kwiat, gdy go w górę wznosi zielenieje świat !   Nasze maluszki pięknie...

27-03-2019

Dzień Słońca u maluszków

Międzynarodowy Dzień Słońca co roku obchodzony jest 18 marca. Przez cały dzień królowały zabawy ze słońcem w roli głównej min. przy piosence „Słoneczko późno dzisiaj...

27-03-2019

"Skrzydlaty Odlot" - spektakl w MDK - PM 1

W dniu dzisiejszym nasze przedszkolaki wzięły udział w spektaklu interaktywnym zorganizowanym przez RCEE w Lubaniu.

26-03-2019

Wycieczka przedszkolaków do Urzędu Pocztowego - PM 1

We wtorek - 26 marca 6-latki odwiedziły Urząd Pocztowy w Lubaniu, aby między innymi wysłać paczkę z zebranymi monetami w akcji "Góra Grosza".

25-03-2019

PÓŁFINAŁ KONKURSU
„UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ”

W piątek, 22.03.19, uczniowie naszej szkoły po raz drugi przystąpili do Konkursu dla Dzieci i Młodzieży Zarządu Województwa Dolnośląskiego i Euroregionu Nysa „Uczę się bezpiecznie żyć”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze.

25-03-2019

Szkolny Konkurs Matematyczny w SP1

Dzieci chętnie sprawdzają swoje możliwości rywalizując nie tylko w swojej klasie, ale i w klasach równoległych. Dobrze i mądrze pojęta rywalizacja i zasłużone sukcesy są pięknym wyrazem pracy każdego nauczyciela i ucznia.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...