Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

08-01-2018

Orszak Trzech Króli

Uczniowie klas IV-VII Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaniu przygotowali jasełka bożonarodzeniowe pod opieką pań: Ewy Strączyńskiej, Elżbiety Golby i Katarzyny Wergieluk.

08-01-2018

Ścieżka sensoryczna w czwórce

Ścieżka sensoryczna to fragment zagospodarowanej przestrzeni, na której układane jest niejednorodne podłoże. Chodzenie po tak przygotowanym miejscu nie tylko masuje stopy, ale poprzez dotyk stymuluje wiele zmysłów.

08-01-2018

My się zimy nie boimy...

Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła! Szczypie w nosy, szczypie w uszy Mroźnym śniegiem w oczy prószy, Wichrem w polu gna! Nasza zima zła!

07-01-2018

Ćwiczenie z gumkami recepturkami

W tym tygodniu odbyły się ćwiczenia z zakresu terapii ręki, czyli motoryka mała. Do ćwiczenia użyliśmy gumek recepturek i rolek po papierze toaletowym.

07-01-2018

Fajerwerki noworoczne

Sylwester już za nami. Zarówno dorośli, jak i dzieci czekały na ten dzień. Zazwyczaj jest on pełen radości i zabawy. Jeszcze trwamy w tym posylwestrowym nastroju, więc dzieci stworzyły sztuczne ognie na papierze!

29-12-2017

Święta, święta…

Ostatni dzień przed przerwą świąteczną był dla społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaniu niezwykle uroczysty.

27-12-2017

Magia czytania w PM3

Choć za oknami śniegu brak, to takowa aura nie była w stanie przeszkodzić wyobraźni. Nasze przedszkolaki 27 grudnia tworzyły w myślach obrazy na podstawie bajki „Kraina Lodu. Ulepimy dziś bałwana?”.

24-12-2017

Świąteczne wianuszki

W czwartek dzieci, z pomocą pań, wykonały przepiękne kolorowe wianuszki, które zabrały ze sobą do domu.

24-12-2017

Wigilia w żłobku

W środę w żłobku odbyła się Wigilia Świąt Bożego Narodzenia. Wigilię obchodziliśmy w sposób tradycyjny.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...