Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

23-03-2017

Wizyta Burmistrza Miasta Lubań w Akademii Malucha.

22 marca Akademię Malucha odwiedził Burmistrz Miasta Lubań - Pan Arkadiusz Słowiński. Nasz miły gość uczestniczył w zajęciach zorganizowanych przez grupę Biedroneczek.

22-03-2017

Maluchy z SP2 w kinie ,,Wawel”.

22 marca br. uczniowie klas I – III po raz kolejny uczestniczyli w zajęciach edukacji filmowej, a po nich w projekcji filmu. Głównym tematem prelekcji przed filmem było: ,,Scenografia – jako plastyczne tło akcji”.

22-03-2017

Dzień Języków Obcych w Gimnazjum nr 2

Hello! Guten Tag! Bon dia! Bon jour! czyli Dzień Języków Obcych w Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Lubaniu.

22-03-2017

Konkurs literacki "Być wiernym jak Maria Magdalena ..."

Przed mieszkańcami Lubania ważne wydarzenie – we wrześniu 2017r. patronką naszego miasta oficjalnie zostanie św. Maria Magdalena. Nasza szkoła włączyła się w przygotowania związane z nadaniem patronatu.

22-03-2017

Spotkanie z myśliwym

Na początku marca dzięki uprzejmości pań Agnieszki Wierzbickiej i Agnieszki Łasicy z RCEE w Lubaniu uczniowie naszej szkoły mieli możliwość spotkania z myśliwym, był nim pan Eugeniusz Zdobylak. Spotkanie przebiegało pod hasłem „Jak opiekować się zwierzętami dziko żyjącymi w lesie?”

22-03-2017

Wiosna u maluszków.

Dzisiaj maluszki wiosnę przywitały, pięknymi baziami wesoło machały. Z kwiatuszkiem we włosach radośnie tańczyły, kolorową chustą pięknie się bawiły. I przyszła już wiosna do żłobka, do dzieci uciekaj  więc zimo - teraz słonko świeci!!!

22-03-2017

Gimnazjaliści czytają maluchom

Nasi gimnazjaliści po raz kolejny wzięli udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Dnia 9 marca 2017 roku roku uczniowie z Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Lubaniu gościli w Miejskim Przedszkolu nr 3 w Lubaniu, w starszej grupie.

22-03-2017

Konkursy i Prelekcja z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzach Wyklętych

„Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych ma być wyrazem hołdu dla żołnierzy drugiej konspiracji za świadectwo męstwa, niezłomnej postawy patriotycznej i przywiązania do tradycji niepodległościowych, za przelaną krew w obronie Ojczyzny.” Lech Kaczyński

22-03-2017

Tęczowe Ludki w Regionalnym Centrum Edukacji Ekologicznej

Tęczowe Ludki ze Słonecznego Przedszkola dowiedziały się dzisiaj sporo o ptakach zarówno tych dzikich jak i hodowlanych

22-03-2017

Warsztaty plastyczne w Ośrodku Wsparcia Dziennego

Dnia 22 marca starszaki z grupy V odwiedziły Ośrodek Wsparcia Dziennego w Lubaniu, aby uczestniczyć w warsztatach plastycznych prowadzonych przez panią Aleksandrę Janik i panią Agatę Śmigiel.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...