Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

09-02-2017

Zaproszenie Samorządu Uczniowskiego z SP2 .

W przedostatnim dniu zajęć dydaktycznych, przed zimowymi feriami, przedstawiciele naszego samorządu przypominali wszystkim o jutrzejszym spotkaniu w klubie ,,Tęcza”.

09-02-2017

,,Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe”- maluchy układają kodeks zimowego wypoczynku.

Na zajęciach z edukacji społecznej, uczniowie klasy IIb, bardzo chętnie i twórczo pracowali. Już w poniedziałek rozpoczynamy nasz zimowy relaks, należy więc pamiętać o kilku bardzo ważnych zasadach, które przypomnijmy sobie wszyscy:

09-02-2017

,,O bezpieczeństwie i nie tylko”, czyli na apelu wychowawczym w SP2.

Na kolejnym naszym wspólnym spotkaniu, które odbyło się w czwartkowy poranek, dokonaliśmy podsumowania I semestru nauki oraz przypomnieliśmy sobie kilka ważnych rad.

09-02-2017

Koncert "Świat zaklęty w strunach"

Po raz kolejny nasze przedszkole odwiedzili muzycy z Filharmonii Dolnoślaskiej.

09-02-2017

Pomagamy Aleksowi

Dnia 27.01.2017 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Lubaniu uczniowie klasy 4a zorganizowali akcję charytatywną podczas której sprzedawano słodkości. Dochód z akcji przeznaczony był dla chorego na Zespół Downa i białaczkę sześcioletniego Aleksa.

08-02-2017

Podopieczny SP3 znalazł nowy dom

Kochani! Życie naszego Tofika zmieniło się i los się do niego uśmiechnął! Psiak został adoptowany! Toficzek mieszka u ludzi, którzy go kochają. Schroniskowy kojec zamienił się w ciepły dom. BARDZO...

08-02-2017

Dzień Babci i Dziadka w SP3

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole zorganizowany przez klasę: IIA, IIB i III. Dużo się działo! Była : zumba , wierszyki, piosenki , galeria portretów i wiele innych atrakcji ! Dziękujemy wszystkim...

08-02-2017

SP 2 - ZAPISY DO KLAS PIERWSZYCH.

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba W LUBANIU.

08-02-2017

Teatrzyk dla przedszkolaków w SP 4

W piątek, 3 stycznia Szkoła Podstawowa nr 4 gościła u siebie najstarsze grupy z lubańskich przedszkoli. Zaprosiliśmy ich na przedstawienie pt. „Czerwone Kapturki” przygotowane przez koło teatralne „Teatrzyk Marzeń” oraz uczniów kl. III a i III b.

07-02-2017

Dzieci z grupy II PM 1- z wizytą w sklepie spożywczym

We wtorek dzieci z grupy II wybrały się do pobliskiego sklepu. Wizyta w sklepie spożywczym związana była z tygodniowym tematem pracy .

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...