Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

23-06-2017

Wyniki egzaminu gimnazjalnego

Choć to już końcówka działania gimnazjów, finałowy egzamin, jaki zdają gimnazjaliści pozostaje ważną rzeczą.

23-06-2017

Urodziny Jasia

Jasiu , w Dniu Urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu oraz spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń :-)

23-06-2017

Zabawy na stadionie dwóch grup żłobkowych

W czwartek wszyscy razem wybraliśmy się na stadion .Wzięliśmy ze sobą kocyki i dużo piłek .Graliśmy w piłkę na stadionie i bawiliśmy się z kolegami i koleżankami z młodszej grupy żłobkowej .

23-06-2017

Żółwie

Na zajęciach plastycznych dzieci zrobiły żółwie .Przyklejały oczka ,następnie z ciastoliny ulepiły skorupę. Własnoręcznie zrobione kolorowe żółwie dzieci zabrały ze sobą do domu.

23-06-2017

Zabawy z ciastoliną

We wtorek na zajęciach dzieci wspólnie robiły ciastolinę . .

23-06-2017

Próby przed występami

Dzieci ze starszej grupy żłobkowej od dłuższego czasu ćwiczą codziennie przed występem na Dni Lubania i przed występem z okazji zakończenia roku szkolnego .

22-06-2017

Dla Ciebie Tato! - PM1

Jedynkowe przedszkolaki przez cały tydzień przygotowywały niespodzianki dla swoich tatusiów z okazji zbliżającego się święta Taty. Przygotowywały laurki, śpiewały piosenki i tańczyły. Było gwarnie i wesoło.

22-06-2017

Rajd rowerowy na zakończenie klasy czwartej.

Uczniowie klasy czwartej wraz z wychowawcą , w dniu dzisiejszym uczestniczyli w klasowym rajdzie rowerowym, pod hasłem „Czytanie na polanie”.

22-06-2017

Odkrywamy świat fizyki

21 czerwca gościliśmy w naszej szkole uczniów z lubańskiego „Mickiewicza” wraz z opiekunem panią Beatą Watras.

22-06-2017

Zielona Szkoła w Zamku

Na przełomie maja i czerwca uczniowie klasy 2d i 3c pojechali na Zieloną Szkołę do Zamku w Mosznej. Podczas pobytu chłopcy mogli wcielić się w rolę rycerzy. Natomiast każda dziewczynka spełniła swoje marzenie zostając księżniczką.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...