Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

01-07-2017

Uroczyste zakończenie roku w żłobku

W piątek odbyła się w żłobku uroczystość zakończenia roku z udziałem Burmistrza Lubania Arkadiusza Słowińskiego, Pani Dyrektor Żłobka Miejskiego Jolanty Fiłki, personelu, rodziców, a przede wszystkim dzieci.

01-07-2017

Urodziny Antosi

Antosiu , w Dniu Urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu oraz spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń :-)

01-07-2017

Pokaz mody letniej

W środę odbyła się w żłobku prezentacja mody letniej. Dzieci przyniosły z domu kapelusze, czapeczki, okulary przeciwsłoneczne, ręczniki kąpielowe, koła do pływania, a nawet stroje kąpielowe. Dzieci pojawiły się na prawdziwym wybiegu i dumnie prezentowały swoje stroje :)

01-07-2017

Lody na patyku

Na zajęciach plastycznych dzieci przyklejały z kolorowego papieru lody na patyku. Następnie dekorowały je przyklejając kolorowe paski i posypując posypką :) Zajęcia plastyczne rozwijają sprawność motoryczną u dzieci. Ponadto kształcą wyobraźnię ,zdolność myślenia i zaspokajają potrzebę aktywności.

01-07-2017

Zajęcia metodą Marii Montessori

W tym tygodniu odbyły się zajęcia metodą Marii Montessori . Dzieci miały za zadanie przyczapiać klamerki do krawędzi koszyka lub pudełka, a potem pojedynczo je ściągać.

30-06-2017

Występy na Dni Lubania

W niedzielę podczas Dni Lubania dzieci ze starszej grupy żłobkowej wystąpiły na amfiteatrze przebrane za krasnoludki . Mimo wielkiej tremy przed występem na tak dużej scenie, maluszki poradziły sobie rewelacyjnie . Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji .

30-06-2017

Żegnamy nasze maluszki

30 czerwca 2017 r. w Żłobku Miejskim w Lubaniu odbyło się zakończenie roku szkolnego dla dzieci, które od września rozpoczną edukację w przedszkolu.

29-06-2017

Rekordowe wyniki egzaminu gimnazjalnego klasy integracyjnej!!!

W bieżącym roku uzyskane przez uczniów wyniki egzaminu gimnazjalnego znacznie przewyższają średnie wyniki miasta, powiatu i województwa.

28-06-2017

KONKURS PLASTYCZNY RCEE "LUBIĘ LATO" ROZSTRZYGNIĘTY

W konkursie zatytułowanym "Lubię lato" zorganizowanym przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu wzięła udział grupa Piorunków ze Słonecznego Przedszkola

28-06-2017

UWAGA! SP2 – KOMUNIKAT!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 – jest 4 września ( poniedziałek ) 2017, o godzinie 9.00 w budynku przy ulicy Rybackiej 16.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...