Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

18-02-2019

Walentynki w SP3

Z okazji Walentynek nasza szkoła zorganizowała konkurs na dekoracje walentynkowe klas. Wybraliśmy trzy najpiękniej udekorowane sale, a zwycięzcami okazali się być: klasa 3B gimnazjum, klasa 7 oraz...

17-02-2019

Randka w ciemno…
z książką

W ramach promowania czytelnictwa, szkolna biblioteka przygotowała walentynkową akcję promowania czytelnictwa i miłości do książek.

17-02-2019

Jak co roku w karnawale, wszyscy bawią się wspaniale

Karnawał to okazja do zabawy dla dzieci. Ogromną radość sprawia utożsamianie się w postaci bajkowe.

17-02-2019

Dzień pizzy w grupie młodszej

Dzień pizzy był niespodzianką dla Naszych maluszków. Dzieci były bardzo zadowolone i ze smakiem zajadały się pizzą z serem i szynką. Apetyt rósł w miarę jedzenia.

17-02-2019

Dzień nutelli u maluszków

Dzień nutelli sprawił Naszym maluszkom wiele radości i przyjemności. Dzieci zajadały się mini kanapeczkami z pyszną nutellą i kawałkami banana. Ach te słodkości!

17-02-2019

Praca plastyczna maluszków- renifery

Zaśnieżone białe poranki, a reniferek ciągnie sanki. Nawet jak ogromny mróz, na sankach będzie mnie wiózł.

16-02-2019

Międzynarodowy Dzień Pizzy

Wielu z nas dałoby się nieraz pokroić za kawałek pizzy, nic więc dziwnego, że ten okrągły przysmak doczekał się swojego święta. Dzieci w starszej grupie żłobkowej przy pomocy pań zrobiły pyszną pizze. Żłobkowicze kroili warzywa i szynkę, smarowali, sypali ser a na koniec degustowali swoje wyroby.

16-02-2019

Walentynki

„Miłość jest jest wielka, lecz mija jak mgła. Przyjaźń jest cicha, lecz długo trwa.".

16-02-2019

Zabawy konstrukcyjne

Zabawa jest nieodłącznym elementem życia człowieka. Pojawia się ona już bardzo wcześnie, bo w okresie niemowlęcym. To dzięki zabawie dzieci w przyjemny sposób poznają otaczający je świat.

16-02-2019

Walentynki w SP 2

Jak co roku uczniowie SP nr 2 uczcili dzień 14 lutego. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w szkole działała POCZTA WALENTYNKOWA.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...