Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

21-04-2018

Wiosenne motylki

W środę tematem pracy plastycznej były motylki. Motylki powstały z pociętej kolorowej bibuły przyklejonej na szablon. W ten sposób ćwiczymy motorykę małą i rozwijamy kreatywność u dzieci.

21-04-2018

Akwarium

We wtorek dzieci przygotowały akwarium z papierowego talerzyka. Pomalowały talerzyk niebieską farbą, potem wg własnej wyobraźni przykleiły kolorowe rybki i wodne roślinki. Powyższa praca rozwija twórczą wyobraźnię u dzieci.

21-04-2018

Rytmika

W tym tygodniu nasze zajęcia z rytmiki odbyły się z piłkami w roli głównej. Piłka jest dla dzieci cudownym przedmiotem. Można ją rzucać i łapać, turlać, odbijać, kozłować, kopać ...

20-04-2018

Ośmiornica- układanie klocków u maluszków

" Pannica Ośmiornica jak zwykle roztańczona. Gdy śmieje się wesoło, pląsają jej ramiona, a ma ich wszystkich osiem. Chcesz sprawdzić ? Policz, proszę."

20-04-2018

Wiosenne kwiatki w wykonaniu młodszej grupy żłobkowej

"Kiedy przychodzi wiosna, To moja buzia staje się radosna. Uśmiecha się do kwiatuszków I do uplecionych wianuszków. "

20-04-2018

Zabawy na tarasie

Maluszki miło spędzają czas bawiąc się na tarasie.W tym tygodniu nie zabrakło nam dmuchania wiatraczków, zabawy piłeczkami, jazdy samochodzikami a nawet gotowania pysznej zupy !

13-04-2018

Malowanie kredą

Twórczość plastyczna jest jedną z ważniejszych form działalności dziecka w wieku przedszkolnym. Dzięki plastyce dziecko nie tylko pobudza i wyraża swoje myśli i emocje ale również zaspakaja potrzebę ekspresji.

13-04-2018

Dzień Czekolady

"Czekolada, czekolada mleczna, gorzka, biała, każda jest wspaniała". 12 kwietnia, tj w czwartek odbył się w żłobku Dzień Czekolady.

13-04-2018

Chrupki kukurydziane

W tym tygodniu dzieci bawiły się przy użyciu chrupek i zapałek. Powstały z nich zwierzątka, ludziki, konstrukcje i rzeźby.

13-04-2018

Tęcza

We wtorek dzieci wykonały wspólną pracę zbiorową: piękną tęczę. Wielobarwna tęcza powstała z kolorowej bibuły przyklejonej na dużym kartonie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...