Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

24-01-2018

Ferie w młodszym żłobku

Nasze maluszki doskonalą umiejętność chodzenia, budują domki z klocków, układają układanki, jeżdżą samochodzikami, rysują twórcze obrazki, śpiewają i tańczą. Tak nam mija drugi tydzień ferii ;)

22-01-2018

Dzień Babci i Dziadka - młodsza grupa żłobkowa

Z okazji Dnia Babci i Dziadka, składamy najserdeczniejsze życzenia, samych pogodnych chwil, uśmiechu oraz dużo, dużo zdrowia !

22-01-2018

Serduszka dla Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka nasze maluszki razem z Paniami przygotowały laurki w kształcie serduszek. Na każdym serduszku dzieci odbiły własnoręcznie swój paluszek.

20-01-2018

Dzień Babci i Dziadka

Babciu, Dziadku coś Ci dam Jedno serce, które mam A w tym sercu róży kwiat Babciu, Dziadku żyj sto lat !!!

20-01-2018

Kwiatki dla babci i dziadka

Z okazji zbliżającego się święta, dzieci wykonały pracę plastyczną: kolorowe kwiatuszki dla babci i dziadka. Zachęcamy do oglądania naszej galerii nie tylko dziadków, ale i rodziców.  

20-01-2018

Zabawa w tor przeszkód

W tym tygodniu na zajęciach ruchowych dzieci musiały pokonać tor przeszkód. Jest to prosta zabawa, która poprawia koordynację ruchową i wzmacnia pewność siebie. Dzieci chętnie uczestniczą w tego typu zabawach. Najwięcej radości sprawiło dzieciom przechodzenie przez tunel.

20-01-2018

Nawlekaj nie czekaj

W naszym żłobku często odbywają się zajęcia metodą Montessori. Nawlekanie korali czy różnego rodzaju przewlekanki są świetnym ćwiczeniem motorycznym. Dzieci trenują precyzję, kontrolę ruchów i również cierpliwość.

18-01-2018

Karmimy ptaszki zimą

Codziennie rano, choć skrzypi mróz, Na parapecie ptaszki są już,. Gołąbek szary cukrówką zwany. Oraz wróbelek jak malowany.   Siedzą cierpliwie czekając...

18-01-2018

Ferie u maluszków

Ferie u maluszków

13-01-2018

Zabawa w pociąg

Na zajęciach w czwartek dzieci wysłuchały bajeczki o lokomotywie. Następnie same zrobiły wagoniki i ruszyły w świat w rytm piosenki "Jedzie pociąg":)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...