Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

24-12-2017

Świąteczne pierniczki

Dzieci ze żłobka już rozpoczęły przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia, wspólnie wycinając z foremek pyszne pierniczki, a także dekorując już upieczone pierniczki lukrem oraz kolorowymi posypkami. To była fantastyczna zabawa dla naszych starszaczków!!

20-12-2017

Wigilia w młodszym żłobku

Boże Narodzenie w Polsce to święta obchodzone w sposób szczególnie uroczysty. Nasze Maluszki dziś odbyły swoją wigilię w żłobku. Całe spotkanie przebiegało w bardzo miłej i...

19-12-2017

Kolorowanka Świętego Mikołaja

Święty Mikołaju Na Ciebie czekamy Przez okno zmarznięte Ciągle wyglądamy   Przyjdź do nas w gościnę Szczerze zapraszamy Wierszyk Ci powiemy Piosenkę zaśpiewamy  ...

19-12-2017

Choineczki z papieru

Wczoraj rosłaś na polanie, dzisiaj przyszłaś do nas. Jakie miłe to spotkanie, choinko zielona!

17-12-2017

Malowanie na stretch folii

W tym tygodniu dzieci malowały farbami na folii. To świetna zabawa plastyczna pobudzająca zmysły .

17-12-2017

Choinka w żłobku

W tym tygodniu dzieci wykonały jako prace plastyczną - choinkę z rolek od paieru toaletowego. Także z okazji zbliżających się Świąt przystroiliśmy naszą choinkę żłobkową kolorowymi bombkami.

17-12-2017

Wizyta u Burmistrza

W środę udaliśmy się z dziećmi do Urzędu Miasta ubierać choinkę. Wszystkie dzieci zawieszały pierniczki na choinkę i zaśpiewały Burmistrzowi piosenkę o zimie. Dzieci dostały czekoladowe lizaczki i słodkie soczki do picia, a także zabawki do żłobka. Dzieci szczęśliwe i radosne wróciły do żłobka.

17-12-2017

Zajęcia z Montessori przy użyciu tacek na grilla

We wtorek odbyły się zajęcia prowadzone metodą Marii Montessori .Do zajęć potrzebne były druciki kreatywne i tacki .Dzieci nawlekały kolorowe druciki przez otworki w tackach na grilla .

10-12-2017

Rytmika cz 3- choinka

W tym tygodniu na zajęciach z rytmiki dzieci razem z Panią Anią ubierały choinkę z szarf i kółek.

10-12-2017

Kapela Góralska  

W czwartek przyjechała do przedszkola Kapela Góralska z Kolędą Beskidzką. Nasze dzieci udały się więc na góralskie kolędowanie. Poprzez wspólny śpiew kolęd i pastorałek dzieci miały możliwość aktywnego udziału w występie kapeli.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...