Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

31-03-2018

Wielkanocne pisanki

Na zbliżające się święta, oprócz wielkanocnych koszyczków, dzieci wykonały kolorowe pisanki. Pokolorowały jajka farbą i obtoczyły cukrem. Wszystkim życzymy zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych.

31-03-2018

Zakładamy ogródek

W tym tygodniu założyliśmy ogródek. Posadziliśmy szczypiorek, pietruszkę i posialiśmy koperek..

29-03-2018

Zabawy Wielkanocne w młodszej grupie żłobkowej

Dzieciom podobają się wszystkie zabawy związane z rzucaniem piłką. Możemy w ten sposób ćwiczyć najpierw kierunek rzutu, a później celność. Dziś w naszej grupie dzieci celowały swoje rzuty do wielkanocnego zajączka, co sprawiało im ogromną radość.

29-03-2018

Życzenia Wielkanocne od Maluszków

Pogodnych, spokojnych Świąt Wielkanocnych,zdrowia, pomyślności i wiosennego nastroju życzą Maluszki Żłobka Miejskiego oraz Panie Opiekunki.

29-03-2018

Tajemnica małego nasionka cz.2

Odkryliśmy tajemnicę małego nasionka! Okazało się, że nasionko jest rzeżuchą. Dzieci bardzo sumiennie podchodziły do swojej pracy i codziennie po śniadaniu podlewały nasionka. Dzięki naszym dzieciom mamy piękną ozdobę do naszych koszyczków wielkanocnych.

27-03-2018

Kurczaczki Wielkanocne w młodszej grupie żłobkowej

W tym tygodniu razem z Paniami Opiekunkami wykonaliśmy Wielkanocne kurczaczki. Kurczaki były odbiciem naszych małych rączek pomalowanych na żółto, dodatkowo poprzyklejaliśmy na kurczaki kolorowe piórka.

27-03-2018

Koszyczek Wielkanocny

Święta tuż, tuż, dlatego razem z maluszkami zrobiłyśmy koszyczek wielkanocny, pełen kolorowych pisanek. Do zrobienia pisanek wykorzystałyśmy stemple wykonane z ziemniaków oraz kolorowe farby.

23-03-2018

Dzień Wody

Dnia 23 kwietnia w żłobku obchodzony był Dzień Wody. Tego dnia dzieci były ubrane w kolorze wody - niebieskim.

23-03-2018

Wizyta boksera w żłobku

W żłobku mieliśmy okazję gościć niezwykłego gościa - Pana Wiesława Bojanowskiego, boksera, dziadka Wiktorii wraz z grupą dzieci, trenujących boks. Pan Wiesław wyjaśnił dzieciom, na czym polega ten specyficzny sport - boks.

23-03-2018

Pierwszy Dzień Wiosny

"Wiosno, wiosenko gdzie jesteś powiedz nam, czy jesteś za górami, czy jesteś za lasami..."Tą piosenką dzieci ze żłobka już od samego rana przywoływały wiosnę i oczekiwały na jej przybycie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...