Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

25-11-2018

Dzień Kredki

Dnia 21 listopada, tj czwartek odbył się Dzień Kredki. To święto jest w szczególny sposób związane z dziećmi. Swoje pierwsze prace dzieci wykonują właśnie przy użyciu kredki. Dlatego w tym dniu kredka znajdowała się w centrum uwagi.

25-11-2018

Pani stomatolog w żłobku

W środę w żłobku odwiedziła dzieci Pani stomatolog. Opowiedziała, jak dbać o ząbki, co jeść,żeby ząbki były zdrowe i się nie psuły. Pani dentystka prawie wszystkim dzieciom zbadała ząbki. Dzieci dostały na pamiątkę lustereczka dentystyczne, a także informacje dla rodziców o stanie uzębienia dzieci.

17-11-2018

Jesienny spacerek

Maluszki na jesiennym spacerku.

17-11-2018

Przechodzenie przez koło i inne zabawy

Nasze maluszki uczą się pokonywać różne przeszkody. Dodatkowo spędzają czas bawiąc się oraz tańcząc.

17-11-2018

Dzień jeża w młodszym żłobku

Praca plastyczna w wykonaniu młodszej grupy żłobkowej z okazji dnia jeża.

16-11-2018

Woreczki sensoryczne

Ostatnio królują u nas różnego rodzaju zabawy sensoryczne. Tym razem były to woreczki sensoryczne z farbą i liśćmi w środku. Dzieci dotykały woreczki, ugniatały, rysowały paluszkiem po powierzchni. Zabawa takimi woreczkami pobudza zmysły, relaksuje i zmusza paluszki do pracy, ale w przyjemny sposób.

16-11-2018

Zabawa z nakrętkami

W tym tygodniu dzieci ćwiczyły dopasowanie nakrętek do odpowiedniej butelki. Taka zabawa jest w stanie pochłonąć dzieci na dosyć długi czas. Zabawa wpływa pozytywnie na rozwój motoryki małej, koncentrację i uwagę. Jest też dobrym ćwiczeniem na cierpliwość i wytrwałość.

16-11-2018

Praca plastyczna "chmurka i deszczyk".

Dzieci wykonały pracę plastyczną "chmurka i deszczyk". Pokolorowały niebieską farbą chmurkę i deszczyk. Dzieci wiedzą już, że kropelki deszczu są koloru niebieskiego.

16-11-2018

Dzień Jeża

"Idzie jeż, idzie jeż, może ciebie pokłuć też". We wtorek odbyły się w żłobku zajęcia z okazji Dnia Jeża. Dzieci, z pomocą Pani, wykonały piękne jeżyki z gruszki i wykałaczek. Na koniec dnia dzieci zabrały swoje jeżyki do domu

11-11-2018

Narodowe Święto Niepodległości

W piątek obchodziliśmy w żłobku Narodowe Święto Niepodległości. W tym dniu dominowały kolory: biel i czerwień. Dzieci ubrane w biało-czerwone stroje dumnie maszerowały z flagą w rączkach. Następnie dzieci wykonały Flagę Polski, odbijając dłonie na brystolu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...