Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

15-09-2018

Malowanie wodnych kolorowanek

To pierwsza praca plastyczna w żłobku. Dzieci przy pomocy pędzelków i wody tworzyły swoje pierwsze obrazki.

15-09-2018

Pierwszy spacerek

W tym tygodniu dzieci pierwszy raz wyszły na spacerek.Najpierw uczyły się chodzić z naszym żłobkowym wężem na sali. Następnie w towarzystwie węża dzieci dzielnie wędrowały wokół przedszkola.

15-09-2018

Balony wodne

Balony na wodę to jedna z ulubionych zabawek dzieci.Wodne balony to doskonały pomysł na ciekawe spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Największą frajdę sprawiało dzieciom,jak udało się przebić baloniki i wszędzie rozpryska woda, plusskk!!!!

15-09-2018

Pierwsza rytmika w grupie

W poniedziałek odbyły się pierwsze zajęcia dla dzieci z rytmiki. W czasie zajęć rytmicznych mamy do dyspozycji szczególnego rodzaju pomoce: muzykę i ruch. Pierwsze zajęcia z rytmiki uważamy za bardzo udane:)

11-09-2018

Adaptacja młodszej grupy żłobkowej

Pierwsze dni adaptacji w grupie maluszków. Dzieci poprzez zabawę przyzwyczajają się do nowego otoczenia, swoich nowych kolegów oraz pań opiekunek.

07-09-2018

Zabawy na świeżym powietrzu

Korzystając z ładniej pogody, w tym tygodniu dzieci pierwszy raz wyszły na dwór.Tam czekały na nich niespodzianki: duże bańki mydlane,zabawy z piłkami, wyścigi. Z dnia na dzień widzimy postępy dzieci,które coraz chętniej biorą udział w różnych zabawach:)

07-09-2018

Basen z kulkami

Nasze dzielne"starszaczki" coraz lepiej radzą sobie z adaptacją w żłobku. Dzieci bardzo chętnie bawiły się w basenie z kolorowymi kulkami, który zbudowały z klocków. Dzieci wyrzucały kulki z basenu, potem zbierały i wrzucały je do basenu:)

07-09-2018

Bańki mydlane

Okres adaptacji dzieci w żłobku to bardzo trudny czas dla dzieci oraz dla rodziców. Rozstania bywają ciężkie,ale uspokajamy rodziców, gdyż na ustach dzieci jest bardzo dużo uśmiechu.

08-07-2018

Kartka dla Oliwki - urodzinowy prezent

Dzieci ze Żłobka Miejskiego włączyły się w akcję "Kartka dla Oliwki" .Oliwia Pieniążek jest z Lubania i 08.07 będzie obchodziła swoje czwarte urodziny.Dzieci przygotowały kolorową kartkę z odbitymi paluszkami. Kartkę z pięknymi życzeniami wysłaliśmy dla Oliwki. Życzymy Ci Oliwko dużo zdrówka!

03-07-2018

Zwierzątka poznane na spacerze

Podczas naszych spacerów mieliśmy okazje poznać różne zwierzątka. Dzieci bardzo chętnie obserwowały zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Uczyliśmy się także je naśladować. Na naszych spacerach widzieliśmy: kotka, pieska, kaczuszki, motylki, pszczółki oraz ślimaki.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...