Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

08-12-2018

Odwiedziny Św Mikołaja

Dnia 3 grudnia dzieci ze starszego żłobka wybrały się do przedszkola na teatrzyk "Zimowa opowieść" w wykonaniu aktorów z Agencji artystycznej Kanon z Krakowa. Po przedstawieniu odwiedził nas św Mikołaj i obdarował wszystkie dzieci prezentami. Radości nie było końca:)

01-12-2018

Andrzejki w żłobku

W piątek odbyły się w żłobku Andrzejki. To był dzień pełen atrakcji i niespodzianek. Przyszła do nas prawdziwa wróżka:) Pokazała dzieciom wiele radosnych zabaw i wróżb."Hokus-pokus, czary-mary, niech się spełnią andrzejkowe czary."

01-12-2018

Statki na wodzie

W czwartek miały miejsce zajęcia przy użyciu wody. Dzieci puszczały statki na wodzie, dmuchały w piórka, robiły bąbelki i fale z wody. Zabawa przyniosła dzieciom wiele radości, a przy tym wpływa ona na rozwój zdolności poznawczych.

01-12-2018

Zabawy z kocem

W środę odbyły się ćwiczenia w oparciu o Metodę Ruchu Rozwijającego-zabawy z kocem. Kocem można się bawić na wiele sposobów, np tunel z koca, naleśnik, huśtawka, foczki itd. Dzieci bardzo chętnie brały udział w tych zajęciach i doskonale się bawiły.

01-12-2018

Zajęcia z makaronem

Zajęcia przy użyciu makaronu to świetne ćwiczenie rozwijające sprawność dłoni. Takie właśnie zajęcia odbyły się w żłobku, czyli tzw łowienie rybek. Poprawiają one motorykę małą i przygotowują do nauki pisania, a także ćwiczą skupienie uwagi.

29-11-2018

Praca plastyczna- parasole

Na ulicy pod drzewami, parasole dwa. Pod tym dużym idzie mama, pod tym małym-ja.

29-11-2018

Dzień Pluszowego Misia

Miś pluszowy, miś kudłaty.Biały, czarny lub brązowy. Wszystkie misie my kochamy, bo ich święto dzisiaj mamy.

29-11-2018

Dzień kredki

" Kolorowe kredki w pudełeczku noszę . Kolorowe kredki bardzo lubię je ! Kolorowe kredki kiedy je poproszę , namalują wszystko to co chcę ! "

29-11-2018

Bańki mydlane w grupie młodszej

Dla dzieci z młodszej grupy żłobkowej bańki mydlane to niesamowita radość . Do takich zajęć powrócimy jeszcze nie raz .

25-11-2018

Światowy Dzień Pluszowego Misia

"Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś". W piątek obchodziliśmy w żłobku Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyniosły ze sobą swoje ulubione maskotki - misie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...