Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

12-04-2018

Dzień czekolady w młodszym żłobu

Ten słodki wyrób cukierniczy posiada nie tylko dużo kalorii, ale przede wszystkim poprawia nastrój i pozytywnie wpływa na myślenie i koncentrację. Wiadomo przecież, że każde dziecko przepada za czekoladą, stąd też tego dnia nie zabrakło jej w naszej placówce.

12-04-2018

Zabawy na świeżym powietrzu

Korzystając z pięknej pogody nasze starsze maluszki udały się do pisakownicy

12-04-2018

Maluszki na placu zabaw cz.2

Dzieci uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu. Szaleństwa przy piaskownicy, huśtawkach czy karuzelach są nie tylko świetną zabawą, ale także prawdziwą nauką. Dziecko bowiem poprzez zabawę na placu zabaw ćwiczy wiele umiejętności.

12-04-2018

Maluszki na placu zabaw

Starsze maluszki uczą się zjeżdżać na zjeżdżalni, malują kredą oraz uczą się chodzić przy wężu, aby ruszać na dalsze wycieczki.

08-04-2018

Dzień Marchewki

W środę obchodziliśmy Dzień Marchewki. Od samego rana było w żłobku pomarańczowo, a to za sprawą ubioru dzieci.

08-04-2018

Filharmonia

W czwartek wybraliśmy się z dziećmi do przedszkola na filharmonię. Muzycy wygrali na pianinie, klarnecie i rogu piękną historię o magicznym kwiecie "Kwiatku pięciopłatku"

05-04-2018

Pierwsze wyjście maluszków na taras

Korzystając z przepięknej pogody nasze maluszki bawiły się na tarasie.

05-04-2018

Dzień książki w młodszym żłobku

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci Święto obchodzone co roku 2 kwietnia, w dzień urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena. Dzień ten ma na celu rozpowszechnienie książek dla dzieci oraz wspieranie czytania dla najmłodszych.

05-04-2018

Dzień marchewki u maluszków

„Raz dzieci pytały marchewkę, Dlaczego jest marchewkowa? A marchewka na to: Nie lubię chorować, Kto mnie będzie jadł, Pożyje wiele długich lat, Piękną cerę jemu dam, Bo o cerę i oczy dbam. Kto z marchewką dobrze żyje, Ten ma siłę i długo pożyje”.

31-03-2018

Wizyta u stomatologa

W czwartek wybraliśmy się na wizytę do dentysty. .

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...