Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoły Podstawowe

Aktualności:

08-01-2018

Orszak Trzech Króli

Uczniowie klas IV-VII Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaniu przygotowali jasełka bożonarodzeniowe pod opieką pań: Ewy Strączyńskiej, Elżbiety Golby i Katarzyny Wergieluk.

29-12-2017

Święta, święta…

Ostatni dzień przed przerwą świąteczną był dla społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaniu niezwykle uroczysty.

23-12-2017

Świąteczne życzenia

   SP2                   Szkoła Podstawowa nr 2...

23-12-2017

Szkolne kolędowanie w SP1

W ostatni szkolny, przedświąteczny dzień, korytarze naszej szkoły wypełniły się śpiewem, radością i uśmiechem. Młodzież szkolna wraz z pracownikami szkoły zbierali się co przerwę aby wspólnie zaśpiewać kolędy. Wszyscy wszystkim, poprzez śpiew, życzyli Wesołych Świąt!

23-12-2017

JASEŁKA 2017 w SP1

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli. Było pięknie, z humorem, świątecznie i śpiewnie.

23-12-2017

Profilaktyka górą!

Podsumowanie dotychczasowych działań profilaktycznych w SP1. Działo się dużo! O czym można przeczytać w artykule.

23-12-2017

„W pracowni pomocników Świętego Mikołaja” – zajęcia świetlicowe lubańskiej Jedynki

Dnia 5 grudnia 2017 roku II grupa świetlicowa zamieniła swoją salę w pracownię pomocników Świętego Mikołaja. Dzieci ubrane w biało-czerwone stroje, z charakterystycznymi czapkami na głowie, wcieliły się w rolę pomocników, krzątających się przy przygotowywaniu prezentów.

23-12-2017

Sukcesy sportowe ucznia lubańskiej jedynki

Start w zawodach biegowych to wyjątkowe wydarzenie dla każdego biegacza. To czas, w którym bieganie zyskuje często inny wymiar … . Ogromne emocje, rywalizacja czy wreszcie pierwszy medal za biegowy „wyczyn” – to rzeczy, których sportowiec nie zapomina do końca życia.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...