Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 1

Aktualności:

04-02-2019

Zawody powiatowe w piłkę siatkową dziewcząt

Dnia 23.01.2019 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaniu odbył się finał powiatu lubańskiego w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach wzięło udział pięć najlepszych zespołów, które wcześniej rywalizowały w eliminacjach gminnych i miejskich.

04-02-2019

Zawody powiatowe w piłkę siatkową chłopców

Dnia 16.01.2019 roku w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. A. Mickiewicza w Lubaniu odbył się finał powiatu lubańskiego w piłce siatkowej chłopców. W zawodach wzięły udział cztery najlepsze zespoły, które wcześniej rywalizowały w eliminacjach gminnych i miejskich.

30-01-2019

Finał IX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego.

Dnia 15 stycznia w naszej szkole odbył się IX Finał Powiatowego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów klas VIII i III gimnazjum. Tematem konkursu była „Moja Niepodległa mała i duża Ojczyzna”.

29-01-2019

Bal karnawałowy w lubańskiej Jedynce

Karnawał jest czasem wyjątkowej zabawy. Czekają na niego wszyscy uczniowie. W dniach 24 i 25 stycznia br. odbył się bal karnawałowy dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

27-01-2019

„Bezpieczne ferie zimowe”-apel w SP1

Od poniedziałku zaczynają się ferie zimowe. Wszyscy się cieszą, bo jest to odpoczynek od szkoły i wielka przygoda z zimą, śniegiem i mrozem. Należy jednak pamiętać, aby ten wesoły czas  spędzić bezpiecznie, z rozwagą i rozsądkiem. W tym celu uczniowie z grup świetlicowych pod kierunkiem...

25-01-2019

Uczniowie SP1 pomagają bezdomnym zwierzętom

W zeszłym półroczu uczniowie lubańskiej Jedynki podjęli bardzo ciekawą inicjatywę. Zorganizowali na terenie szkoły zbiórkę karmy i koców dla potrzebujących i pokrzywdzonych przez los zwierzaków przebywającym w schronisku dla bezdomnych zwierząt.

25-01-2019

"Matematyczne Przeboje" - konkurs plastyczny

 Przed świętami odbył się w naszej szkole pierwszy etap Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Plastycznego - „Matematyczne Przeboje". Wzięło w nim udział około 20 uczniów. Prace były ciekawe i widać było zaangażowanie ich twórców.

25-01-2019

Eliminacje XXIV Konkursu Recytatorskiego „Pegazik” i 64. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego

Konkursy recytatorskie wymagają od uczestników szczególnych predyspozycji i mało kto domyśliłby się, że miedzy innymi trzeba być odważnym. Tak, tak… Aby wyjść na scenę, poradzić sobie z tremą, nie pomylić tekstu, a jeszcze przy okazji zachwycić słuchaczy… To nie lada wyzwanie.

25-01-2019

Bezpieczne ferie - spotkanie uczniów SP1 z pracownikiem Straży Miejskiej

Ferie to czas odprężenia i relaksu, czas beztroskich zabaw na śniegu, szaleństw na sankach, nartach oraz na lodowisku. W trosce o bezpieczeństwo naszych najmłodszych uczniów 22 lutego 2019r. przybył do naszej szkoły zaproszony gość ze Straży Miejskiej, który ...

25-01-2019

„Kraina eksperymentów” w lubańskiej Jedynce – kolejny cykl nietypowych lekcji chemii i fizyki

W dniu 15 stycznia 2019 r. gościliśmy w naszej szkole zespół ludzi z pasją i doświadczeniem - „Krainę eksperymentów” nauk matematyczno - przyrodniczych Laboratorium Młodego Naukowca z Uniwersytetu w Zielonej Górze.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...