Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 1

Aktualności:

20-01-2018

Apel w SP1 pt.: "Bezpieczne ferie zimowe".

Ferie zimowe to czas wolny od zajęć szkolnych, czas pełen swobody i radości. Dzieci czekają na nie z utęsknieniem. Jednak w tym okresie nie możemy zapominać o właściwym zachowaniu, dlatego uczniowie naszej szkoły przygotowali apel na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.

20-01-2018

Mały finał WOŚP w SP1

W piątek 12 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubaniu odbył się Mały Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie klas VII i gimnazjalnych przygotowali i poprowadzili sprzedaż słodyczy na rzecz Orkiestry.

20-01-2018

Wyniki konkursu "Szopki bożonarodzeniowe"

Uczniowie naszej szkoły brali udział w XV edycji konkursu na „Szopkę bożonarodzeniową”, który został zorganizowany przez Miejski Dom Kultury w Lubaniu wspólnie ze Stowarzyszeniem Rodzin Katolickich przy Parafii Św. Trójcy w Lubaniu.

20-01-2018

Zawody powiatowe w tenisie stołowym chłopców - sukces uczniów SP1

Dnia 09.01.2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubaniu odbyły się zawody powiatowe w tenisie stołowym chłopców. Bezkonkurencyjna okazała się po raz kolejny Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubaniu (wcześniej, przed połączeniem - Gimnazjum nr 2 w Lubaniu).

23-12-2017

Szkolne kolędowanie w SP1

W ostatni szkolny, przedświąteczny dzień, korytarze naszej szkoły wypełniły się śpiewem, radością i uśmiechem. Młodzież szkolna wraz z pracownikami szkoły zbierali się co przerwę aby wspólnie zaśpiewać kolędy. Wszyscy wszystkim, poprzez śpiew, życzyli Wesołych Świąt!

23-12-2017

JASEŁKA 2017 w SP1

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli. Było pięknie, z humorem, świątecznie i śpiewnie.

23-12-2017

Profilaktyka górą!

Podsumowanie dotychczasowych działań profilaktycznych w SP1. Działo się dużo! O czym można przeczytać w artykule.

23-12-2017

„W pracowni pomocników Świętego Mikołaja” – zajęcia świetlicowe lubańskiej Jedynki

Dnia 5 grudnia 2017 roku II grupa świetlicowa zamieniła swoją salę w pracownię pomocników Świętego Mikołaja. Dzieci ubrane w biało-czerwone stroje, z charakterystycznymi czapkami na głowie, wcieliły się w rolę pomocników, krzątających się przy przygotowywaniu prezentów.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...