Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoły Podstawowe

Aktualności:

14-01-2019

Zimowe zajęcia „Sprawnego Dolnoślązaczka” w SP2

W ramach zimowych zajęć ruchowych projektu sportowego „Sprawny Dolnoślązaczek”, uczniowie klasy 1a wytrwale przygotowują się do zdobycia kolejnych , tym razem zimowych, sprawności fizycznych. Dodatkową motywacją do wzmocnienia swojej kondycji są zbliżające się ferie zimowe.

14-01-2019

Akcja czytelnicza „Gang Słodziaków” w SP2

„Szkolne Przygody Gangu Słodziaków” 2018 dobiegły już końca.

06-01-2019

RODZINNE JASEŁKA NOWOROCZNE W SP 2

Już po raz piąty aktorzy stanowiący obsadę widowiska jasełkowego „Polska Stajenka” zaprezentowali je na forum szkoły. Tym razem spektakl adresowany był do rodzin uczniowskich, które swoją obecnością licznie odpowiedziały na zaproszenie społeczności szkolnej.

04-01-2019

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w SP3

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Samorząd Uczniowski prosi o pomoc! Drodzy uczniowie i rodzice, w piątek 11- ego stycznia w naszej szkole odbędzie się zbiórka pieniędzy na Wielką...

04-01-2019

Święta, święta...w SP3

Święta, święta i po świętach... Czas szybko leci, ale mamy nadzieję, że wszyscy spędzili te święta w gronie najbliższych oraz że był to dla was czas radości i spokoju. Czas jednak wracać do szkoły....

04-01-2019

„Bez­pieczny dom” - zajęcia ze strażakami w SP2

Styczniowy poranek uczniowie klas I-III SP2 rozpoczęli od zajęć ze strażakami. Hasło przewodnie cyklicznych spotkań brzmi „Bez­pieczny dom”.

04-01-2019

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Nauczyciele zespołu artystycznego w październiku i listopadzie 2018 roku podczas koła artystycznego odbywającego się w czwartek w godzinach popołudniowych wraz z kilkoma uczennicami przygotowywali ozdoby (wieńce, choinki, stroiki) świąteczne do sprzedaży na kiermaszu przedświątecznym.

04-01-2019

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU SKO

W listopadzie 2018 roku ogłoszony został konkurs SKO pod hasłem Bombka z logo Banku PKO BP S.A. Konkurs był przeznaczony dla wszystkich uczniów szkoły od klasy I do klasy VIII.

03-01-2019

Kochamy Góry Izerskie - udział w konkursie fotograficznym lubańskiej Jedynki

Uczennice naszej szkoły – miłośniczki fotografii wzięły w nim aktywny udział. Z ogromnym zaangażowaniem i pasją wykonały zadanie konkursowe. Wysłały swoje amatorskie fotografie, prezentując uroki naszych pięknych Karkonoszy i ich okolic w szacie jesiennej oraz zimowej.

03-01-2019

Święto Niepodległości. Fakty znane i mniej znane.... – prelekcja hitoryczna w lubańskiej Jedynce

W dniu 20 grudnia 2018 r. gościliśmy w naszej szkole znanego regionalistę, przyjaciela naszej szkoły, Pana Piotra Kucznira. Prelekcja zaproszonego gościa była pięknym zwieńczeniem obchodów 100- lecia Niepodległości Polski

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...