Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoły Podstawowe

Aktualności:

31-03-2019

Uczniowie jedynki kochają matematykę!

12 marca 2019 pod patronatem honorowym MEN i patronatem merytorycznym „e-math.pl dla uczniów”, Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w „Dniu Matematyki” pod hasłem „Matematyka dzika”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Doskonalenia i Rozwoju 4improve.

28-03-2019

Musical ekologiczny

Z inicjatywy Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu najmłodsi uczniowie z SP2 w Lubaniu uczestniczyli w interaktywnym musicalu o tematyce ekologicznej, który został przygotowany przez Teatr Kultureska z Krakowa.

25-03-2019

PÓŁFINAŁ KONKURSU
„UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ”

W piątek, 22.03.19, uczniowie naszej szkoły po raz drugi przystąpili do Konkursu dla Dzieci i Młodzieży Zarządu Województwa Dolnośląskiego i Euroregionu Nysa „Uczę się bezpiecznie żyć”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze.

25-03-2019

Szkolny Konkurs Matematyczny w SP1

Dzieci chętnie sprawdzają swoje możliwości rywalizując nie tylko w swojej klasie, ale i w klasach równoległych. Dobrze i mądrze pojęta rywalizacja i zasłużone sukcesy są pięknym wyrazem pracy każdego nauczyciela i ucznia.

25-03-2019

Certyfikat dla SP2 w Lubaniu

Działania edukacyjne w ramach ogólnopolskiego projektu „Poznajemy zawody – czyli świat ludzi dorosłych widziany oczami dziecka” zostały podsumowane sprawozdaniem w lutym br. Wszyscy zainteresowani z niecierpliwością czekali na oficjalne potwierdzenie swojej pracy.

25-03-2019

Konkurs ortograficzny klas II - III

W dniu 07 marca 2019r. w naszej szkole uczniowie klas II i III, którzy świetnie radzą sobie z pisownią „trudnych” wyrazów wzięli udział w Szkolnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii”.

25-03-2019

Najlepszy w powiecie! – pasmo sukcesów artystycznych młodego artysty lubańskiej Jedynki

Szymon Zajączkowski, uczeń klasy 5c lubańskiej „Jedynki”, uwielbia scenę, a wszystko to, co się na niej dzieje traktuje bardzo osobiście i niezwykle poważnie. Udowodnił to już w ubiegłym roku szkolnym, zdobywając zaszczytne miejsca podczas konkursów recytatorskich.

25-03-2019

Klasa VI zmroziła Marzannę

21.03.2019 roku klasa VI SP nr 2 z okazji Pierwszego Dnia Wiosny udała się na lodowisko do Łagowa. Celem wyjazdu było nie utopienie Marzanny, ale jej zmrożenie.

25-03-2019

21.03 Dzień Języków Obcych w SP1

Dnia 21III w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Języków Obcych. Tego dnia nie było zajęć dydaktycznych. Przygotowaliśmy sporo ciekawych inicjatyw na rzecz promocji języków obcych. Tegoroczne obchody, pod hasłem „Europa zwiedza świat”, uświadomiły nam, jak wiele korzyści przynosi nauka języków obcych.

22-03-2019

O Dniu Wody słów kilka

Wody pitnej brakuje milionom ludzi na całym świecie. Światowy Dzień Wody to dobry moment, by przypomnieć, że wodę trzeba szanować.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...