Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 2

Aktualności:

10-10-2019

SP 2 i patriotyzm

Za nami wrzesień – miesiąc ważnych wydarzeń historycznych, które zmieniły losy naszego kraju. Społeczność uczniowska SP 2 pamięta o przeszłości i oddaje szacunek tym, którzy poświęcili życie dla Ojczyzny.

10-10-2019

Zdolni artyści z SP2 nagrodzeni.

9 października br., w lubańskim Trecie, odbyła się uroczysta gala podsumowująca wyniki konkursu plastycznego zorganizowanego z okazji 10 rocznicy powołania OSS SG w Lubaniu.

09-10-2019

Spotkanie ze Strażą Ochrony Kolei

03 października w klasie 3 b odbyło się spotkanie z pracownikiem Straży Ochrony Kolei dotyczące kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd”. Celem przeprowadzonych zajęć było zwrócenie uwagi na odpowiedzialne zachowania w poruszaniu się po drogach i obszarach kolejowych.

03-10-2019

Podziękowania z Londynu

Książę i księżna Sussex wyrazili swoje wzruszenie i radość przysyłając w dniu 12 września br podziękowania nauczycielce języka angielskiego Pani Annie Borczyk i grupie jej uczniów z klasy gimnazjalnej 3B i 3C w Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaniu.

03-10-2019

Dzień Chłopaka w SP2.

Wrzesień kończymy świętem naszych chłopaków. Tradycyjnie w naszej szkole wybieramy najsympatyczniejszych kolegów i to zarówno wśród tych małych jak i tych większych panów z każdej klasy.

02-10-2019

Jesienne warsztaty na Ekofarmie w Rybnicy.

W ramach programu edukacji regionalnej ,,Lubię Lubań”, uczniowie kl. II a SP 2 wraz z wychowawczynią, uczestniczyli w dniu 26 września br., w jesiennych warsztatach kulinarnych w Rybnicy.

30-09-2019

Wspólna praca i zabawa.

Dzięki uprzejmości Warsztatów Terapii Zajęciowej działających przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci, uczniowie klasy II a SP 2 w Lubaniu wraz z wychowawczynią dnia 24 września br. ,mogli sprawdzić swoją pomysłowość i zdolności manualne.

24-09-2019

,,Pola Nadziei”, w SP2 rozkwita dobro.

Pierwszą wspaniałą akcją Małego Samorządu z SP2, rozpropagowaną przez panie edukacji wczesnoszkolnej Elżbietę Ciesiołkiewicz i Marię Okuniewicz, jest kampania ,,Pola Nadziei”. Na pierwszym w tym roku szkolnym apelu klas II-III, dzieci poznały charakter tych szlachetnych działań.

24-09-2019

,,Bukiet Talentów”, czyli powtórka z ekologii dla maluchów.

Z inicjatywy Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu, uczniowie klas II i III SP2 w Lubaniu uczestniczyli w spektaklu o tematyce proekologicznej pt.: ,,Bukiet Talentów”.

24-09-2019

Odpoczywaj na wsi.

W tym tygodniu w SP2, w Lubaniu rozstrzygnięto etap szkolny, konkursu plastycznego ,,Odpoczywaj na wsi”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...