Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 2

Aktualności:

15-02-2017

Drodzy Rodzice - SP2 rozpoczyna zapisy do klas pierwszych.

Drodzy Rodzice - SP2 rozpoczyna zapisy do klas pierwszych. ZAPRASZAMY!!

12-02-2017

Zabawa karnawałowo-walentynkowa z SP2.

Dzięki inicjatywie Samorządu Uczniowskiego, 10 lutego 2017, wszyscy uczestniczyliśmy we wspaniałej karnawałowo –walentynkowej zabawie w klubie ,,Tęcza”. Taneczną imprezę uroczyście otworzyła opiekun Samorządu Uczniowskiego p. Barbara Grabowska, która życzyła wszystkim udanej zabawy.

09-02-2017

Zaproszenie Samorządu Uczniowskiego z SP2 .

W przedostatnim dniu zajęć dydaktycznych, przed zimowymi feriami, przedstawiciele naszego samorządu przypominali wszystkim o jutrzejszym spotkaniu w klubie ,,Tęcza”.

09-02-2017

,,Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe”- maluchy układają kodeks zimowego wypoczynku.

Na zajęciach z edukacji społecznej, uczniowie klasy IIb, bardzo chętnie i twórczo pracowali. Już w poniedziałek rozpoczynamy nasz zimowy relaks, należy więc pamiętać o kilku bardzo ważnych zasadach, które przypomnijmy sobie wszyscy:

09-02-2017

,,O bezpieczeństwie i nie tylko”, czyli na apelu wychowawczym w SP2.

Na kolejnym naszym wspólnym spotkaniu, które odbyło się w czwartkowy poranek, dokonaliśmy podsumowania I semestru nauki oraz przypomnieliśmy sobie kilka ważnych rad.

08-02-2017

SP 2 - ZAPISY DO KLAS PIERWSZYCH.

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba W LUBANIU.

05-02-2017

Klasa czwarta z SP2 na lodowisku.

Zjazdy na ślizgaczach z górki przy szkole są bardzo fajne, ale już nam nie wystarczają. Chcąc ćwiczyć inne sporty zimowe postanowiliśmy razem z wychowawczynią zorganizować wyjazd na kryte lodowisko do Łagowa.

02-02-2017

,,Bohaterowie bajek i baśni – wróżki i czarownice”, czyli na zajęciach bibliotecznych w SP2.

Uczniowie klas I – II, po raz kolejny uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez panią Marię Trzęsowską – szkolnego bibliotekarza. Tematem pierwszego w nowym roku spotkania były wróżki i czarownice, które kryją swoje różne tajemnice.

02-02-2017

,,Pomyśl zanim wrzucisz”, czyli na zajęciach z rodzicami w SP2.

W dobie Internetu, który daje możliwość łatwego i szybkiego komunikowania się ze sobą za pomocą serwisów społecznościowych, chętnie dzielimy się z innymi ważnymi wydarzeniami z życia dokumentując je zdjęciami.

02-02-2017

Szkolny konkurs matematyczny klas 2-3 w SP2.

Nasi najmłodsi matematycy , 2 lutego, zmierzyli się ze sobą i swoimi zdolnościami matematycznymi na konkursie matematycznym klas 2-3.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...