Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 1

Aktualności:

23-06-2022

Nasze sukcesy w „Trójboju Lekkoatletycznym”.

Dnia 19.05.2022, na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej w Pisarzowicach, odbył się finał powiatowy w ,,Trójboju Lekkoatletycznym,, klas trzecich i czwartych.

23-06-2022

„Zew przygody” - wycieczka klas 5A i 5B.

W czwartek, 09.06 br., uczniowie klas 5a i 5b, wraz z opiekunami: p. Mariuszem Królem, p. Marcinem Ludwardem i p. Marcinem Lewandowskim, udali się na jednodniową wycieczkę szkolną do Piechowic.

21-06-2022

Finał dolnośląski Igrzysk Dzieci zakończony sukcesem! Wróciliśmy z medalami!

W lubańskiej „Jedynce” propagujemy aktywności lekkoatletyczne, mając na uwadze to, by każdy uczeń znalazł coś dla siebie. Warto podkreślić, że wszystkie dyscypliny lekkoatletyczne stanowią doskonałą podstawę do osiągnięcia ogólnej sprawności fizycznej. Należy o tym pamiętać!

21-06-2022

Gala laureatów w PCE

Czy droga do sukcesu jest prostym procesem? Z pewnością wiele w tej kwestii mogą powiedzieć ci, którzy odnieśli sukces. Niektórzy mówią, że sukces to robienie zwykłych rzeczy nadzwyczaj dobrze, inni twierdzą, że aby osiągnąć cokolwiek,

19-06-2022

Poloneza czas zacząć!

Po trudach egzaminów nadszedł czas wyjątkowej zabawy. W piątek, 10 czerwca br., ósmoklasiści naszej szkoły bawili się na wyczekiwanej od kilku tygodni uroczystości – swoim pierwszym w życiu balu.

06-06-2022

Specjalne wyróżnienie za udział w projekcie BE.ECO 2022 dla lubańskiej „Jedynki”

W tym roku szkolnym ruszyliśmy z ogólnopolskim projektem „BE.ECO 2022”, którego celem było tworzenie społeczności skupionej wokół ekologii stającej się wyzwaniem XXI wieku. Program został stworzony z myślą o osobach, którym bliska jest edukacja ekologiczna, które chcą zdobywać wiedzę,

06-06-2022

Nauka i przygoda po Krainie Wygasłych Wulkanów

W dniach 2-3 czerwca br. uczniowie kl. 8a i 8d wzięli udział w wycieczce krajoznawczej po Pogórzu Kaczawskim. Ósmoklasiści zwiedzili Sudecką Zagrodę Edukacyjną w Dobkowie – centrum edukacyjne poświęcone naukom o Ziemi oraz naszemu regionowi.

02-06-2022

Witaj, zabawo! Festyn z okazji Dnia Dziecka

Kiedy nadchodzą ciepłe dni, aż szkoda nie skorzystać ze sprzyjającej pory i nie zorganizować wydarzeń szkolnych na świeżym powietrzu. Czerwcowe święto - Dzień Dziecka to idealny czas na połączenie dobrej zabawy z nauką i zdrowym ruchem.

31-05-2022

Mówimy z klasą! Finał konkursu oratorskiego zakończony sukcesem!

Wśród uczniów lubańskiej „Jedynki” są tacy, którzy doskonale znają techniki komunikacji i w czasie wystąpień publicznych potrafią wykazać się niezwykłymi umiejętnościami krasomówczymi. W dniu 30 maja br. reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w finale „Konkursu Oratorskiego”

27-05-2022

Wyniki szkolnych eliminacji konkursu oratorskiego „Moje miasto Lubań za 20 lat”

W maju uczniowie lubańskiej „Jedynki” wzięli udział w szkolnych eliminacjach konkursu oratorskiego pod hasłem „Moje miasto Lubań za 20 lat”. Mając na uwadze rozwijanie zainteresowań naszych uczniów, wspierając młode talenty czy ośmielając młodzież do prezentowania swojego stanowiska,

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...