Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 1

Aktualności:

26-03-2018

Zawody strefy jeleniogórskiej w tenisie stołowym chłopców

W dniu 08 marca br. chłopcy z naszej szkoły wzięli udział w zawodach strefy jeleniogórskiej w tenisie stołowym. Tegoroczne rozgrywki finałowe odbyły się w Pisarzowicach koło Kamiennej Góry.

26-03-2018

XIV Powiatowy Konkurs Geograficzny

Nasz uczeń Dawid Kurkowski z klasy IICG najlepszym geografem powiatu. Dnia 14.03.2018r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Olszynie odbył się XIV Powiatowy Konkurs Geograficzny dla Gimnazjalistów. W konkursie uczestniczyło pięć szkół powiatu lubańskiego.

26-03-2018

Pierwszy Dzień Wiosny - Europejski Dzień Języków Obcych w SP1

W tegorocznych obchodach Dnia Języków Obcych uczestniczyła niemal cała społeczność szkolna. 21 marca br. w naszej szkole nie było zajęć dydaktycznych. Przygotowaliśmy sporo ciekawych rozwiązań i inicjatyw na rzecz promocji języków obcych.

13-03-2018

Kobieta w roli głównej - uroczysty apel z okazji Dnia Kobiet w lubańskiej Jedynce

W dniu 8 marca 2018 r. odbył się w naszej szkole apel z okazji Dnia Kobiet. Przedstawienie, przygotowane pod kierunkiem pani Bożeny Giżyckiej i uczniów z klasy IV b, V b oraz oddziałów gimnazjalnych i artystów z kółka muzycznego, z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

13-03-2018

Mistrzowie halowej piłki nożnej

W dniu 8 marca br. odbył się finał miejski w halowej piłce nożnej klas siódmych szkół podstawowych. Celem rozgrywek była popularyzacja piłki nożnej pięcioosobowej oraz wyłonienie najlepszej drużyny w regionie.

13-03-2018

Uczeń lubańskiej Jedynki wicemistrzem w Powiatowym Konkursie Recytatorskim

W dniu 7 marca br. uczeń naszej szkoły wziął udział w XII Powiatowym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „Przyroda nas zachwyca”.

13-03-2018

Sukces biologów z lubańskiej "Jedynki”

Dnia 6 marca w naszej szkole odbył się X Powiatowy Konkurs Biologiczny dla Gimnazjalistów. W konkursowych zmaganiach wzięło udział dwunastu uczniów - przedstawicieli sześciu szkół powiatu lubańskiego.

11-03-2018

Konkursy recytatorskie i nasi uczniowie

Uczeń lubańskiej Jedynki laureatem XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik” oraz awans naszej uczennicy do kolejnego etapu 63. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego.

11-03-2018

Mistrzowie Białego Orlika

Nasz uczeń Szymon Sekuła z klasy VIC wziął udział w VI edycji Ogólnopolskiego Turnieju MISTRZOWIE BIAŁEGO ORLIKA. Drużynowe zmagania miały miejsce 6 marca b.r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Szymon uczestniczył w tych zawodach po raz czwarty.

01-03-2018

Mistrzyni tańca z SP1

Uczennica lubańskiej Jedynki mistrzynią Grand Prix Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego „… z pasji do tańca”

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...