Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 1

Aktualności:

13-03-2018

Sukces biologów z lubańskiej "Jedynki”

Dnia 6 marca w naszej szkole odbył się X Powiatowy Konkurs Biologiczny dla Gimnazjalistów. W konkursowych zmaganiach wzięło udział dwunastu uczniów - przedstawicieli sześciu szkół powiatu lubańskiego.

11-03-2018

Konkursy recytatorskie i nasi uczniowie

Uczeń lubańskiej Jedynki laureatem XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik” oraz awans naszej uczennicy do kolejnego etapu 63. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego.

11-03-2018

Mistrzowie Białego Orlika

Nasz uczeń Szymon Sekuła z klasy VIC wziął udział w VI edycji Ogólnopolskiego Turnieju MISTRZOWIE BIAŁEGO ORLIKA. Drużynowe zmagania miały miejsce 6 marca b.r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Szymon uczestniczył w tych zawodach po raz czwarty.

01-03-2018

Mistrzyni tańca z SP1

Uczennica lubańskiej Jedynki mistrzynią Grand Prix Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego „… z pasji do tańca”

22-02-2018

Obchody Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego w lubańskiej Jedynce

Język ojczysty to skarbnica naszej kultury i doświadczeń, dlatego jako młode pokolenie powinniśmy szczególnie dbać o jego kultywowanie, wyrażając dbałość o poprawność językową naszych wypowiedzi ustnych i tekstów pisanych.

20-02-2018

Witajcie w Jedynkowej Akademii… - Dni Otwarte w SP1

Dnia 15 lutego br. lubańska „Jedynka” otworzyła w popołudniowych godzinach swoje drzwi dla przedszkolaków i ich rodzin. Na tę wyjątkową wizytę przygotowanych zostało dla naszych gości z przedszkoli wiele atrakcji i niespodzianek.

18-02-2018

Udział w projekcie „Be Happy with the New Year Cards”

Poznajemy elementy kultury krajów partnerskich szkół eTwinning. W tym roku szkolnym dołączyliśmy do grona szkół współpracujących z krajami eTwinning.

18-02-2018

„Kraina eksperymentów” w lubańskiej Jedynce – nietypowe lekcje fizyki dla młodych naukowców

W dniu 13 lutego 2018 r. gościliśmy w naszej szkole zespół ludzi z ogromną wiedzą, pasją i doświadczeniem. „Krainę ekperymentów” tworzą osoby, które najlepiej potrafią rozbudzać i rozwijać ciekawość i zainteresowania. To naukowcy z pasją!

18-02-2018

Szkolny Konkurs Recytatorski klas IV-VII w lubańskiej Jedynce

Dnia 14 lutego 2018 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski klas IV-VII. Przystąpili do niego najlepsi recytatorzy, wybrani podczas klasowych eliminacji. Wiersze zaprezentowane przez dzieci związane były z tematem „Przyroda nas zachwyca”.

12-02-2018

Zaproszenie na Dzień Otwarty

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty w SP nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubaniu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...