Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 1

Aktualności:

18-04-2018

Powodzenia na Egzaminie Gimnazjalnym!!!

18, 19 i 20 kwietnia będziemy trzymać za Was kciuki!!!

17-04-2018

Siódmoklasista z SP1 wśród uczestników Kadry Dolnośląskiej

Uczeń klasy 7c Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaniu - Mateusz Franczak uczestniczył w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Nowej Soli. Eliminacje na tym szczeblu odbywały się 24 marca 2018 roku.

16-04-2018

Kolejne sukcesy taneczne uczennicy lubańskiej jedynki

Pasja, przyjemność, radość, bagaż doświadczeń, możliwość osiągnięcia sukcesu… - ciąg dalszy sukcesów tanecznych naszej uczennicy – Julii Wajcfelt

16-04-2018

Miejskie zawody piłki siatkowej

Laur zwycięstwa dla siódmoklasistek z lubańskiej Jedynki podczas zawodów miejskich w piłce siatkowej. 

16-04-2018

Wyjątkowy kunszt językowy uczennicy lubańskiej Jedynki

Ten rok szkolny obfitował w językowe sukcesy naszych uczniów. Niezmiernie cieszy fakt, że nasi uczniowie uczestniczą w tak prestiżowych konkursach i osiągają naprawdę dobre wyniki. W naszej szkole wyjątkowo uzdolniona językowo jest Małgorzata Brodawka – uczennica klasy VII a.

09-04-2018

Uczniowie lubańskiej Jedynki – najlepsi z języka niemieckiego w powiecie!

W dniu 04.04. br. odbył się w naszej szkole XI Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla klas V-VII. W eliminacjach uczestniczyło 21 uczniów ze szkół powiatu lubańskiego.

02-04-2018

Uczennice lubańskiej Jedynki - siatkarki z klubu UKS Lubań wywalczyły wicemistrzostwo Dolnego Śląska

W dniu 25 marca br. dwie uczennice naszej szkoły: Julia Figurska (VI c) - rozgrywająca i Zuzanna Wieczorek (VII a) - atakująca, wzięły udział w czwartym etapie finałowych rozgrywek siatkarskich o tytuł Mistrza Dolnego Śląska.

02-04-2018

Mistrz Ortografii w klasach II - III w SP1

Konkursy ortograficzne rozwijają uzdolnienia i zainteresowania dzieci, upowszechniają kulturę językową, kształtują nawyki posługiwania się poprawną polszczyzną oraz rozbudzają wrażliwość ortograficzną. Nie może ich zabraknąć w wydarzeniach szkolnych. Co roku piszą je nawet najmłodsi uczniowie.

26-03-2018

Szkolny Konkurs Recytatorski klas I - III w SP1

W dniu 20 marca br. w Szkole Podstawowej nr 1 w Lubaniu odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Przyroda nas zachwyca”. W tegorocznych zmaganiach wzięło udział 24 uczestników z klas I-III.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...