Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 1

Aktualności:

09-12-2017

Niespodzianki od Mikołaja w lubańskiej Jedynce

Czas, w którym niemal każdy chce stać się dobrym świętym to z pewnością dzień 6 grudnia. Ten dzień w naszej szkole był pełen niespodzianek, a wszystko to było związane z wizytą wyjątkowego i zacnego gościa.

09-12-2017

Uczniowie lubańskiej Jedynki w kinie na filmie „Siedem minut po północy”

Dnia 05 grudnia 2017 r. uczniowie klas siódmych szkoły podstawowej i gimnazjaliści mieli okazję obejrzeć niezwykle poruszający film, będący wiarygodną adaptacją książki Patricka Nessa, pt. „Siedem minut po północy” w reżyserii J. A. Bayony.

09-12-2017

Kiermasz bożonarodzeniowy w ,,jedynce”

Dnia 29 listopada, w trakcie zebrań z rodzicami, w naszej szkole odbył się kiermasz świątecznych ozdób, które pod okiem pań: B. Kazan, M. Chruśniak i M. Kulig przygotowywali uczniowie.

09-12-2017

Gimnazjaliści ,,jedynki” z wizytą w Biedrzychowicach

6 grudnia to tradycyjnie dzień św. Mikołaja. Z tej okazji, jak co roku, nasi uczniowie otrzymali zaproszenie na świąteczne warsztaty organizowane przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Biedrzychowicach.

09-12-2017

Poczuć się jak profesor Religa

14 listopada uczniowie klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaniu wyruszyli na wycieczkę do Wrocławia. Głównym celem wyjazdu była wizyta w Humanitarium oraz warsztaty sekcyjne serca.

05-12-2017

Mamy finalistę w konkursie KOMA

W poniedziałek 27 listopada b.r. w ZSP nr 1 im. A. Mickiewicza w Lubaniu odbył się wykład na temat permutacji do konkursu KOMA dla uczniów klas siódmych i gimnazjalnych.

05-12-2017

zDolny Ślązak Gimnazjalista i zDolny Ślązaczek

W październiku b.r. odbyły się szkolne etapy konkursu organizowanego przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, Samorząd Województwa Dolnośląskiego oraz przez Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

03-12-2017

Konkurs na stroik bożonarodzeniowy w SP1 rozstrzygnięty

Doskonałym sposobem na wprowadzenie bożonarodzeniowej atmosfery jest stworzenie oryginalnych dekoracji. W naszej szkole tradycyjnie pojawiają się już wcześniej. A to wszystko po to, aby uczniowie mogli odczuć wyjątkowy klimat zbliżających się świąt.

03-12-2017

Wystawa pierników w SP1

Święta zbliżają się już małymi krokami. Wszelkie przygotowania jeszcze przed nami, dekoracje, wspólne kolędowanie czy warsztaty rodzinne, ale o tradycyjnych piernikach nie mogliśmy zapomnieć w tym roku.

24-11-2017

Sukcesy w pływaniu uczniów z lubańskiej jedynki

Mamy mistrzów i wicemistrzów w miejsko-powiatowych zawodach w pływaniu drużynowym.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...