Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoła Podstawowa Nr 1

Aktualności:

02-06-2022

Witaj, zabawo! Festyn z okazji Dnia Dziecka

Kiedy nadchodzą ciepłe dni, aż szkoda nie skorzystać ze sprzyjającej pory i nie zorganizować wydarzeń szkolnych na świeżym powietrzu. Czerwcowe święto - Dzień Dziecka to idealny czas na połączenie dobrej zabawy z nauką i zdrowym ruchem.

31-05-2022

Mówimy z klasą! Finał konkursu oratorskiego zakończony sukcesem!

Wśród uczniów lubańskiej „Jedynki” są tacy, którzy doskonale znają techniki komunikacji i w czasie wystąpień publicznych potrafią wykazać się niezwykłymi umiejętnościami krasomówczymi. W dniu 30 maja br. reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w finale „Konkursu Oratorskiego”

27-05-2022

Wyniki szkolnych eliminacji konkursu oratorskiego „Moje miasto Lubań za 20 lat”

W maju uczniowie lubańskiej „Jedynki” wzięli udział w szkolnych eliminacjach konkursu oratorskiego pod hasłem „Moje miasto Lubań za 20 lat”. Mając na uwadze rozwijanie zainteresowań naszych uczniów, wspierając młode talenty czy ośmielając młodzież do prezentowania swojego stanowiska,

26-05-2022

Trzy dni zmagań egzaminacyjnych za nami

W dniach 24-26 maja br. uczniowie klas ósmych zmagali się z egzaminem sprawdzającym ich wiedzę z języka polskiego, matematyki oraz z języków obcych nowożytnych. Tegoroczny egzamin, podobnie jak w roku ubiegłym, obejmował wiadomości i umiejętności określone w wymaganiach egzaminacyjnych.

26-05-2022

Wyróżnienia w Kangurku Matematycznym 2022!

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXXI edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny 2022”. Konkurs miał charakter testu.

22-05-2022

Drodzy Ósmoklasiści!

Przed Wami niezwykle ważny moment - niełatwy „bój egzaminacyjny” – za chwilę przystąpicie do pierwszego w Waszym życiu egzaminu. Potraktujcie egzaminy jako nowe doświadczenie, których będzie jeszcze wiele przed Wami.

22-05-2022

Sukces naszego recytatora!

Czy recytowanie pomaga zdobyć i rozwinąć wewnętrzną wrażliwość na otaczający świat, czy uwrażliwia na piękno ojczystego języka? Zapewne tak! Przekonał się o tym uczeń naszej szkoły, dla którego nieobce jest piękno poezji.

22-05-2022

Zdobyliśmy wicemistrzostwo strefy jeleniogórskiej w piłce nożnej dziewcząt!

W dniu 20.05.2022r. obiekt sportowy lubańskiej „Jedynki” stał się areną rozgrywek w piłce nożnej. Tym razem zorganizowaliśmy finał strefy jeleniogórskiej w „Piłce nożnej dziewcząt” w kategorii „Igrzysk Dzieci”.

22-05-2022

Nasz uczeń w czołówce! Mamy 1. miejsce w „Powiatowym Konkursie Matematycznym kl. 7-8”!

Właśnie poznaliśmy wyniki „II Powiatowego Konkursu Matematycznego kl. 7-8”. Konkurs stanowił cenne rozszerzenie programu nauczania, a także zewnętrzne źródło oceny poziomu wiedzy uczniów powiatu lubańskiego.

22-05-2022

Mamy Laureatów Ogólnopolskiej Olimpiady Polonistycznej „Olimpus”!

Mając na uwadze cenne rozszerzenie programów nauczania języka polskiego oraz urozmaicenie programu zajęć pozalekcyjnych polonistki naszej szkoły: panie Bożena Giżycka (koordynator szkolny) i Iwona Smolińska podjęły się organizacji olimpiady przedmiotowej w czasie sesji wiosennej 2022.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...