Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
23-05-2024

We wtorek 21 maja 2024 roku w naszej szkole odbyła się wyjątkowa sprzedaż rękodzieła, zorganizowana przez samorząd szkolny. Wydarzenie miało miejsce podczas przerw godzinach od 9:40 do 12:30 na placu apelowym.

Co można było zobaczyć na stanowiskach?

Własnoręcznie wykonaną biżuterię, podkładki pod kubki, małe płótna ze sztalugą z  imieniem, świece z wosku pszczelego i sojowego , samodzielne tworzone wyroby z gliny np.  talerzyki pod biżuterię, gry towarzyskie.

 Jak poszła sprzedaż ?

Rękodzieło  cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły. Z każdą przerwą asortyment na stoiskach wyraźnie się zmniejszał, co świadczyło o dużym popycie na ręcznie wykonane produkty. Biżuteria oraz podkładki pod kubki znikały w mgnieniu oka, podobnie jak gliniane wyroby  Na twarzach młodych sprzedawców  i kupujących widać było ogromne zadowolenie.

Jako jedna z klientek mogę osobiście potwierdzić estetykę oferowanych wytworów. Całe wydarzenie było nie tylko świetną okazją do zakupu unikatowych przedmiotów, ale także doskonałą lekcją przedsiębiorczości i uczniowskiej współpracy.

Podsumowanie wydarzenia!

Jarmark rękodzieła w naszej szkole był wielkim sukcesem. To wydarzenie pokazało, że wspólne działania i zaangażowanie  zawsze przynoszą znakomite rezultaty!

 

                                                                                                        

                                                                                  red. Paulina Dębowska z kl. VIII a

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...