Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
01-04-2024

Restauracja McDonald’s działa w naszym mieście od kilku miesięcy. Teraz kolejna sieć fastfoodów zwróciła się do Burmistrza Miasta Lubań z propozycją otworzenia swojego punku.

restauracja KFC pryz dwupasmowej drodze

Aktualizacja. Poniższa informacja była żartem prima aprilisowym.

Odpowiadając na głosy mieszkańców, którzy chcieliby w Lubaniu zjeść kultowe dania z kurczaka, miejski samorząd dał zielone światło inwestorowi, typując równocześnie lokalizację przyszłej restauracji KFC. 

Nie od dziś wiadomo, że tego typu punkty najlepiej sprawdzają się w pobliżu ruchliwych dróg. Stąd lubańskie KFC zlokalizowane będzie przy drodze krajowej nr 30 na terenie dawnej kotłowni PEC przy ul. Rybackiej. 

Najbliższe restauracje amerykańskiej sieci barów szybkiej obsługi znajdują się w Zgorzelcu, Żarskiej Wsi, Bolesławcu i Jeleniej Górze. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już na początku przyszłego roku także lubanianie będą mogli raczyć się skrzydełkami w kultowej panierce. 

(ŁCR)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...