Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
24-09-2023

                                                                                    Uwaga Uwaga

Akademia Malucha informuje, że od dnia 01 września 2023r. przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu

DWUJĘZYCZNY PRZEDSZKOLAK.

Ta nowa metoda zapewnia równoległe poznawanie dwóch języków poprzez wplatanie języka obcego do codziennych czynności dziecka wprzedszkolu w sposób naturalny, np. podczas mycia zębów, rączek, ubierania się, porannej gimnastyki czy spożywania posiłków. Codzienne zabawy maluszków i ważne dla nich wydarzenia będą odbywać się w środowisku anglojęzycznym. Ogólnopolski Program Dwujęzyczny Przedszkolak jest zgodny z Podstawą Programową Wychowania Przedszkolnego. Jest innowacyjnym programem, który realizuje wszystkie punkty podstawy programowej wychowania przedszkiolnego i zapewnia nie tylko sam kontakt z językiem obcym, ale efektywne połączenie go z zadaniami przedszkola.

Dyrektor i nauczyciele Akademii Malucha są już po pierwszych szkoleniach wdrażających program w naszym przedszkolu. Będziemy wciąż się dokształcać, aby zajęcia prowadzone były na najwyższym poziomie.

                                                                                           

                                                                                           

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...